reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Zuziu Julciu wszystkiego najlepszego na kolejny miesiaczek:-):-):-)

widac ze wakacyjnie sie zrobiło pustki na forum:szok::-(
 
reklama
całuski dla Zuzi i Julii :-*


O rany, ale wczoraj gorąc był! Z domu wyszliśmy dopiero o 15-tej :szok::-D Pojechaliśmy po lesie pospacerować, ale długi to spacerek nie był, bo księżniczka woli ostatnio na rączkach spacerki spędzać, a patrząc na wczorajszy upał ... nie było za chłodno nam od siebie.
Gorączki już na szczęście nie ma (od zeszłego czwartku), tylko syropkiem pluje dalej niż widzi :sorry::eek:
Wczoraj dała koncert dziadkom :-) Wyszliśmy ze znajomymi na miasto, a tu po godzinie mama dzwoni, że Nelka krzyczy i nie mogą ją uspokoić. Więc pędem w auto i do domu, ledwo mnie zobaczyła banan na buźce :-) I w mig zasnęła.
Cwaniara jedna :sorry2:

Asze - całe szczęście, że Wam nic się nie stało!
Coś mnóstwo wypadków ostatnio :dry::-(
 
WSZYSTKIEGO NAJ DLA JULCI I ZUZI :-)
Ja nadal padnieta bo Dominis budzil sie non stop w nocy i marudzil :dry: a jak go karmilam to tak francek mnie gryzl ze szok :confused2:
weronikaa-dobrze ze juz nie ma goraczki:tak: i mam nadzieje ze juz nie bedzie a te nasze dzieciaczki to oj tak tak takie cwaniaczki ze hej:sorry::eek:


 
Witam serdecznie po upalnych dniach i burzowych nocach:-)

Mrowa, jak tam żyjesz? Z szyją już lepiej?

Asze, ufff, dobrze że wszystko dobrze się skończyło... ale było niebezpiecznie... co za kierowcy, aż strach czasem posłuchać co się dzieje na naszych drogach, a co dopiero to przeżyć:no:

Kasia, to wykorzystuj należny Ci czas wolny... niedługo będziemy wymieniać się doświadczeniami mam pracujących:-D
Ps. Śliczne zdjęcie Julki

Kasik, śliczny nowy awatarek:tak:

Weronikaa
, oj mała terrorystka z Nelci... ale pewnie słodko Ci się zrobiło na serduchu...:tak: szkoda tylko krótkiego spacerku:-)

My dzisiaj wybieramy się na szczepienie, mam nadzieję, że będzie spokojnie:tak:
Mam pytanko: czy Wasze dzieciaczki w ciągu dnia też chcą zasypiać przy minimalnym świetle?
Wielkie buziaki dla naszych 4-miesięczniaków Julci i Zuzi :* :*
 
Beti a dziekuje lepiej juz :tak: choc jeszcze pobolewa troche przy obracaniu:dry:
Weronika to super ze Nelci juz lepiej:tak::-) steskniła sie za mamusia;-):cool2:

a ja byłam u dentysty i jeste znieczulona i tak mi dziwnie:eek::-p
 
Witam, pusto rzeczywiście :eek::eek:
beti u mnie Gabrysia lepiej zasypia jak ma zasłoniete rolety w okoju-a i pochwale się że już wydałam moją karetę z sypialni i mała śpi w swoim łóżeczku w swoim pokoju:tak::tak:I budzi się tylko raz w nocy i jak na razie jest super:-)
kasia-s dobrze że już po remoncie i napięcie spadło;-);-)
weronika zawsze tak jest jak się chce gdzieś wyjść:sorry2:
asze dobrze że wy ok-a wariatów na drodze nie brakuje jak widać:no:
U nas tydzień napięty bo w piątek wyjeżdzamy na wakacje i załatwiania trochę mamy-ale co najważniejsze samochodzik gotowy będzie już w środę:tak:
 
Zuziu, Julciu słodkości!!!:-D:-D
Mamma jak ja Ci zazdroszczę!! Tego spania Gabrysi:tak:. Moja w nocy budzi sie co dwie, trzy godz na cyca i w końcu zawsze ląduje u mnie w łóżku:-(
Mrówa ja też nie cierpię znieczulenia, głupie uczucie jak schodzi:eek:
Beti jak tam po szczepieniu??
Kasik no Dominik ma czym Cię gryźć;-)
Weronika dobrze, ze Nelci już przeszło:-)
Kasia ale to szybko minęło prawda?? Ja zostaję na razie w domku, 23 lipca kończy mi się macierzyński, potem mam jeszcze 41 dni urlopu i potem biorę wychowawczy ale nie wiem na jak długo:tak:
Zuzia śpi z tatusiem, obiadek zjedzony, pierze mi się druga pralka a potem jakiś spacerek zaliczymy:tak:
 
asze- dobrze że nic Wam się nie stało :szok:
u nas też strasznie duszno i ciągle pada albo burze się pojawiają dwa razy uciekaliśmy z ogródka bo zapowiadało się na kilkugodzinne opady:wściekła/y:
Zuzia też dwa razy dała mi popis swoich możliwości głosowych myślałam że coś ja boli a córeczce nie pasowało leżenie wózku tylko na ręce w momencie jak wracaliśmy do domu krzyczała tak jakby zostawała na bezdechu buzia otwarta a zero pobierania powietrza :eek: chyba to moja wina bo chciałam nadrobić stracony czas i za dużo było noszenia do tego sama siada więc nie ma mowy o leżeniu łapie się wszystkiego i się podnosi:dry:
 
reklama
Mamma to super ze fura naprawiona:-) i tez zazdroszcze tego spania moj kawaler budzi sie czesto dzis np było chyba ze 6 razy:eek::sorry:
ale zaznacze ze zjadł i poszedl dalej chrapac;-)
Asze oj beznadziejne to uczucie:-p
ja zaraz ide zna uzupełnienei paznokci:cool2::-)
 
Do góry