reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

no dokładnie stres jest, dlatego próbuje się oszczędzać a w krytycznych sytuacjach biorę nospe max , będzie dobrze macica się rozciąga , przecież maluszek musi mieć sporo miejsca :) ❤️
co racja to racja ;) musimy próbować się właśnie nie martwić tylko starac sie myśleć pozytywnie ;) będzie dobrze ❤️
 
reklama
Dziewczyny, ch*j mnie trafił z Medicoverem. Gin mówi - konsultacja u endokrynologa (mam usunięte pół tarczycy). Kończą mi się leki - wypisuje po ereceptę. Deklaruje tam, że mój stan zdrowia się nie zmienił, choć się zmienił. Chcę umówić Endo, którego mam w pakiecie - mówią mi nie ma terminów i mamy to gdzieś. No i co ja mam teraz zrobić z tym? 🤦😆😅 Rozważam wbicie do przychodni przyszpitalnej z kartą ciąży i powiedzenie, że mają 7 dni zgodnie z ustawą na znalezienie mi terminu? 🤦 Czekam na chat z lekarzem medi, aby wystawił mi skierowanie, ciekawe co on powie. 🙄
I jeszcze - moje wyniki z morfologii wskazują na anemię, czekam jeszcze na ferrytyna i żelazo zrobione prywatnie - gin z medi "idealne wyniki, nie ma potrzeby konsultacji". 🤦😆 Jak tylko oficjalnie powiem w pracy o ciąży, to opiszę te "najlepsza opiekę" medicovera na LinkedIn. 🤬🤬
 
Witam ,
Chciałam się przywitać i mam nadzieję zostać z wami na dłużej 😉
Ostatnią miesiączkę miałam 23 czerwca ,
20 lipca zrobiłam test wyszły 2 kreski.
Tego samego dnia ,tj 20 lipca byłam na becie wynik 28.61
Powtórzona 22 lipca wynik 80
Powtórzona jeszcze raz 24 lipca 180

Z kalkulatora beta hcg wychodzi ,że przyrost jest w normie.

Martwi mnie jednak bol podbrzusza jak na okres ,nie jest jakiś uciążliwy,ale po prostu mnie martwi . Poza tym nic innego się nie dzieje.


Wizytę u lekarza mam dopiero 19 sierpnia.
ból brzucha jak na miesiączkę na początku ciąży jest normą bo już macica rośnie . Ja miałam mieć 7 sierpnia. Wizytę pierwszą ale przełożyłam na 1 sierpnia. Bo martwi mnie to że nie pamiętam. Dokładnie kiedy miałam ostatnią miesiączkę. Między 10-15 czerwca więc. Nie mogę powiedzieć który to już tydzień Za dużo i mnie się dzieje i od marca nie zaznaczałam kiedy miałam miesiączki a wiem że w czerwcu miałam ostatni raz
 
Dziewczyny, ch*j mnie trafił z Medicoverem. Gin mówi - konsultacja u endokrynologa (mam usunięte pół tarczycy). Kończą mi się leki - wypisuje po ereceptę. Deklaruje tam, że mój stan zdrowia się nie zmienił, choć się zmienił. Chcę umówić Endo, którego mam w pakiecie - mówią mi nie ma terminów i mamy to gdzieś. No i co ja mam teraz zrobić z tym? 🤦😆😅 Rozważam wbicie do przychodni przyszpitalnej z kartą ciąży i powiedzenie, że mają 7 dni zgodnie z ustawą na znalezienie mi terminu? 🤦 Czekam na chat z lekarzem medi, aby wystawił mi skierowanie, ciekawe co on powie. 🙄
I jeszcze - moje wyniki z morfologii wskazują na anemię, czekam jeszcze na ferrytyna i żelazo zrobione prywatnie - gin z medi "idealne wyniki, nie ma potrzeby konsultacji". 🤦😆 Jak tylko oficjalnie powiem w pracy o ciąży, to opiszę te "najlepsza opiekę" medicovera na LinkedIn. 🤬🤬
Ale fuszera ..
 
reklama
Ja od wizyty potwierdzającej biorę luteinę dopochwowo, kwas foliowy, jod, omegę i witaminę d3. Na noc 2x xonvea, która dosłownie życie mi ratuje. No i wiadomo euthyrox. Też nie słyszałam o acardzie, wiem w zasadzie od Was. Musiałabym zapytać lekarza, ale właściwie po co szukać dziury w całym 🤷‍♀️
Następną wizytę mam 9 sierpnia, będę wtedy w 9 tygodniu z haczykiem 😊
 
Do góry