reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Już po wizycie. Wszystko w porządku, było już widać siusiaka ❤ kamień z serca spadł. Tak jak miałam wcześniej termin na 04.03 , tak teraz po wizycie przesunęło się na 28.02 ale pozwólcie, że zostanę z wami ❤❤❤ wyniki z krwi do odbioru mam za tydzień
Który to tydzień? Gratuluje synka
Ja już po, wszystko w porządku, przezierność 1.2, kosc nosowa widoczna, pozostałe parametry też w normie. Odetchnelam z ulga 🙂 tylko maluszek ukrył co ma między nogami, nic nie widać;) czekamy zatem na dalsze tygodnie :)

No widzisz? I po co sie było denerowac?
Gratuluję dziewczyny ❤️ super że dzieciaki zdrowe!

Ja właśnie dostałam wyniki nifty pro i też wszystko wygląda bardzo dobrze. No i będzie chłopak 🥰
No i same dobre info dziś, świetnie :)
Hej
bylam u lekarza, widziałam dziecko!! Ręce, nogi- 3.25 cm i wyszło 10+2 więc teraz dwa dni do przodu jestem🙂
Super :):)


Co do płci ja sie nie nastawiam, że poznam na prenatalnym. Jakoś jednak ten termin określania płci bywa mylny więc nie ma coś się przywiązywać w sumie do tego
 
reklama
Do góry