reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dziewczynki polecacie jakąś pościel do łóżeczka ? Jakieś stronki internetowe ?
Poczytałam i teraz króluje bambus jak Wy do tego podchodzicie ??
 
A no tak u Ciebie miało być CC.
Jak się czujecie? Jesteście w domku?
Od wczoraj w domu wiec idealnie bo mąż wszystko robi...jutro zostajemy same...mała śpi i je więc jest cudownie...udało mi się właśnie ściągnąć trochę mleka co uważam za sukces...może uda się rozkręcić laktację...w szpitalu tragedia z tym wyciskaniem cyrcków we wszystkie strony...każda położna próbowała dostawić...wykrecaly wymachiwały...tortury poprostu.
 
A rożek kupujecie z usztywnieniem czy zwykły bawełniany ??
Ja nie kupowałam rozkaz bo na oddziale upał...tropiki 25 stopni....kupiłam otulacz taki cienki i bardzo się sprawdził...poduszki do karmienia były szpitalne ale wzięłam jeszcze ze sobą taką okrągłą płaską i twardą i bardzo mi pomogła.bodziaki tylko zapinane z przodu.tych przez głowę nie użyłam.
 
Ja nie kupowałam rozkaz bo na oddziale upał...tropiki 25 stopni....kupiłam otulacz taki cienki i bardzo się sprawdził...poduszki do karmienia były szpitalne ale wzięłam jeszcze ze sobą taką okrągłą płaską i twardą i bardzo mi pomogła.bodziaki tylko zapinane z przodu.tych przez głowę nie użyłam.
Kochana napisz właśnie co się najbardziej sprawdza Wam teraz a co można sobie darować.
 
Kochana napisz właśnie co się najbardziej sprawdza Wam teraz a co można sobie darować.
Nic zakładanego przez głowę nie bierzcie...moja mała miała 48cm a ubranka 52 były akurat bo nie za obcisłe....te większe tez mogą być...podwijałam rękawy.butelke do karmienia w razie planu dokarmienia warto mieć bo strzykawką karmić jakąś masakra.najlepiej pajace mieć.ja nie miałam.tylko bodziaki i spodenki i trochę położne marudziły.
 
To prawda, u mnie też bodziaki zapinane, a nie przez głowę, jak zakładam przez głowę to ja się denerwuje i mała tym bardziej, bo gdzieś na nosie się zatrzymują i w płacz, zanim przez głowę całe przejdzie
 
reklama
Nic zakładanego przez głowę nie bierzcie...moja mała miała 48cm a ubranka 52 były akurat bo nie za obcisłe....te większe tez mogą być...podwijałam rękawy.butelke do karmienia w razie planu dokarmienia warto mieć bo strzykawką karmić jakąś masakra.najlepiej pajace mieć.ja nie miałam.tylko bodziaki i spodenki i trochę położne marudziły.
A te pajacyki tylko zakładają czy coś trzeba jeszcze mieć pod spód ?
 
Do góry