reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
A oki, czyli to nie est zwykle badanie moczu. Mnie ciagle piecze po siusianiu i zobacze co mi wyjdzie na zwyklym badaniu w sensie czy mam bkterie. Ale malo.pije. moze mam zbyt zageszczony mocz
Ja tak mam rano. Bo czasem jak się nie obudzę w nocy na sikanko, to rano mam tak pełny pęcherz, ze mnie piecze podczas oddawania moczu. W ciągu dnia już jest lepiej
 
A oki, czyli to nie est zwykle badanie moczu. Mnie ciagle piecze po siusianiu i zobacze co mi wyjdzie na zwyklym badaniu w sensie czy mam bkterie. Ale malo.pije. moze mam zbyt zageszczony mocz
Może to "zwykłe" zapalenie pęcherza?
W pierwszej ciąży miałam i lekarka poleciła mi Urosept 4x2 . Nieszkodliwy lek ziołowy.
 
A zdrowo je odżywiasz?
Chyba wszystko zależy jaka kaszka, jakie mleko i jakie chrupki :) jak
Ja nie mam, ale nie jestem najszczuplejsza i wkurza mnie bo prawie kazdy zaglada mi do talerza i kaze jesc to, ni esc tego.
pocieszę Cię, ze ja przed pierwsza ciąża byłam bardzo drobna aż za. Jadłam bardzo mało w ciąży i do tego bardzo zdrowo i chudo (dieta wątrobowa) a i tak przytyłam 20 kg w ciąży. Młody dał mi tak w kość + dodatkowo karmiłam wiec zrzuciłam wszystko w ok 4 miesiące .
 
Z kg ciążowymi jest naprawdę w cały świat chyba ile ciężarnych tyle historii. Ja przytyłam 18kg, w dniu wyjścia miałam minus 14kg, w domu znów spuchłam jak balon, ale jak puściło to ostatnie 4 zeszło, chyba jednej nocy tak się pociłam 🤷‍♀️ cała ciąże miałam cukier 77, co morfologie robiłam glukoze, miałam wrażenie, że coś im się zacięło :D
 
Bo właśnie w ciąży największy problem jest z cukrami na czczo. Ja całą poprzednią ciąże się z nimi męczyłam, gdzie po posiłkach zawsze idealnie.
Chyba coś w tym jest bo jak otwieram oczy to muszę coś zjeść, umieram z głodu po prostu i aż mnie trzęsie 🙈 ale zjem i jest Ok, zazwyczaj to sucha bułka albo chałka z masłem 🙈
 
Cześć Dziewczyny! Jeśli mogę, chętnie dołączyłabym do forum :) O mnie - 31 lat, pierwsza ciąża, wyczekiwana od 1,5 roku. Przyznaję, że obserwuję Was prawie od początku, bo bardzo szybko zorientowałam się o ciąży. Miałam natomiast kilka przeciwności losu, może też za bardzo panikowałam i jakoś nie miałam odwagi tu dołączyć ;-) Teraz już jestem spokojniejsza - byłam wczoraj na badaniach pierwszego trymestru, gdyż wg USG u mnie jest już 12+1. Poszło OK. Czekam jeszcze na wynik Pappy i PLGF, który dodatkowo zlecił mi lekarz. Termin porodu wychodzi mi 02.03.2023. Trzymam kciuki za Was wszystkie i wszystkie Nasze bobasy, życzę też dużo spokoju i cierpliwości :)
Witamy! :)
 
Ja melduje się po wizycie. Wszystko w porządku, mój maluszek skakał jak szalony 🥰 machał rączkami i nóżkami, mam nawet takie zdjęcie gdzie widać dokładnie wszystkie paluszki, szok! Byłam też na pobraniu krwi na test Pappa, w środę usg. Termin porodu wg dzisiejszego usg wychodzi 10 marca, tak jak ostatnio:)
Cudnie 😍
Mój maluch tez taki rozbrykany 😂 będziemy miały wesoło :)
Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki 😘
 
reklama
grrrr nie pozwalaj na to, bo później przy karmieniu dziecka tylko gorzej będzie. Jedna z moim forumowych koleżanek mało w depresję nie wpadła, bo mąż z teściową całą „dietę dla karmiącej” jej ustawili. Dla mnie to przemoc.
Racja ! ❤️ @Marcemma90 Ty jesteś mamą, Ty jesteś głodna i wiesz czego potrzebuje Twój organizm i nie pozwól sobie niczego dyktować bo tak jak napisała @Helena! będzie się to tylko odbijać na Twoim zdrowiu 😞 a później pewnie jak pojawi się dziecko będzie jeszcze gorzej; wszyscy wszystko będą lepiej wiedzieć od Ciebie 😞
 
Do góry