reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2025

Oczywiście i to rozumiem. Jestem bo chciałam potwierdzić ciążę dlatego zrobiłam betę. Decyzja jest podjęta chociaż jeszcze się waham . Nie pójdę do ginekologa z prostego powodu- żeby nie być z rejestrze ciąż.
A ja Ci powiem z perspektywy osobę, która to zrobiła..to była 4 ciąża, nie będę opisywała szczegółów, dlaczego i z jakich powodów, ale powiem jedno, do dziś to przeżywam i wiem, że nigdy więcej bym tego nie zrobiła, nigdy. A teraz kiedy okres mi się spóźnia i mogę być w 4 ciąży to inaczej na to patrzę, mąż wie, że już nigdy byśmy tego nie powtórzyli. A rejestr? Ja byłam u gina i co ten rejestr, nikt nie pytał, nie czepial się, można powiedzieć, że miało się krwotok, itp. ale.. ja będę żyła z tym krzyżem do końca życia, ale jeśli masz choć cień zawahania to znaczy że pewna nie jestes
 
reklama
A ja dziewczyny się witam, choć jeszcze pewna nie jestem.. mam 3 dzieci - 10, 8 i 4 latka. Nie planowaliśmy kolejnego dziecka, ale miesiąc temu się zdążyło..i juz mam dzień spóźnienia, a mam regularne jak w zegarku, do tego piersi mocno bolą i brzuch. Boje się. Czy są tu mamy 3 dzieci i spodziewają się następnego?
 
Zapytałam tylko o betę. Bo wydała mi się podejrzanie wysoka. To wszystko. Każdy niesie z sobą jakąś historię. Dla mnie ważniejsza jest praca.
Jeśli praca jest dla Ciebie tak szalenie ważna, to może zadbaj o swoje zdrowie, żebyś mogła z uśmiechem na ustach pracować? Jak dziewczyny pisały, możesz być w stanie, który grozi Twojemu życiu i zdrowiu, a bez badania dowiesz się, jak będzie bardzo albo za późno.
Weź też pod uwagę, z jakim rodzajem publiczności piszesz, bo potrzebujesz pomocy psychologa, nie kobiet, które chcą ciąże utrzymać, a które są po stratach na różnym etapie, nieudanych zabiegach i co nie tylko.
 
A ja dziewczyny się witam, choć jeszcze pewna nie jestem.. mam 3 dzieci - 10, 8 i 4 latka. Nie planowaliśmy kolejnego dziecka, ale miesiąc temu się zdążyło..i juz mam dzień spóźnienia, a mam regularne jak w zegarku, do tego piersi mocno bolą i brzuch. Boje się. Czy są tu mamy 3 dzieci i spodziewają się następnego?
Witaj, ja czekam na 6 dziecko, damy radę!!
 
O żeż, nie załapałam, że masz aż tyle dzieciakow! Kilka innych dziewczyn pisało chyba o 3-4, to będziecie moją kopalnią wiedzy dla nowicjusza :D
Ja już weteranka 😅
Tak u mnie w domu piąteczka, ale trójka to już nastolatki takie konkret, najstarszy syn skończył 13 marca 18 lat ( teraz termin też na 13 marca😆) córa 17 prawie i syn 14 rok leci....no i maluchy córka 6 w grudniu i synek 3 we wrzesniu.
3 porody naturalne za mną i 2 cc, także conieco tam wiem 😁
 
Ja już weteranka 😅
Tak u mnie w domu piąteczka, ale trójka to już nastolatki takie konkret, najstarszy syn skończył 13 marca 18 lat ( teraz termin też na 13 marca😆) córa 17 prawie i syn 14 rok leci....no i maluchy córka 6 w grudniu i synek 3 we wrzesniu.
3 porody naturalne za mną i 2 cc, także conieco tam wiem 😁
Zostajesz porodowym sensejem :D
 
reklama
Do góry