reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Ja też jestem po wizycie i wszystko jest w porządku! Pani doktor nie mogła zmierzyć mi ilości uderzeń, ale przez 2s słuchałam bicia serduszka 😭 Dostałam 3 zdjęcia i na jednym jest 8+6tc i 2.11cm, a na drugim 9+1tc i 2.34cm. Sugeruję się tym drugim pomiarem, bo moja gin prywatnie i na IP powiedzieli, że 2 dni starsze dzieciątko. Powiedziała, że na ten moment jest stabilnie, ale chciałabym mnie zobaczyć za tydzień u siebie przez te moje krwawienie.
@Lake882 gratulacje! Bardzo się cieszę, że i u Ciebie wszystko dobrze 😊
 
Ja też jestem po wizycie i wszystko jest w porządku! Pani doktor nie mogła zmierzyć mi ilości uderzeń, ale przez 2s słuchałam bicia serduszka 😭 Dostałam 3 zdjęcia i na jednym jest 8+6tc i 2.11cm, a na drugim 9+1tc i 2.34cm. Sugeruję się tym drugim pomiarem, bo moja gin prywatnie i na IP powiedzieli, że 2 dni starsze dzieciątko. Powiedziała, że na ten moment jest stabilnie, ale chciałabym mnie zobaczyć za tydzień u siebie przez te moje krwawienie.
@Lake882 gratulacje! Bardzo się cieszę, że i u Ciebie wszystko dobrze 😊
Super! ❤️❤️
 
Mam tak samo 🤦‍♀️ Nie mam na nic siły nie wiem już czy to przez stan czy upały 🤦‍♀️
Wczoraj planowałam posprzątać, nie dałam rady, myśle pójdę wcześniej spać wstanę rano i ogarnę jak będzie chlodno- tez nie dałam rady… wiec pojechałam szybciej do pracy z myślą ze posprzatam po i siedzę na kanapie i zaraz zasnę 😂
Lodówka pusta, bajzel, obiadu brak także czekam z niecierpliwością do 14 tygodnia z nadzieją, że znowu będzie mi się chcieć 🤭
Ja dziś starszaka wysłałam do mc donalda, sobie kupiłam gotowe danie w barze tajskim. Udało mi sie zmobilizować do umycia włosów. Czuje, że to max moich możliwości na dziś hahaha
Jest maleństwo, jest biajce ❤️. Nie słuchałam ale widziałam że bije. TP z USG 30.03
Wychodzi TC8+1. Maluszek ma całe 1.74 cm 🥰 aż się trzęsę że
Ja też jestem po wizycie i wszystko jest w porządku! Pani doktor nie mogła zmierzyć mi ilości uderzeń, ale przez 2s słuchałam bicia serduszka 😭 Dostałam 3 zdjęcia i na jednym jest 8+6tc i 2.11cm, a na drugim 9+1tc i 2.34cm. Sugeruję się tym drugim pomiarem, bo moja gin prywatnie i na IP powiedzieli, że 2 dni starsze dzieciątko. Powiedziała, że na ten moment jest stabilnie, ale chciałabym mnie zobaczyć za tydzień u siebie przez te moje krwawienie.
@Lake882 gratulacje! Bardzo się cieszę, że i u Ciebie wszystko dobrze 😊
dobre myśli to podstawa. Piękny widok co? A poczekajmy aż mniej więcej w polowie już na tym USG będzie faktycznie widać fajne " ludzkie" dziecko. Wtedy jest dopiero czad.
Ja też jestem po wizycie i wszystko jest w porządku! Pani doktor nie mogła zmierzyć mi ilości uderzeń, ale przez 2s słuchałam bicia serduszka 😭 Dostałam 3 zdjęcia i na jednym jest 8+6tc i 2.11cm, a na drugim 9+1tc i 2.34cm. Sugeruję się tym drugim pomiarem, bo moja gin prywatnie i na IP powiedzieli, że 2 dni starsze dzieciątko. Powiedziała, że na ten moment jest stabilnie, ale chciałabym mnie zobaczyć za tydzień u siebie przez te moje krwawienie.
@Lake882 gratulacje! Bardzo się cieszę, że i u Ciebie wszystko dobrze 😊
No i tu wieści fajne. Mam nadzieję,że już tylko takie będziemy czytały na tym wątku.
 
Ja też jestem po wizycie i wszystko jest w porządku! Pani doktor nie mogła zmierzyć mi ilości uderzeń, ale przez 2s słuchałam bicia serduszka 😭 Dostałam 3 zdjęcia i na jednym jest 8+6tc i 2.11cm, a na drugim 9+1tc i 2.34cm. Sugeruję się tym drugim pomiarem, bo moja gin prywatnie i na IP powiedzieli, że 2 dni starsze dzieciątko. Powiedziała, że na ten moment jest stabilnie, ale chciałabym mnie zobaczyć za tydzień u siebie przez te moje krwawienie.
@Lake882 gratulacje! Bardzo się cieszę, że i u Ciebie wszystko dobrze 😊
Świetna wiadomość ❤️ gratulacje 🥰
 
Ja myślę, że detektor tętna na tym etapie przyniesie więcej stresu, ja kupiłam po 30 tygodniu i czasem nie było łatwo znaleźć, gdzie dziecko jest już duże przeciez.
Mam Jumper jpd100s6, ale nie wiem czy jest jakiś super bo nie mam porównanie, spodziewałam się trochę jakości jak u lekarza, a tutaj są niezłe trzaski każde przesunięcie to tak jakbyście trzymały stetoskop w uszach i uderzały w końcówkę do badania. No i można zamiast na serce trafić na swoja tętnice :)
 
Ja w 30 tygodniu spanikowałam pamiętam jak mała się nie ruszała, zjadłam coś słodkiego pobujalam brzuchem a tam cisza ,ja już zebrana do szpitala a mała jak się rozbujała to nie spałam do 3 w nocy później
 
reklama
Do góry