reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
dusia ona taki cycuch jest ze by nie wytrzymała:-D.Mam nadzieje,ze to sie zmieni.chociaż ninja pisała ze Majeczka ma 6 m-cy i sie budzi to może i u nas tak będzie;-)
 
PM moja Melci chyba do 7-8 moecha sie budziła na jedzonko a potem przesypiała całe nocki
ciekawe jak bedzie z Zadziorkiem:confused:
 
Mrowa, Jolcia pojechała z mamusią... i była atrakcją imprezy, a dzieciaczki uśmiechały się do mnie tak, że aż miałam łzy w oczach... i chyba wracam do pracy od września... ciekawe co na to teściowa:-p:laugh2:

PM, nie martw się na zapas... może jeszcze hormony buzują... mam nadzieję, że wszystko będzie OK:tak:

Doris, świetnie, że Emilka tak ładnie śpi w nocy... czekamy na częstsze wizyty... powodzonka:-)
A z tą edycją, to nie wiem, bo nigdy mi się to nie zdarzyło:tak:
 
Wpadłam na krótko, bo muszę obiadek Mężusiowi podszykować!
Dzisiaj moja smerfetka nie ma melodii do spania...:no::no::no: Chyba było jej na polku za gorąco, albo mamuśki za głośno gadały, hehe...:confused: Teraz zasnęła w łóżeczku i mam nadzieję, że w końcu sobie pośpi, a mamusia coś porobi w domku:tak:;-)!
Jak dobrze, że jutro już piątek i przed nami weekend....

Nelciu najlepsze życzonka na 3-ci miesiączek! Buziaki :-):-):-)
 
Stefanna i jak dałas sobie rade?zrobiłas wszystko?
Beti teściwoa napewno zrozumie a jak nie to jej sprawa;-) w końcu nie mozemy sie całkowice poświecac;-) nam tez sie coś należy hihi
 
WSZYSTKIEGO NAJ NELCIU:)Ja dzisiaj padam z nóg.Trochę spraw miałam do załatwiania,zkupy i do domu dotarliśmy po południu i nie mam siły na nic.Miałam prasować i znowu przechodzi na kolejny dzień:baffled:
Mojej małej już odwidziało się spanie cała noc-ale i tak pierwszy raz budzi się koło 3,więc chyba nie jest zle-najlepsze jest to,że ona budzi nas nie płaczem tylko słychać jak ssie piąstki:-D:-DI też na śpiocha je(mama zresztą też jest wtedy w amoku:rofl2:)
Od wczoraj zaczęła ...pluć i tak to śmiesznie wygląda-oczywiście ślina hektolitrami się wylewa(bluzki są mokre pod szyją na maxa).Wcześniej się śliniła,ale teraz ...(Jasiek tak nie miał)
Będę podążała w kierunku łoża-i muszę pożegnać was na kilka dni bo pożyczamy komputer bratowej M co mnie średnio cieszy:baffled:a nawet:crazy::crazy::crazy:Papatki
 
reklama
Wszystkiego naj dla Nelci-spoznione ale szczere! Kurde cos mam problem ostatnio z netem!
Byla dzisiaj tzn juz wczoraj na szczepieniu ale nie doszlo do tego bo... nie szlo dostac szczepionki 2 dawki:crazy: a dalismy juz 5w1 IPV Hib bylam w sumie w 7 aptekach i w 6 aptece powiedzieli mi ze do konca czerwca nie bedzie tejszczepionki na hurtowniach a w 7 aptece mi powiedziano za nie bedzie z tego powodu iz na pomorzu cos wyszlo z nia nie tak i wycofali je na jakis czas zeby to zbadac i jutro tzn dzisiaj bedziemy dzwonic co dalej...
Jak badala Dominika to tez sie okazalo ze bedziemy musieli isc na dodatkowa kontrole bo ma ta blone pod jezyczkiem raczej za krotka i chyba czeka nas zabieg nacinania oby nie :-( i z Arkiem idac na bilans 2latka musze zrobic badanie krwi z zylki i mam cykora:szok: i wogole znowu cos jest nie tak i tak juz sie wiecznie cos ciagnie od konca ciazy masakra!!!!
 
Do góry