reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Hejka! Ja oczywiście wielką fanka siatkwoki, nie wytrzymywałam napięcia i wyłączyłam tv dwa razy w trakcie meczu xd a potem oczywiście myślałam że umrę z nerwów jak włączyłam z powrotem 🤣 w międzyczasie mąż i syn zaczęli wymiotować więc masakra.

Jutro m wizytę: wg OM to dopiero 6+4 czy jest szansa że będzie widać serduszko już w tym czasie? Zaczynam się martwić, że za wcześnie ta wizyta :( z tym że u mnie to jeszcze przed spodziewaną data miesiączki miałam wszystkie objawy ciąży, i normalnie mam już napuchnięty brzuch, cisną mnie spodnie i nie jestem w stanie już w nich chodzić, non stop mdłości itd. :(
u mnie było widać 6+3 ❤️
 
reklama
Hejka! Ja oczywiście wielką fanka siatkwoki, nie wytrzymywałam napięcia i wyłączyłam tv dwa razy w trakcie meczu xd a potem oczywiście myślałam że umrę z nerwów jak włączyłam z powrotem 🤣 w międzyczasie mąż i syn zaczęli wymiotować więc masakra.

Jutro m wizytę: wg OM to dopiero 6+4 czy jest szansa że będzie widać serduszko już w tym czasie? Zaczynam się martwić, że za wcześnie ta wizyta :( z tym że u mnie to jeszcze przed spodziewaną data miesiączki miałam wszystkie objawy ciąży, i normalnie mam już napuchnięty brzuch, cisną mnie spodnie i nie jestem w stanie już w nich chodzić, non stop mdłości itd. :(
Bardzo różnie, ja wczoraj byłam 6+3 i nie było widać. Lekarz powiedział że coś tam „miga” ale jest tak wcześnie że nie będzie zgadywał czy to serce czy przepływająca krew. Ale dziewczynom już w tym czasie wychodziło. Także różnie :)
Ja dalej żadnych objawów 😏
 
Bardzo różnie, ja wczoraj byłam 6+3 i nie było widać. Lekarz powiedział że coś tam „miga” ale jest tak wcześnie że nie będzie zgadywał czy to serce czy przepływająca krew. Ale dziewczynom już w tym czasie wychodziło. Także różnie :)
Ja dalej żadnych objawów 😏
Aaa a wg usg wczoraj miałam 6+0
 
Bardzo różnie, ja wczoraj byłam 6+3 i nie było widać. Lekarz powiedział że coś tam „miga” ale jest tak wcześnie że nie będzie zgadywał czy to serce czy przepływająca krew. Ale dziewczynom już w tym czasie wychodziło. Także różnie :)
Ja dalej żadnych objawów 😏
Ja też żadnych objawów . Jedynie coś tam kawa nie smakuje . Piersi też mnie przestaly jakoś bolec . Wizyta dopiero za tydzień . Jestem dobrej myśli ale jednocześnie boje się .
 
Hejka! Ja oczywiście wielką fanka siatkwoki, nie wytrzymywałam napięcia i wyłączyłam tv dwa razy w trakcie meczu xd a potem oczywiście myślałam że umrę z nerwów jak włączyłam z powrotem 🤣 w międzyczasie mąż i syn zaczęli wymiotować więc masakra.

Jutro m wizytę: wg OM to dopiero 6+4 czy jest szansa że będzie widać serduszko już w tym czasie? Zaczynam się martwić, że za wcześnie ta wizyta :( z tym że u mnie to jeszcze przed spodziewaną data miesiączki miałam wszystkie objawy ciąży, i normalnie mam już napuchnięty brzuch, cisną mnie spodnie i nie jestem w stanie już w nich chodzić, non stop mdłości itd. :(
U mnie było widać serducho 6+1 :) więc szansa na pewno jest. Za wcześnie na pewno nie jest - dostaniesz skierowanie na wszystkie badania, będziesz miała trochę czasu żeby je porobić, nie martw się :)
 
reklama
Do góry