reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Chyba ciężko określić, mi lekarz określił płeć na podstawie zdjęcia od dołu, tak,, że było widać pupę i nóżki 😀. Ale ja tam się nie znam 🤗
Ale jest też teoria nub i na jej podstawie można poznać płeć patrząc na nachylenie wyrostka płciowego. U mnie położna patrzyła na wyrostek a potem zobaczyła czy to co jest między nóżkami zgadza się z teorią nub.
 
Ale jest też teoria nub i na jej podstawie można poznać płeć patrząc na nachylenie wyrostka płciowego. U mnie położna patrzyła na wyrostek a potem zobaczyła czy to co jest między nóżkami zgadza się z teorią nub.
dokładnie u nas tak samo doktor wczoraj na wizycie określał płeć, najpierw powiedział tak jak właśnie dziewczyny na początku ze będzie córeczka, później trochę zwątpil dla tego czekamy
 
Hej

U mnie nadal zmęczenie i w sumie za dużo się nie dzieje w moim życiu. Czekam, aż ten mamtowdupizm mi minie i w końću wróce do spacerów i treningów z psem.
Brzuch mam coraz większy, zależnie od stroju ludzie już widzą ciąże.


NA tej focie wg NUBa wygląda to na dziewczynkę, ale fotka do określenia nie jest idealna.
 
reklama
Do góry