reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam!
Oj padam juz dzisiaj ale ogladam jeszcze Golden League:-)
Zuzia w koncu zrobiła kupke ale po czopku:baffled:, mam nadzieję, ze nie bedziemy ich często potrzebowac:tak:
Stefanna - miłego wypoczynku!!:-)
MrsF - udanego weseliska:-):-)
Cicha ale podróżujesz!! zazdroszczę ( ja nadal nic nie znalazłam na wakacje:wściekła/y:)
Mamma zdrówka życzę!! I udanej imprezki:tak:. z tym paluchem może sie pokaż jakiemus medykowi??:-D
W imieniu Zuzi dzięki za zyczonka:-D:-D:-D
 
reklama
Skaba- to super ze jeszcze 6 tygodni posiedzisz z dzieciaczkami. Naprawde fajnie, ciesze sie!:-)

Marteczka- wspolczuje tych przeprowadzek tam i spowrotem, ale 3mam kciuki ze juz niedlugo bendziecie na swoim.

Kasia- Super ze chrzciny sie udaly i ze Julcia byla taka spokojna w kosciele. U mnie chrzciny 22 czerwca i juz jestem ciekawa jak muj maly wytrzyma msze:baffled:

Stefanna- to fajnie masz z ta pania od sprzatania

Mamma- wracaj szybko do zdrowia

MrsF- wlasnie tez szukam takiego body Polska ale nie moge tutaj u nas znalesc :angry:
 
marteczka współczuję przeprowadzki...obyście jak najszybciej poszli na swoje:tak:.. Niema jak mieszkać sami..
mamma pokaz paluszka lekarzowi.!oby to nie było złamanie..Zdrówka!:happy:
skaba to syper że w pracy nawet pomyslnie się ułozyło (dla obu stron..) ..no i ta podwyżka?!Nalezy ci się jak nic:tak:! A i tak reszta wolnego tak szybko zleci..:-(
mrsf meżuś doleciał? 10 lat to kupa czasu...a zmienia się ,zmienia:szok:.Udanej imprezki!:-)
asze uff! może to tylko jednorazowy wybryk Zuzi..(z ta koopą)..i nie będziesz juz potrzebowac czopków...Ale swoja drogą ,dobrze że są..Mam nadzieę że juz kooopa bedzie codziennie..;-)
stefania jak przeczytałam że masz panią (świetna sprawa!)..to ja do P. że tez taką chcę!! za 50 zł. lepiej się czuć..i przede wszystkim miec domek czyściutki ..to super!co to dzis 50 zł! Mam nadzieję że o niczym nie zapomniałaś...Udanego wypoczynku!
weronika może to nie typowa kolka...tylko coś jej nie spasowało (może z jedzenia..)Mam nadzieje ze noc przespała ładnie..i juz takie napady płaczu nie wrócą:tak:A swoja drogą ..to zawzięciucha z ciebie;-):rofl2:
iza&marcin właśnie też takich szukałam..Bo tatuś już ma,wczoraj przyniósł z pracy..a synek tez chce "jak polska"..
Moje skarby jeszcze śpią,Toske nakarmiłam o 5.45.. idalej śpi..Młody jak zwykle ostatnio ...znalazł się u nas..i teraz spi na tatusiu nogami:-D..kiedy ja go oducze tego przechodzenia?:no:..
zaraz P.jedzie do pracy i zostaniemy sami...nie lubie tych sobotnich jego wyjazdów:-(... Jutro mamy miec grilla..przychodzą znajomi..tylko u nas bez sensu podwórko..całe wyschnięte(popryskane tym na chwasty..),i w trakcie robót..,i dzieci niezabardzo będą miały gdzie biegać..
Powiem wam co wczoraj zrobił mój syn!Siedzimy sobie w domku..ja karmie Tosię..a tu słychac dzieci u sąsiadki,właśnie przywiozła ich z przedszkola..To Alex..ooo! ciprianek! i wybiegł na polko...Patrzę przez okno,i widzę go przy płocie..cos gada z Cyprianem..To ja spoko...Nakarmiłam małą..wychodzę do nigo ..a jego niema!:szok:patrzę a on u sąsiadki!..myślę sobie ..pewnie go przesadziła przez płot...Za chwilę wychodzi sąsiadka,..i mówi..że dobrze w sumie że go przesadziłam to się będą bawić..(bo zawsze się pytam\i ona też\czy ma czas itp.czy może)..A ja w szoku..bo ja go nigdzie nie przesadzałam!:szok:Ona że też nie!:szok:..Przeszukałyśmy całe ogrodzenie z ich srtony..i nie ma tam żadnych poluzowanych sztachetów!..Pytam młodego ..a on że przez płot!.Zaraz przyszedł P. z pracy ,i poszedł po niego..No i ten mu poazał jak przeszedł..faktycznie wspioł się przez płot! niespełna 3 latek-przeskakuje przez płoty!:szok::-D
Co za dziecko! po kim tak ma??:zawstydzona/y::rofl2::-D
 
Witajcie mamusie z rańca,

Remeny, nie zazdroszczę rezygnacji z nabiału i jajeczek... to co Ci zostało do zjedzenia? Pewnie tylko chlebek z masełkiem:-p:-)
Gratulacje dobrej wagi...

Sabincia, dobrze, że mama na razie pomaga i fajnie, że możesz pracować tylko w weekendy, jak już jej nie będzie;-) Grunt to dobra organizacja:tak::-)

Kasiu, witaj:-)
Świetnie, że wszystko się udało a córcia zachowała się jak aniołek:tak:

Stefanna
, to ci Martynka nockę sprawiła... :-) ale pewnie dzisiaj już było lepiej:tak:
Świetnie,że masz Panią, która trochę Cię odciąży z domowych prac... a poza tym trudno teraz znaleźć kogoś dobrego i do tego za tak małe pieniądze...
Odpoczywajcie sobie i regenerujcie siły u rodziców:-D

Mamma, jazda do lekarza...:crazy: do niedzieli wydobrzejesz...
a poza tym pewnie od razu lepiej się czujesz w nowej fryzurce... Ja się wybieram od miesiąca:-D poproszę zdjęcia:-):tak:

Weronika, ale z Ciebie zawzięta babka...:-D
Ja z tym płaczem też wczoraj po kąpieli tak miałam... Jola w ryk taki, aż się ludziska z domu zlecieli:-p:laugh2: pół godziny trwało uspokajanie, pomogły ciepłe okłady na brzuszek... a dzisiaj z rańca (4.30) mega kupka, aż się wylewało z pieluszki:szok:

MrsF, no to dzisiaj wam się niezły wieczorek szykuje... u nas A nie jest zapalonym kibicem piłki nożnej, ale takiego meczu nie przegapimy:blink:
Ale będzie wesele... ciekawe czy Pan Młody to zapalony kibic...
Bawcie się wyśmienicie do białego rana:-D

Iza, ale z Dawidka kibic... i jaka kluseczka ładna z burzą włosków:-D

BUZIACZKI DLA JULKA I TEśCIA CICHEJ:-D:-* :-*

Cicha, świetnie, że urozmaicacie sobie czas wyjazdami... też bym trochę po podróżowała:tak::-)

Asze, ale przynajmniej Zuzia jest spokojniejsza... oj, żeby czopki już nie były potrzebne:tak:

Ewa, ale z niego urwis... niedługo będzie się wspinał na drzewa... mały Tarzan:-D:blink:
Pewnie po mamusi :p
 
Iza i Mrsf ja tez kupowałam w smyku z dł i kr rekawem:-)
Stefanna i jaki kolor wziełas?Martynka mała patriotka bedzie:tak::happy:
Ewa zdolniacha z Alxa:-D:szok:
wszystkiegio najlepszego dla dzisiejszych solenizantów:-)
 
Strasznie trudno nadrobić mi zaległości:zawstydzona/y: ale się udało. Ale odpisać na wasze posty to nie dam rady dziś Wybaczcie!:zawstydzona/y:
Dziś mamy wesele...i w ogóle nie chce mi się iść. Właśnie czekam na teściową (fryzjerkę) ma mnie jakoś uczesać. Cała impreza dość późno się rozpoczyna bo dopiero o 18:30:-(. Ale może przeżyjemy:-p.
Nie pisałam bo ostatnie dni siedziałam u siostry i nie bardzo było jak. Ale już w poniedziałek będzie miała zakładany kapturek i podobno będzie mogła już chodzić a nie ciągle leżeć no i wraca jej mąż z dwutygodniowego wyjazdu:baffled:.
Tosiaczek mój dalej ma ten guzek poszczepienny:zawstydzona/y: smarujemy altacetem i lekko zbladł ale nie zmiękł:zawstydzona/y:. Grunt, że jej nie boli. Rozmawiałam z pediatrą i powiedział, że jak się bedzie utrzymywał przez miesiąc to trzeba się pokazać.
Tosia waży 6300:szok::-D i mierzy 62cm (szczerze mówiąc myślałam, że więcej bo tak mi się wydaje, że urosła i taka długa jest;-)).
I ostatnio ją bierze nie na guganie tylko na piski. Krzykacz się mały zrobiła. Popiskuje sobie do zabawek i z szerokim uśmiechem:-D:-D:-D.
No i byliśmy na rehabilitacji i okazało się, że Tosia się pięknie rozwija i nie ma żadnych asymetrii, a główkę jak na swój wiek pięknie dźwiga do siadu:-). I nie musimy chodzić na 10 rehabilitacji jak lekarz zaleciła ale pokazać się kontrolnie po m-cu:tak:. Babka pokazała mi jak ją podnosić jak kłaść i jak przewijać. To dokładnie tak jak pokazywał Zawitkowski.

Buziaki dla wszystkich maluszków i mamusiek:tak:. Zmykam...pa
 
Oj jestem zawzięta jak diabli, czasem aż za bardzo :-D:baffled:

STO LAT dla dzisiejszych dzieciaczków i Julka również na 2 latka :rofl2:

Noc minęła średnio, Nela zasnęła przed 9, o 12, 2,4 cyc i tu się rozbudziła inie spała do 5 :crazy:, bo standardowo - gniotła qpa :wściekła/y: zrobiła dopiero o 9 a teraz leży w wózeczku i bawi sie grzechotkami. Zaraz na spacerek idziemy to może uśnie.

MrsF, PM - udanej imprezki, na pewno będzie super :rofl2:
Ewa - zdolna bestia z Alexa, tylko żeby sobie nic nie zrobił, bo płotek ze sztachetów .... oj bałabym się
 
reklama
hej hej! zaglądam z doskoku, bo my znów spędzamy weekend na wyjeździe:-)

mamma zdrówka!! żeby na chrzciny byla w pełni sił! i koniecznie pędź gdzieś z tym palcem..
ewa no proszę! jeden co przez płot przeskoczyl teraz jest bardzo slawny, więc może Alex się do jakiejś misji specjalnej przygotowuje:-D niezły kaskader:-D:-D
PM Tosia ładnie waży:-) Marysia w poniedzialek miała 5025g:baffled:, ale chyba jak na tą wagę jest dość długa, bo tak jak Tosia ma 62cm.. no cóż mojego męża siostry mają po około 175-180, a chude baaardzo, więc może Marysia odziedziczyła;-)

miłej niedzieli! i trzymamy kciuki za naszych:-)
 
Do góry