reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Ja mam termin na 15 marca (4dni się przesunął po prenatarnych) wózek odbieramy w połowie grudnia a po nowym roku kupuje wszytkie inne rzeczy. Chodz już patrzę na to wszytko i aż wzdycham bo chciałabym już kupować😀😂
 
Ja zacznę jak najpóźniej, bo nie wiem gdzie zmieszczę te wszystkie dziecięce graty 😱 Ale też mam postanowienie, żeby kupić absolutne minimum i ewentualnie uzupełniać w trakcie, bo z pierwszym dzieckiem skończyło się kupą rzeczy kompletnie nieprzydatnych. Większość szybko odsprzedawałam i kupowałam coś innego :p
 
Ja zacznę jak najpóźniej, bo nie wiem gdzie zmieszczę te wszystkie dziecięce graty 😱 Ale też mam postanowienie, żeby kupić absolutne minimum i ewentualnie uzupełniać w trakcie, bo z pierwszym dzieckiem skończyło się kupą rzeczy kompletnie nieprzydatnych. Większość szybko odsprzedawałam i kupowałam coś innego :p
Bo to chyba tak jest przy 1 dziecku. Ja teraz też planuje minimalizm pomimo że mam miejsca wystarczająco 😝
 
Bo to chyba tak jest przy 1 dziecku. Ja teraz też planuje minimalizm pomimo że mam miejsca wystarczająco 😝
Chyba nie było nic zbędnego co kupiłam przy młodym, na początku wszystko się przydawalo to dopiero po 5 miesiącu zaczął gardzi łóżeczkiem i wyć w wózku 🤣
 
Chyba nie było nic zbędnego co kupiłam przy młodym, na początku wszystko się przydawalo to dopiero po 5 miesiącu zaczął gardzi łóżeczkiem i wyć w wózku 🤣
No widzisz każde dziecko inne, każda ciąża i historia inna 😛 ja np będąc w 1 ciąży kupiłam nakładki silikonowe na sutki do kp i ostatnio je wyrzuciłam bo już termin ważności minął.
 
reklama
Do góry