reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Ja rok temu meldowałam się na marcowych mamach :) pełna obaw.. ale wszystko szczęśliwie się udało! Trzymam kciuki za Was dziewczyny, bobasy z marca to fajne dzieciaczki :D
Ja już tutaj 3x meldowałam się na mamusiach i nic z tego nie wyszło :( Ale w końcu musi się udać! 🤞
 
ja tu tylko na chwilke z lutowych mam, ale życzę Ci Kitsune jak najlepiej i bardzo trzymam za ciebie kciuki! Zasługujesz wkoncu na szczęśliwą ciążę
Dziękuję kochana... To trochę szok mimo wszystko, niespodziewana zupełnie, ale jak to zawsze mówiłyśmy na kreskach "jeszcze będzie pięknie". Być może właśnie teraz 🥹 I trzymam też mocno kciuki za Ciebie i resztę "kreskówek" 🤞🤞
 
Ja już tutaj 3x meldowałam się na mamusiach i nic z tego nie wyszło :( Ale w końcu musi się udać! 🤞
Jej dziewczyno, nasze drogi przecięły się na Twoim wątku dotyczącym zawirowań z betą tej zimy- pamiętam jak trzymałam mocno kciuki. Tym razem musi się udać, wysyłam Ci ogrom dobrej energii jako marcowa mama 2024 ❤️ To znak :)
 
reklama
Marcóweczki 2024 trzymają mocno kciuki za Marcóweczki 2025! ❤️ Jak to się u nas od początku w grupie mawiało: nudnych 9 miesięcy! ❤️❤️
 
Do góry