reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
beti i jak Jolcia? już dobrze z kupkami?

stefanna wolny pokój na górze czeka, ale chciałabym go najpierw zdążyć wykończyć:-D

hej
Skaba a gdzie zdjecia sesjowe z chrzcin Marysi?

mrowa właśnie wczoraj je zeskanowałam, więc zaraz wrzucę:-) ale strasznie na nich wyglądamy z moim J - jak dwa stare ramole:-)

weronikaa gratulacje dla siostry:-)
ninja, mrowa ja też uruchomiłam lawinę.. mnóstwo dzieciaków dookoła:-)
niekat buźki dla Marcelka! oby już wszystko było dobrze!:-)
kasik jeszcze ząbków nie gratulowałam - a zatem GRATULUJĘ!:-) szkoda tylko, ze Dominiś tak ciężko to przechodzi:-(

Darinia OGROMNE GRATULACJE! ja też podziwiam zacięcie.. mnie go brakło.. ale dyplom nie zając, nie ucieknie;-)

a ja przeżywam stresy przed powrotem do pracy - ale o tym na zamkniętym.. no musze sie komuś wyżalić..
 
Darinia ja też GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!:-)
U mnie też dobre wieści ciążowe-koleżanka 2 lata się starała i wreszcie zaskoczyło i też będzie lutówką,a druga za 1-2 tyg.rodzi:tak:
U mnie przeprowadzka mała-przenoszę Gabrysię do jej pokoju:dry:Jak na razie była z nami,ale spała w takim koszu wiklinowym(pół nocy a potem niestety zasypiałam i dziecię do rana było z nami w łóżku).Dzisiaj była kulminacj-obudziłam się połamana,mąż prawie z łóżka spadł,a królewna w ogóle poprzecznie do nas:cool:Poza tym każde nasze przekręcanie się budziło ją.
Jasia też przeniosłam do jego pokoju jak miał 4 miesiące i do tej pory ani razu nie chciał z nami spać.Pytanie tylko czy mamusi będzie się chciało wstawać na karmienie;-):zawstydzona/y:Zaznaczam że nie jest przyzwyczajona jeść jak ja siedzę-może być niezle,ale cóż:sorry:
Zaraz spadam bo mężul za pół godziny ma być w domu,papatki
 
Tosiu, Jeremi buziaczki!!
Darinia gratulacje wielkie!!
Weronika, Ninja gratulki dla waszych siorek!! Moa przyjaciółka też jest w ciąży, ma być styczniówką ale czuję że bedzie grudniówką i bedziemy mieć rówieśników:-)
Mamma podziwiam!! żeby się udało!!
Byłyśmy dzisiaj z Zuzanką na bioderkach - wszystko jest ok, mamy jeszcze przyjść do kontroli w 6 miesiącu życia. a jutro szczepienie...
 
Witam.Jak i tego posta mi wywali to chyba ja wywale kompa przez okno_Odkilku dni sie dobijam na bb pisze ok 3 postów dziennie i wszystkie znikaja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

 
Witam w słoneczny poranek:-)

Przede wszystkim gratulacje dla Darini...

36_1_75.gif


Skaba, tak Jolcia wróciła do normy... a przynajmniej jej kupki...:-p

Weronika, Ninja, Asze, Mamma, świetnie, że Wasze dzieciaczki będą miały z kim się bawić...

4_1_201.gif

Tylko u nas słabiutko:-(

Kasik, mam nadzieję, że ból ząbkowania będzie coraz mniej dokuczliwy dla Dominika:tak: Buziaki :*

Asze, nic się nie martw... będzie OK:cool2:

Niekat, no to się porobiło... ale Marcelek na pewno już się zaaklimatyzował... życzę owocnego wypoczynku:tak:

Mamma, powodzonka... mam nadzieję, że Gabrysia nabierze dobrego nawyku spania u siebie i nareszcie porządnie się wyśpicie:tak::-)

Befatka, dobrze wiedzieć, że jesteś z nami duchem... do usłyszenia następnym razem:-D
3_8_13.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dawidku Sonio wszystkiego naj:-)
Mamma tzrymam kciuki zeby poszło gładko:tak::happy2:
Asze super ze Zuzi biodreka ok bedize miec czym pokrecic w przyszłości;-):-D

a Kondziorek zrobił dzis o 6 mega kupsztala który wyszedł bokiem fuj:-p no i koniec spania :eek::dry:
 
Do góry