reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Spóźnione zyczenia dla wszystkich solenizantów:-) - oj zaniedbałam się ostatnio :zawstydzona/y:

U nas wieczór minął nieciekawie. Stwierdziliśmy, że uczymy od nowa samodzielnego zasypiania Neli - swojego czasu jak ją kładłam do łózeczka to zasypiała, a teraz krzyk :wściekła/y::szok: i tylko na rękach oczka zamyka. A nie chcę jej tak przyzwyczaić. No i "wojna" była straszna, walczyła z godzinę, aż w końcu nie wytrzymałam i ją wzięłam. A tak się spłakała bidula :-(
RATUNKU!!! NIE WIEM CO ROBIĆ!!!:szok::wściekła/y:

Ale jakby to pominąć to było bardzo fajnie - mamuśka była w pracy, tato na górze na TV a my sami w trójkę grasowaliśmy. A najbardziej happy był mąż, powiedział że jak jesteśmy sami to mu się z domu nie chce wychodzić :-)
Narwaliśmy wczoraj wiśni, on robił kolację, ja myłam słoiki a Nelka nas obserwowała :-) I tak sobie wyobraziłam nas w nowym domku ...... ojjjjjjjj ale się nie mogę doczekać!:sorry2:
 
reklama
dziękuje
cudnie tak wstać rano i nie myśleć że trzeba się dalej męczyć przez tą całą prace zapuściłam mieszkanie :zawstydzona/y: moja mam ma wolne więc jak to babcia zjawiła się o 9 i zabrała Zuzie na spacer a ja zaraz zabieram się za okna podłogi...:-)
Moja mam jest kochana to on mi pomagała jak siedziałam i pisałam zabierała Zuzie bardzo dużo mi pomogła ;-) zauważyłam że moi rodzice odżyli przy wnuczce mój tata biega robi mleko usypia :-)

weronikaa- u nas z zasypianiem różnie bo raz zasypia po karmieniu u taty na rękach a jak to nie pomaga to przy piersi potem odkładamy ją do łóżeczka nawet się przy tym nie budzi ale jedno dnia nie umiała zasnąć to ją głaskałam po główce w łóżeczku włączyłam karuzele bez dźwięku tylko ruch i światełko i zasneła :-) ale to chyba nie jest wzorcowe usypianie i zacznę nad tym pracować:zawstydzona/y:
 
DLA SONII I DAWIDKA WSZYSTKIEGO NAJ NA KOLEJNY MIESIAC:-)
skaba-dzieki Arek tez tak przechodzil ze wiedzialam kiedy wychodzi kazdy zabek :dry:
tyle ze z zasypianiem nie mamy problemu pierwszy miesiac spal ze mna Dominis a potem juz wlozeczku opory male byly ale bylo minelo:sorry:
Darinia-gratulacje brawo brawo:tak:
no dzisiaj juz moze dam troche fotek
 
Ja wpadam na chwilę, bo średnio u mnie ostatnio z czasem:-(. Jutro wybywam z Tosią do mamy, bo mężuś znów na szkole Liderów a w weekend jedziemy do parku jurajskiego do Bałtowa:tak:. A na dziś mam przewidziane pranko, prasowanko, zakupy i sprzątanie, bo gości mamy wieczorkiem:eek: (co mi średnio pasi ale się lekko wprosili:dry:) .
Niestety pobieżnie was podczytałam z ostatniego weekendu a o innych wątkach nie wspomnę:zawstydzona/y: bo wstyd:zawstydzona/y:.
Dodam, że ostatnio ulubionym zajęciem Tosi jest wkładanie do buziaka paluszków u nóg. Komicznie to wygląda ale jej się strasznie podoba:-D:-D:-D:-D.

Buziaczki dla dzieciaczków na kolejne miesiące :-)
 
mamma i jak minęła noc? przenoszenie się powiodło?

asze trzymam kciuki za szczepienie!

befatka coś ostatnio nie tak z tym forum - wiele osób ma problemy:no: pisałam do aniaslu w sprawie dorotyy i odpisała mi, że to może być problem przeglądarki:eek:

mrowa to ci kupsko:-D u nas większość wychodzi bokiem:eek:

weronikaa obyście się jak najszybciej wyprowadzili! wszystkim wam to dobrze zrobi i relacje się poprawią:-)

a ja dziś wieczorem umówiłam się na mały wypad z koleżanką:-):-) ojj poszalejemy:-)
 
Dziekujemy za wszytkie zyczenia,
zastanawiam sie czy ten czas juz zawsze tak szybko bedzoe gnal ? Kiedys jakis inaczej to bylo.

Mam maly problem bo podczas karmienia maly sciska mi sutek dziaslami, zaciska i na dodatek odwraca sobie glowe.
Mowie nie wolno tak robic bo mamusie to boli a on mi sie usmiecha.
Boje sie co to bedzie jak mu zabki wyjda, chyba bede musiala przestac karmic piersia.
Naprawde boli.

Weronika, super ze tak fajnie sie uklada. Ja jestem pewna ze juz w ogole bedzie super w nowym domku !

Darinia- gratulacje !

PM1- bawcie sie dobrze

aha smoczek wygral :/ nie mialam sily dalej walczyc,
sprobuje znow za 2 miesiace.
 
Soniu i Dawidku - samych radosnych dni w kolejnym miesiącu życia!

U moich znajomych boom dzieciaczków był w zeszłym roku, ale Emilka w listopadzie będzie miała braciszka albo siostrzyczkę cioteczną, bo moja siostra jest w ciąży.

Darinia - wielkie gratulacje!
Weronika
- dobrze, że rozmowa oczyściła atmosferę i życzę spędzania wielu chwil tylko we trójkę (i wielu we dwójkę).
PM - udanego wyjazdu!
Asze - fajnie, że bioderka są ok. My idziemy jutro na kontrolę - oby już można było zdjąć tą okropną flanelową pieluchę.
Przez tą pieluchę Emilka nie może normalnie się poruszać, jak dzieci w jej wieku. Zrobiłam jej dzień bez pieluchy i od razu zaczęła przewracać się na boczek i robić różne wygibasy nóżkami.
Muszę uciekać, bo Emilka marudzi.

 
z tm brakiem czasu..to ja też:sorry:..!
Właśnie Alex zasnął...leżąc tak sobie koło mnie..zamknęły mu się oczka..i dobrze,niech trochę odpocznie..:tak:No ale Antośka właśnie się obudziła..i cos tam po swojemu gada:-D
PM moja Tośka też przez cały dzień by te nogi do buźki wkładała:tak:,..A w Bałtowie bylismy niedawno...,szkoda ze było chłodno(raczej zimno wtedy było:sorry2:)..ale wybieramy sie jeszcze raz..Udanej wycieczki:happy2::cool2:
weronika to super że z mężusiem spoko!:-)..a i już niedługo bedziecie tak sobie zawsze tylko w trójkę(albo i w więcej..;-))
A co do zaciążonych...to moja bratowa TEŻ!:tak:Jak tylko wrócili od nas,wczoraj zrobi,ła test i positiv!też będzie marcóweczka 2009!
Oczywiście wszystkiego naj..naj..dla naszych kolejnych 4 miesięczniaków!!!
Ojjjj.kończę bo Tośka głodna..i obudzi młodego..nara!
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi kiedy karuzelę z nad łóżeczka ściągacie. Bo o ile pamiętam ona jest do 5 m-ca? Moja Tośka to non stop łapie te zwierzątka i to teraz w jedną łapkę jedno a w drugą drugie i chyba długo ta karuzela nie pociągnie:eek::sorry:.
 
Do góry