reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Oh nie, umówiłam się prywatnie na prenatalne i dopiero później przeczytałam opinie. Zastanawiam się czy na gwałt nie szukać kogoś innego czy prywatnie jest w miarę do zniesienia 🙄
On nawet na nfz jak ma dobry dzień to jest do zniesienia:) leżałam na patologiincoazy z jego pacjentka z gabinetu prywatnego i ona była bardzo zadowolona więc da się:)
Ja sie tylko boje przytykow, ze przez moj tluszcz na brzuchu nic nie będzie widać i komentarzy na ten temat
 
On nawet na nfz jak ma dobry dzień to jest do zniesienia:) leżałam na patologiincoazy z jego pacjentka z gabinetu prywatnego i ona była bardzo zadowolona więc da się:)
Ja sie tylko boje przytykow, ze przez moj tluszcz na brzuchu nic nie będzie widać i komentarzy na ten temat
Takie teksty i to z ust lekarza 😤 Przykro mi, że tak zostałaś potraktowana i masz dodatkowe obawy, jakby USG genetyczne nie były już wystarczającym powodem do stresu.
 
Do góry