reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

weronikaa no to super pogrilowaliście;-):tak:! Ale Ty pracuś jesteś, tylko nie mów że całą działeczkę dzisiaj skosiłaś, hehe:-D:-D:-D???
kasia_s fajnie, że się odezwałaś:wink: Cieszę się, że chrzciny Juleczki się udały!:-) Zaglądaj do nas częściej!
remeny to świetnie, że Jacuś tak ładnie rośnie przybiera, a gadaniem "życzliwych" bab się nie przejmuj ;-);-);-)! A czy płynna kupka zawsze oznacza, że dziecku szkodzi zjedzona rzecz, np. nabiał? Pytam, bo moja mała przeważnie sadzi takie wodniste i dosyć śmierdzące - tak mi się w każdym razie wydaje...:confused:???
 
reklama
Stefanna najwazniejsze ze pani cie odciazy:-) i amsz czas na swoje potrzeby;-)
i nie dołuj sie kochana sciskam cie mocno, jutro bedzie lepiej pojedziesz do rodziców i odpoczniesz troszke:tak::happy2:
Weronika widac ze grill ci posłuszył:rofl2: taska mała odskocznia;-)
Kasias super ze chrzciny udane :-)
Zuziu wszystkiego naj:-)
 
stefanna każdy czasem ma taki dzień-ale mija i to najważniejsze:tak::tak:
A co do kupki to moja też takie robi-ja myślę że to jest ok(zwłaszcza jak się już je normalnie:baffled:)-śmierdziuszki to fakt,ale cóż:-D
kasia s fajnie że już po imprezce-ja mam chrzciny teraz w niedzielę(ale na szczęście robimy w lokalu to nic nie muszę przygotowywać;-))
weronikaa to zabalowaliście-super...:-)
marteczka współczuję kłótni rodzinnych ale cóż rodziny się nie wybiera-ja też mam przejścia z moim ojcem
Właśnie wróciłam od fryzjera,ale to chyba pierwsza fajna rzacz dzisiaj:baffled:-w ogóle to chyba złamałam sobie małego palca u nogi:no:Boli jak cholera i jest bordowo-siny i do tego spuchnięty.Sierota ze mnie i tyle-przygrzmociłam w wózek dzisiaj na spacerze:crazy:Oczywiście ja jak to ja -liczę że samo przejdzie:baffled:
 
weronikaa no to super pogrilowaliście;-):tak:! Ale Ty pracuś jesteś, tylko nie mów że całą działeczkę dzisiaj skosiłaś, hehe:-D:-D:-D???
Tak jest całą działeczke- całe 16a :szok::-D taka już jestem, że jak sie za coś wezme to muszę to skończyć, nawet jak później na pyszczek padam.
Ale zregenerowałam siły i i tak poszłam wieczorem z małą na spacer. Jak wróciłyśmy, okompałam ją, a ta mi w ryk - ZNOWU KOLKA:angry::wściekła/y: (no chyba że to po wczorajszej kielbasce):baffled::wściekła/y: W każdym bądź razie - myślałam, że już kolki minęły bo kilka dni był spokój, a tu masz ...:wściekła/y::no: Teraz już zasnęła.

Mamma
- oj idź lepiej do lekarza, i z tym palcem i z choróbskiem, samo będzie dużo dłużej przechodzić :baffled:
 
Dziękujemy jeszcze raz za życzenia dla Jamie'go i powitanie w ojczyżnie :-):laugh2:

Rany ale się Warszawa zmieniła! Poszłam do centrum Arkadii szukać butów do mojej sukienki i kapelusza (tego co według mojego kochanego męża tortowi weselnemu konkurecje będzie robił:baffled:) na jutrzejszy ślub i nie wiedziałam gdzie się patrzeć - tyyyle sklepów. Pamiętam jak wyjeżdżałam te z 10 lat temu to prawie nic fajnego nie było a teraz..fju fju!.

No więc znalazłam buty (i nawet 3 pary :zawstydzona/y::laugh2:) ale czego nie mogłam znależć nigdzie przez te 4 godziny buszowania po sklepach to mundurek piłkarski Polski. A byłam wszędzie - smyk, 5-1-15, zara, bhs, C&A, mothercare etc :wściekła/y: Dziewczyny wiecie gdzie takie rzeczy można kupić?
Rod sobie wymyślił że skoro Anglia sie do Euro nie zakwalifikowala to z małym będą Polskiej drużynie kibicować i to w drużynowych koszulkach i czapeczkach. Rod już ma bo mu dawno kupiłam jak gra w piłke z kolegami ale dla małego nigdzie nie mogę znależć!

Pomóżcie pliiiis

MrsF - i jak w domku? miło jak wszyscy dookoła mówią po polsku, prawda? :)

No pewnie! Chociaż ćwierć Londynu teraz po polsku mówi :laugh2::-D Ale teraz podobno ci co za zarobkiem pojechali to już wracaja do ojczyzny więc pewnie polskiego coraz mniej znowu będę dookoła słyszeć :-(

No kochane, pozdrawiam, żegnam się i lecę na Okęcie odebrać mężusia bo do nas (i na ten ślub) na weekend przylatuje.

Miłego weekendu xx
 
Hey dziewczyny, mam nadzieje, ze jeszcze o nas nie zapomnialyscie bo troche nas nie bylo i szybko sie to nie zmieni. Dwa ygodnie nad morzem nam przelecialy, dzieciaki zadowolone z lekka opalone choc pogoda jeszcze nie letnia. Dzis noc u tesciow - wiec i internet i dostep do bb - a jutro urodzinki starszego i dalej w podroz. Troche moze za duzo tych przejazdow ale jak na razie wszystko jest ok. Aha Zoska zaliczyla dzis szczepienie - poplakala ale przezyla:-)
Nie nadrobie niestety wszystkiego - a juz na pewno nie dzis bo lece dalej pomagac tesciowej w przygotowaniach (Julek ma urosdziny razem z tesciem - fuks he;-)) i dzis jedynie wpadam na minutke dac znac ze zyjemy i niedlugo wrocimy do was na stale.
Pozdrowienka dla wszystkich marcowych maluchow i mam:-)

MrsF milego pobytu w kraju i dobrej zabawy na weselu.
 
reklama
Hej Mamuśki!
Wpadłam tak szybciutko, bo nie będę Was czytać przez ponad tydzień - już widzę jakie będę miała zaległości do nadrobienia...:szok::szok::szok:
Mrowa1, mamma80 dzięki za miłe słowa ;-)! Już mi jest trochę lepiej, bo mężuś wrócił do domku i mogłam mu się wyżalić i jakoś od razu zrobiło mi się lżej...:tak: Jestem już praktycznie spakowana; jutro dorzucę jeszcze kilka drobiazgów i fru! Mam nadzieję, że tym razem wypocznę i zregeneruję się troszkę...:hmm: Najbardziej na ten wyjazd cieszy się Zuza, hehe:-D:-D Non stop podskakuje i mówi, że jedzie do Babci Asi (Kasi) i dziadzia Biesia (tzn. Wiesia)!!! A uśmiech nie schodzi jej z buźki, bo widziała jak Mężuś pakuje basen dmuchany do auta, hehe:-):-D:-)
Trzymajcie się Kochane i nie rozpisujcie się za bardzo;-)!!!

Cicha super, że wypoczęliście nad morzem :-)! Udanej imprezki urodzinowej;-)!
MrsF super, że zakupy się udały! Życzę Ci jutro udanej zabawy na weselichu!;-):tak:
Weronikaa chylę czółko przed Tobą kobietko, hehe:-):-D A swoją drogą ja też mam taki charakter, że jak coś zacznę to muszę skończyć:wink::yes:
mamma80 dużo zdrówka dla Ciebie! Mam nadzieję, że paluch szybko się zagoi:tak:;-)No i oczywiście życzę udanej imprezki w niedzielę:-)!
iza&marcin dzięki - super bodziaki - już zamówiłam dla Martynki, hehe;-):tak:Znalazłam jeszcze taki komplet: bluzka+spodenki: KOMPLET MAŁEGO KIBICA -SPODENKI KOSZULKA-r.74 (376221049) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry