reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Robiłam dziś betę z krwi. Czy jest normalne żeby dzień przed okresem mieć betę 559? Współżyłam 9 dnia cyklu. Cykle mam 26-28 dni
Może bliźniaki ;) nie martw się na zapas :*
Dobrze by było zrobić to badanie 2x, żeby był odstęp 48h między pobraniami i wtedy możemy dodatkowo sprawdzić, czy przyrost jest zdrowy :) Daj znać, jaki Ci wyjdzie jutro wynik!
Beta 253 :)
 
reklama
Dziewczyny przychodzę z superanckimi wieściami 🥰🥰 Jestem 21 dpt. Na dzisiejszej wizycie kropulka 1,5 mm i serduszko ❤️❤️❤️ Życzę wszystkim Wam takich wizyt. Marzenia się spełniają 💪🥰🥰
Happy Celebration GIF by ElevenSportsBE
 
Dopadł mnie straszny brak apetytu. 🙄 Ogólnie czuje taki ciężar na żołądku i muszę się zmuszać, aby coś zjeść, bo w sumie to nic mi się nie chce jeść. 🫠
Może pogoda raz nie pomaga, bo mamy 31 stopni, a ja wciąż czekam na dwie rolety na okna. Kupiliśmy klimatyzator, ale jeszcze nie przyszla uszczelka i o ile w sypialni zadziałał wieczorem super, o ile tu od południa nic nie daje. 🙈 Czekam co będzie z roletami i uszczelką, a na razie 🥵.
Nie wiem czy jest mi bardziej gorąco, bardziej nie mam siły czy bardziej mi be. 🤢
To ja chyba ten sam problem mam;( nie mam apetytu w ogóle. ..... A dziś to stoi mi dziś doslow wszystko w gardle;(
 
Hej dziewczyny !!
Ja jestem po wczorajszej wizycie u ginekologa w związku z moją infekcją i mamy pęcherzyk piękny , mam przyjść za tydzień już coś powinno być widać .
Ciąża z om 6+2 ale na bank jest młodsza tydzień lub dwa :)

Od wczoraj płacze i się nie poznaje .
W nocy zrobiłam chłopakowi taką awanturę o nic że dziwię się że nie wystawił mi walizek za drzwi 🙄😃

@Agatki daj znać , jesteśmy z Tobą ❤️
Też to mam .płakałabym co chwilę bez powodu. I robiła awantury o nic;-(
 
Ja już jestem na oddziale.
Uwaga.... ciąża jest,w macicy, widać akcje serca, krwawienie się nasila,boli trochę brzuch. Z USG wiek ciąży 4+2 , z om 6+0 dokładnie więc zupełnie coś innego wychodzi.
Skąd krew nie wiadomo, z dobrych wieści że to nie jest pozamaciczna ciąża i żyje na ten moment 😊 Tamten lekarz który mnie badał nie widział w ogóle nic, także....
 
Ja już jestem na oddziale.
Uwaga.... ciąża jest,w macicy, widać akcje serca, krwawienie się nasila,boli trochę brzuch. Z USG wiek ciąży 4+2 , z om 6+0 dokładnie więc zupełnie coś innego wychodzi.
Skąd krew nie wiadomo, z dobrych wieści że to nie jest pozamaciczna ciąża i żyje na ten moment 😊 Tamten lekarz który mnie badał nie widział w ogóle nic, także....
Jeśli nie miałaś monitoringu, to z OM mogą Ci wyjść zupełnie szalone liczby ;) Musiałaś mieć późniejszą owulację, stąd różnica z wiekiem ciąży na USG.
Jeśli to nie pozamaciczna i masz już akcję serca to jest nadzieja! Tamten lekarz niech sraczki dostanie za niekompetencję, ale dobrze, że skierował Cię do szpitala. Mam nadzieję, że uda im się opanować krwawienie!
 
Ja już jestem na oddziale.
Uwaga.... ciąża jest,w macicy, widać akcje serca, krwawienie się nasila,boli trochę brzuch. Z USG wiek ciąży 4+2 , z om 6+0 dokładnie więc zupełnie coś innego wychodzi.
Skąd krew nie wiadomo, z dobrych wieści że to nie jest pozamaciczna ciąża i żyje na ten moment 😊 Tamten lekarz który mnie badał nie widział w ogóle nic, także....
Trzymaj się kochana. Miejmy nadzieję że wszystko się ułoży .❤️ Dawaj znać co i jak .
 
reklama
Do góry