reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

U mnie na szczęście jeśli chodzi o alkohol to nie ma żadnego problemu. Mama w ogóle nie pije, brat i jego żona jak nas zaprosili na grilla to sami kupili piwo 0%, więc nawet nie musiałam się martwić jak odmówić w razie czego 😁😁 (Kurde, a może bratowa chciała nam tym coś powiedzieć a my nie zajarzyliśmy 🤓?)
Ooo a też się starają ? Może być podejrzane 😀😀
 
reklama
Ooo a też się starają ? Może być podejrzane 😀😀
Starali się przez kilka lat z tego co wiem, ale bardzo po cichu i nic z tego nie wyszło (wiem od mamy). Nie wiem jak teraz, myślałąm że odpuścili temat ale może jednak nie 🤪 A też nie mam jak zapytać, bo oficjalnie nie wiem o ich staraniach
 
A czy którejś z Was ginekolog zabronił jazdy samochodem? U mnie kategoryczny zakaz dłuższej jazdy, bo wstrząsy (biorę luteinę na podtrzymanie), ale jak z krótszymi trasami - 2/3 h?

Generalnie posypały mi się wszystkie plany wyjazdowe i cały urlop chyba przesiedzę w domu i dostanę świra.
 
Starali się przez kilka lat z tego co wiem, ale bardzo po cichu i nic z tego nie wyszło (wiem od mamy). Nie wiem jak teraz, myślałąm że odpuścili temat ale może jednak nie 🤪 A też nie mam jak zapytać, bo oficjalnie nie wiem o ich staraniach
Może nie odpuścili tylko się leczyli ? Moja bratowa Z bratem starali się 2 lata a potem zaczęli w klinice niepłodności , też nie podpytuje ale mam nadzieję że jej się uda i razem będziemy :)
 
A czy którejś z Was ginekolog zabronił jazdy samochodem? U mnie kategoryczny zakaz dłuższej jazdy, bo wstrząsy (biorę luteinę na podtrzymanie), ale jak z krótszymi trasami - 2/3 h?

Generalnie posypały mi się wszystkie plany wyjazdowe i cały urlop chyba przesiedzę w domu i dostanę świra.
który tc?
 
To też masz dobra wymówkę , ja zawsze w sumie nie piję bo zawsze ktoś musi być trzeźwy a wiadomo jak na imprezie … ja nie lubię alkoholu ale zawsze piłam jednego drinka przez całą imprezę … teraz rodzice mają imieniny i siostra urodziny i nie wiem co to będzie 🫣🫢
Bratowa na pewno się domyśli .
Proponuję delikatnie z drinkiem gdzieś się zakręcić , I wylac, wlac do szklanki soku z czym był zrobiony drink, poproś o pomoc męża.
Wczoraj strasznie namawiali mnie no pij, pij ale moja koleżanka ktora wie o ciąży, zadała jedno pytanie "Przy tych twoich lekach możesz pić alkohol"? Już po tym tak nie namawiali, ja otwarcie mówię że biorę leki i nie mogę opuścić ani jednego dnia bo będzie ból. Może powiedz ze bierzesz antybiotyk na coś,i nie powinnaś wogole pić.🤔 Gości mam do końca tygodnia,więc jeszcze będę musiała się wymigiwać.
 
reklama
Swoją drogą równie wk*rwiające jak dopytywanie, kiedy dzieci, jest dopytywanie, czemu się nie pije alkoholu. Jakby picie alkoholu było czymś tak normalnym i oczywistym, że niepijący to dziwolągi. Mój ojciec też zawsze narzeczonemu wciska. 😡🤬
 
Do góry