reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

beti, miłego świętowania
Oj mi też by się przydał fryzjer. Na szczęście na razie nie zauważyłam, żeby jakoś bardziej wypadały mi włosy. No chyba, że Milenka złapie, to zawsze klika zostanie w paluszkach. Ale tragedii nie ma.
Asze, może dzisiaj tez Zuzia będzie ładnie spała.
Musiałam dzisiaj pojechać do centrum handlowego, bo mi nowe oprawki zjeżdżały z nosa i trzeba je było poprawić. No i przy okazji zajrzałam do sklepu z ciuszkami. Oczywiście nie mogłam się oprzeć i kupiłam dzieciakom kilka rzeczy. Niby są teraz jakieś wyprzedaże, ale chyba bardziej na wystawach niż na wieszakach.
 
reklama
Moja żabka śpi więc mam chwilunie:tak:. Zasnęła w foteliku (już nie wiedziałam co wymyśleć:confused: ale poskutkowało) poczekam chwile i ją przełoże do łóżeczka;-). Jakoś dziś ma taki kiepawy humor, sama nie wie czego chce:baffled:. Ale spała mi ładnie. Wczoraj od 18:00 do dnia dzisiejszego do 6:00 pół godziny aktywności w tym qpa i dalej do 9:30:-). Nawet jak ją przebierałam i lekko obmyłam to się nie zbudziła. Ale za to wczoraj w dzień mało spała i ta rehabilitacja ją zmęczyła:angry:. A dziś z rana kąpiel już zaliczona (z konieczności, bo druga qpa o 10:00 była megakupą i się w pieluszkę nie zmieściła:-D).
Ja na jutro się umówiłam do ginki (z konieczności) bo w ciągu półtora miesiąca dostałam trzeci raz @. I się trochę martwię:zawstydzona/y:. A idę do dr (tym razem prywatnie) która mi prowadziła ciążę:tak:, bo już zaczęłam chodzić do innego gina, którego mam w abonamencie ale do tamtego to wizytę mam dopiero na 2.07 a nie chce czekać:no:.

giza- idzie lipiec to pewnie się zaczną wyprzedaże:tak::tak: ja w tamtym roku omijałam szerokim łukiem sklepy bo szkoda mi było cokolwiek kupować jak już się nie mieściłam w swój rozmiar, bo brzuszek już był:tak:. A teraz to będę mieć podwójną uciechę, bo i dla córci coś można okazyjnie kupić:tak:.
 
Dziękujemy z Nelinką za życzenia :-);-)

A u nas cudna nocka, chyba dziecię usłyszało narzekania mamusi i chciała się zrehabilitować:-D
Zasnęła o 20-tej, ale po pół godz się obudziła gotowa do zabawy. Akurat przyjechała ciocia, to radość była straszna. Zrobiła kupę , pocycała cyca, ale zasnąć dalej nie mogła. Wreszcie wpakowałam jej uciągnięte 60ml mleczka, dojadła i zasnęła o 22:15 - spała do 3 :szok::szok::szok::-D:-D:-D, cyc, przebranie pampka (bo przesikała na wylot), drugi cyc i spanko do 6:40 :szok::szok::szok::-D:-D:-D TAKICH NOCY WIĘCEJ POPROSZĘ :-)
 
beti- ja studiuje normalnie na uczelni ale tez mozna sobie brac lekcje na internecie, zamiast w szkole. No i tutaj tez jest tak ze przez wakacje mozna wziasc sobie lekcje jakas i tak sie liczy jak normalnie brana w semestrze. A wiec wzielam sobie matematyke. No i wlasnie mi sie zaczela we wtorek. I robi sie zadania kiedy ma sie czas a ja akurat mam czas wieczorem jak Michal juz spi wiec musze siedziec z tym do 12 :-)

Ja jutro wybieram sie do fryzjera. Juz sie nie moge doczekac :-D

Pm- to ladne Tosia ma spanie
 
Cześć! Ja jak zwykle na chwilkę, ale mam nadzieję, że uda mi się bywać tu częściej. Mamy już z Emilką ustalony harmonogram dnia i codziennie udaje się jej przespać w południe z godzinkę - dla mnie to bardzo dużo, bo w końcu mam czas cokolwiek zrobić w domu. Żeby jeszcze udało się wprowadzić popołudniową drzemkę, byłoby idealnie. Ostatnio mam trochę roboty, bo a to byliśmy na weselu, a to odwiedzili mnie znajomi, a w niedzielę mamy chrzciny i muszę pomóc mamie przygotować jedzonko - moja mama zoferowała się, że wszystko zrobi sama, ale i tak chcę jej pomóc. Nelcia - Wszystkiego najlepszego!!!No nie, nie działa mi pogrubianie i nie mogę zmienić czcionki!!!Współczuję wszystkim mamom, które się nie wysypiają - Emilka zasypia ok. 22 i budzi się dopiero ok 5-6-tej. Po karmieniu śpi jeszcze 3-4 godzinki. Ja mimo to budzę się codziennie ok 2-giej i ściągam mleko. Dzięki temu dokarmiam ją tylko własnym mlekiem. PM - u mnie laktacja stanęła w miejscu, ale też już nie zabiegam tak o jej poprawę - na razie nie mam czasu. Możesz napisać gdzie jest ten ozonowany basen? Ja też planuję zapisać się z Emilką, tym bardziej, że uwielbia kąpiele i z dnia na dzień coraz bardziej wierzga nóżkami, rączkami, a niedawno zaczęła przy tym mówić. No, musze kończyć, bo Emileczka się obudziła, teraz będzie czas na jedzonko i spacerek.
 
Sorry, za tak niezedytowanego posta, ale nie działa mi ani zmiana czcionki, ani pogrubianie, ani kolorowanie, a wszystkie entery, które wstawiałam zniknęły. Nie wiem co się dzieje, macie jakiś pomysł co zrobić?
 
reklama
Do góry