reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ja już też się nie mogę doczekać😀na prenatarnym 12+3 lekarz powiedział, że dziewczynka (do potwierdzenia) wizyta dopiero 26(15+1) mam nadzieję, że doktorek już mi powie tak konkretnie😀a właśnie dziewczyny 😀 czy wy planujecie jakoś tak w wyjątkowy sposób poinformować rodzinę o płci dziecka? My wymyśliliśmy race dymne😀
 
reklama
Ja już też się nie mogę doczekać😀na prenatarnym 12+3 lekarz powiedział, że dziewczynka (do potwierdzenia) wizyta dopiero 26(15+1) mam nadzieję, że doktorek już mi powie tak konkretnie😀a właśnie dziewczyny 😀 czy wy planujecie jakoś tak w wyjątkowy sposób poinformować rodzinę o płci dziecka? My wymyśliliśmy race dymne😀

Ja byłam tak podekscytowana, że zaraz po wizycie zadzwoniliśmy do mamy i teściowej z wiadomością 🤩
 
Ja kupiłam taki duży balon w czarnym kolorze, nieprześwitujący z napisem "chłopiec czy dziewczynka", a w środku było konfetti różowe. Tak, że trzeba było go przebić, aby poznać płeć ❤️
 
Ja kupiłam taki duży balon w czarnym kolorze, nieprześwitujący z napisem "chłopiec czy dziewczynka", a w środku było konfetti różowe. Tak, że trzeba było go przebić, aby poznać płeć ❤️
My też o tym myśleliśmy 😀ale wygrała raca dymna😀 tatuś dziecka jest fanem piłki nożnej, więc...taki pomysł. Chcemy nagrać filmik i wysłać mamusium😀i przy tej okazji mają być z nami nasi znajomi, którzy od początku pomagali nam i przeżywali każdy wynik😀
 
Na 100 procent dowiesz się przy porodzie 😅 czasami zdarzają się pomyłki.
Dokładnie. Choć w dobie obecnej technologii to jedna rzadziej ale mimo wszystko pomyłki sie zdarzają nadal. Albo może być też tak, że już na nast USG dziecko się tak układa, że nie ma opcji zobaczyć co między nogami.
Ja nast USG mam połówkowe więc wtedy się dowiem, choć myśle, czy za 2 tyg to będzie juz prawie 17 tydzień nie iśc prywatnie do mojego gina na USG dodatkowo.
 
reklama
Do góry