reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Dziewczyny wy macie maluchy. A ja mam córkę 12lat i powiem Wam szczerze, że pomimo tego że cieszę się z całego serca to jest też przerażona. Młoda moja to duża dziewczynka, a teraz zamieszanie z malenstwem. Odzwyczaiłem się od nocnego wstawania, przewijania itp. wiem że bd musiała przypomnieć sobie wiele rzeczy, ale i tak strach mnie ogarnia😀
 
reklama
dziewczyny, 29 09 będą szła do lekarza na popołudnie po l4, czy tego dnia muszę iść do pracy rano ?
Nie, wystarczy, że zgłosisz, że od tego dnia będziesz już na zwolnieniu. Ja też tak miałam (ale powiedziałam dużo wcześniej, że od 1 września idę na zwolnienie, a wizytę miałam właśnie 1.09 na 13).
 
Od początku ciąży mam wiecznie przygody, a mój facet to taka ciapa losu, w tamtą sobotę poprosiłam go, aby kupił farbę do grzejnika w biurze (bo musiałem wynająć nowe), mówiłam mu patrz, żeby była to farba wodna itp., a on w Castoramie zapytał jakiegoś "fachowca od farb" i polecił mu farbę olejną silną do rdzy Hammerite, która nadaje się do malowania głównie na zewnatrz/ale jak to napisał producent do wewnątrz również po dokładnym wywietrzeniu. I się zaczęło, pomalował nią grzejnik, parapet i rurę, smród niesamowity, dzisiaj mija 9 dzień od pomalowania. Okno w pomieszczeniu otwarte jest od samego początku malowania i w ogóle nie zamykane, dodatkowo kupiłam oczyszczacz powietrza Xiaomi z filtrem hepa i aktywnym węglem, żeby ten zapach i toksyny zneutralizować . Jak wchodzę do tego pomieszcza czuć nadal lekko farbą. Moje pytanie jako napewno lepiej doświadczone i mądrzejsze ode mnie kobietki: Czy już mogę przebywać w tym pomieszczeniu? Nie mogę ciągle zbywać klientów robię to w sumie już od tygodnia. Strasznie panikuję, że zaszkodzi to dziecku w brzuszku. Mój facet nie chce już tego słuchać, bo mówi, że popełnił błąd, a ja go za to codziennie karam.
Ale się napisałam, wywaliłam cały problem, który leży mi na sercu, ale liczę na Waszą wiedzę na temat farb.
Dobrze z siebie wyrzucić to to leży na sercu czasem. Polecam też pamiętnik. Myślę, że z oparami lepiej nie ryzykować, jeśli nadal czujesz zapach to siedząc w tym pomieszczeniu pewnie po jakimś czasie zacznie Cię boleć głowa. A Twój facet posłuchał kogoś, kto powinien się na tym znać - dlatego pytamy o zdanie lekarzy, prawników, farmaceutów itd. czasem zdarza się, że ktoś nam źle poradzi. Pewnie wie, że w tym okresie musi radzić siebie z Tobą i hormonami x 10000 😉
 
Dziewczyny wy macie maluchy. A ja mam córkę 12lat i powiem Wam szczerze, że pomimo tego że cieszę się z całego serca to jest też przerażona. Młoda moja to duża dziewczynka, a teraz zamieszanie z malenstwem. Odzwyczaiłem się od nocnego wstawania, przewijania itp. wiem że bd musiała przypomnieć sobie wiele rzeczy, ale i tak strach mnie ogarnia😀
Zobaczysz, ze córka się zaangażuje i będzie pomagać :) moja mama urodziła moja siostrę jak miałam 10 albo 11 to pomagałam w kąpieli, pobujalam, zostałam z mała na chwile, mamie robiłam kanapki :)
 
Mąż odświeżał grzejniki w poprzedniej ciąży. Wiem jaki to smród. Chociaż ja miałam wrażenie ze 3 dni to już nie śmierdziało, ale one nie były wtedy grzane
No właśnie tam też nie jest grzane, a mam jeszcze jedno pytanko do Ciebie @IsabellaW, czy przebywałam w tym ponieszczeniu po pomalowaniu grzejnika po tych 3 dniach? Dzisiaj byłam z koleżanką w tym moim lokalu i ona mówi, że nic kompletnie nie czuje, a ja że mam węch jak pies
 
No właśnie tam też nie jest grzane, a mam jeszcze jedno pytanko do Ciebie @IsabellaW, czy przebywałam w tym ponieszczeniu po pomalowaniu grzejnika po tych 3 dniach? Dzisiaj byłam z koleżanką w tym moim lokalu i ona mówi, że nic kompletnie nie czuje, a ja że mam węch jak pies
Tak przebywałam, ale nie jakoś długo bo tam nie mieszkaliśmy w tym czasie. Dużo wietrz, nie martw sie tym jakoś bardzo :) koleżanka nie czuje wiec pewnie troszkę sie nakrecilas, ale wierze ze w 1 dzień smród musiał być okropny. Pomysł, ze dużo dziewczyn w ciąży pracuje jako fryzjerki, to jest dopiero wdychanie chemii albo co gorsze przyklejanie rzes. Żyją i dzieciaczkom nic sie nie stało :)
 
reklama
Tak przebywałam, ale nie jakoś długo bo tam nie mieszkaliśmy w tym czasie. Dużo wietrz, nie martw sie tym jakoś bardzo :) koleżanka nie czuje wiec pewnie troszkę sie nakrecilas, ale wierze ze w 1 dzień smród musiał być okropny. Pomysł, ze dużo dziewczyn w ciąży pracuje jako fryzjerki, to jest dopiero wdychanie chemii albo co gorsze przyklejanie rzes. Żyją i dzieciaczkom nic sie nie stało :)
Dziękuję za odpowiedź 🤗🤗🤗, która mnie przede wszystkim uspokoiła, w ciąży człowiek przewrażliwiony jest i przede wszystkim nie chce zaszkodzić, a na necie takie głupoty czasem piszą, że to nie wiadomo czy się bać czy płakać i przez palce to wszystko brać. ❤️❤️❤️
 
Do góry