reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Można też poprosić o wskazanie płci przy badaniach prenatalnych. Ja miałam robioną Panoramę i oprócz wyników genetycznych dowiedzieliśmy się, że będzie chłopczyk 🥰 teraz jest trochę stresu, bo prawdopodobnie jest konflikt serologiczny i będziemy robić dodatkowe badania. Oprócz tego mam krwiaka podkosmowkowego także lekki stresik towarzyszy nam od początku 😅
 
reklama
Hej, my już po urlopie, młody zafundował mi niezły koszmarek, wrócił do podgryzania przy karmieniu piersią, cyklicznie co kilka tygodni mu się to wlacza już mam dość tego stresu, a do odstawienia karmienia daleka droga :/

Tak to 28.09 mam wizytę też liczę, że już bedzie widać płeć będzie to 16tc. Chciałabym już zrobić porządek w tym co mam po synu, a tak to nie wiem, w którym kierunku iść :D muszę dzwonić też czy już są wyniki ryzyk prenatalnych :/

Trzymam kciuki za wizyty w tym tygodniu, kto się szykuje? :)
 
Hej, my już po urlopie, młody zafundował mi niezły koszmarek, wrócił do podgryzania przy karmieniu piersią, cyklicznie co kilka tygodni mu się to wlacza już mam dość tego stresu, a do odstawienia karmienia daleka droga :/

Tak to 28.09 mam wizytę też liczę, że już bedzie widać płeć będzie to 16tc. Chciałabym już zrobić porządek w tym co mam po synu, a tak to nie wiem, w którym kierunku iść :D muszę dzwonić też czy już są wyniki ryzyk prenatalnych :/

Trzymam kciuki za wizyty w tym tygodniu, kto się szykuje? :)
U nas wizyta jutro o 14:00. Wyczekuję z niecierpliwością 😉
 
Od początku ciąży mam wiecznie przygody, a mój facet to taka ciapa losu, w tamtą sobotę poprosiłam go, aby kupił farbę do grzejnika w biurze (bo musiałem wynająć nowe), mówiłam mu patrz, żeby była to farba wodna itp., a on w Castoramie zapytał jakiegoś "fachowca od farb" i polecił mu farbę olejną silną do rdzy Hammerite, która nadaje się do malowania głównie na zewnatrz/ale jak to napisał producent do wewnątrz również po dokładnym wywietrzeniu. I się zaczęło, pomalował nią grzejnik, parapet i rurę, smród niesamowity, dzisiaj mija 9 dzień od pomalowania. Okno w pomieszczeniu otwarte jest od samego początku malowania i w ogóle nie zamykane, dodatkowo kupiłam oczyszczacz powietrza Xiaomi z filtrem hepa i aktywnym węglem, żeby ten zapach i toksyny zneutralizować . Jak wchodzę do tego pomieszcza czuć nadal lekko farbą. Moje pytanie jako napewno lepiej doświadczone i mądrzejsze ode mnie kobietki: Czy już mogę przebywać w tym pomieszczeniu? Nie mogę ciągle zbywać klientów robię to w sumie już od tygodnia. Strasznie panikuję, że zaszkodzi to dziecku w brzuszku. Mój facet nie chce już tego słuchać, bo mówi, że popełnił błąd, a ja go za to codziennie karam.
Ale się napisałam, wywaliłam cały problem, który leży mi na sercu, ale liczę na Waszą wiedzę na temat farb.
 
Hej, my już po urlopie, młody zafundował mi niezły koszmarek, wrócił do podgryzania przy karmieniu piersią, cyklicznie co kilka tygodni mu się to wlacza już mam dość tego stresu, a do odstawienia karmienia daleka droga :/

Tak to 28.09 mam wizytę też liczę, że już bedzie widać płeć będzie to 16tc. Chciałabym już zrobić porządek w tym co mam po synu, a tak to nie wiem, w którym kierunku iść :D muszę dzwonić też czy już są wyniki ryzyk prenatalnych :/

Trzymam kciuki za wizyty w tym tygodniu, kto się szykuje? :)
U mnie gryzienie było właśnie motywacja do odstawienia i udało się w 3 dni bez płaczu. A ile ma synek ?
 
Hej, my już po urlopie, młody zafundował mi niezły koszmarek, wrócił do podgryzania przy karmieniu piersią, cyklicznie co kilka tygodni mu się to wlacza już mam dość tego stresu, a do odstawienia karmienia daleka droga :/

Tak to 28.09 mam wizytę też liczę, że już bedzie widać płeć będzie to 16tc. Chciałabym już zrobić porządek w tym co mam po synu, a tak to nie wiem, w którym kierunku iść :D muszę dzwonić też czy już są wyniki ryzyk prenatalnych :/

Trzymam kciuki za wizyty w tym tygodniu, kto się szykuje? :)
Ja jutro o 9 mam prenatalne. Dzisiaj odpoczywam po weselu bo jestem wyeksploatowana z sił całkowicie ...
 
Hej, my już po urlopie, młody zafundował mi niezły koszmarek, wrócił do podgryzania przy karmieniu piersią, cyklicznie co kilka tygodni mu się to wlacza już mam dość tego stresu, a do odstawienia karmienia daleka droga :/

Tak to 28.09 mam wizytę też liczę, że już bedzie widać płeć będzie to 16tc. Chciałabym już zrobić porządek w tym co mam po synu, a tak to nie wiem, w którym kierunku iść :D muszę dzwonić też czy już są wyniki ryzyk prenatalnych :/

Trzymam kciuki za wizyty w tym tygodniu, kto się szykuje? :)
Jutro o 8 prenatalne 😇
 
Hej,

u mnie bardzo leniwy weekend. Pogoda zupełnie nie zachęcała do niczego, młodszy synek kasłał.

Powodzenia jutro, widzę, że sporo wizyt.

Ja już mam wyniki prenatalnych ( pappa z krwi ) od tygodnia do odbioru i nadal nie wiem czy jechać odebrac czy nie.

Wizytę jak już pisałam mam dopiero za ponad miesiąc w 20tyg, ale jednak myśle czy nie iść wcześniej prywatnie na USG żeby poznać płec. A to dlatego, ze gość, który robi mi USG na NFZ to taki burak niemiły, że pewnie w 20tyg i tak nie określi płci o ile w ogóle cokolwiek powie podczas badania.


Można też poprosić o wskazanie płci przy badaniach prenatalnych. Ja miałam robioną Panoramę i oprócz wyników genetycznych dowiedzieliśmy się, że będzie chłopczyk 🥰 teraz jest trochę stresu, bo prawdopodobnie jest konflikt serologiczny i będziemy robić dodatkowe badania. Oprócz tego mam krwiaka podkosmowkowego także lekki stresik towarzyszy nam od początku
W jakim celu te dodatkowe badania? Konflikt to już powoli " standard"
Hej, my już po urlopie, młody zafundował mi niezły koszmarek, wrócił do podgryzania przy karmieniu piersią, cyklicznie co kilka tygodni mu się to wlacza już mam dość tego stresu, a do odstawienia karmienia daleka droga :/

Tak to 28.09 mam wizytę też liczę, że już bedzie widać płeć będzie to 16tc. Chciałabym już zrobić porządek w tym co mam po synu, a tak to nie wiem, w którym kierunku iść :D muszę dzwonić też czy już są wyniki ryzyk prenatalnych :/

Trzymam kciuki za wizyty w tym tygodniu, kto się szykuje? :)
ile ma synek?
 
U mnie gryzienie było właśnie motywacja do odstawienia i udało się w 3 dni bez płaczu. A ile ma synek ?
Roczek, motywację to ja mam, tylko 3 dni to nie potrwa, on nie akceptuje butelki, MM, mleka krowiego, smoczka więc ciężko mi ta pierś zastąpić, o ile w dzień jestem w stanie ograniczyć do 1-2 karmień do drzemki tak w nocy jak przebudza się po 10 razy to skończyłoby się całkowitym wybudzeniem, kilka razy mąż go chciał przejąć, ale tak się zanosił, że wpadał w bezdech. On nie jest gotowy na odstawianie dlatego muszę drobnymi kroczkami, póki co chce zabrać jedno karmienie do drzemki, a wieczorem zacząc budować nowy rytuał do zaśnięcie, kołysanka czy książeczka. Będzie mozolnie, mam nadzieję, że w połowie ciazy pomoże mi zmiana smaku mleka i że sam zacznie trochę gardzic :D
 
reklama
Hej,

u mnie bardzo leniwy weekend. Pogoda zupełnie nie zachęcała do niczego, młodszy synek kasłał.

Powodzenia jutro, widzę, że sporo wizyt.

Ja już mam wyniki prenatalnych ( pappa z krwi ) od tygodnia do odbioru i nadal nie wiem czy jechać odebrac czy nie.

Wizytę jak już pisałam mam dopiero za ponad miesiąc w 20tyg, ale jednak myśle czy nie iść wcześniej prywatnie na USG żeby poznać płec. A to dlatego, ze gość, który robi mi USG na NFZ to taki burak niemiły, że pewnie w 20tyg i tak nie określi płci o ile w ogóle cokolwiek powie podczas badania.



W jakim celu te dodatkowe badania? Konflikt to już powoli " standard"

ile ma synek?
Roczek dopiero skończył :)
 
Do góry