reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Cześć Dziewczyny! Jeśli mogę, chętnie dołączyłabym do forum :) O mnie - 31 lat, pierwsza ciąża, wyczekiwana od 1,5 roku. Przyznaję, że obserwuję Was prawie od początku, bo bardzo szybko zorientowałam się o ciąży. Miałam natomiast kilka przeciwności losu, może też za bardzo panikowałam i jakoś nie miałam odwagi tu dołączyć ;-) Teraz już jestem spokojniejsza - byłam wczoraj na badaniach pierwszego trymestru, gdyż wg USG u mnie jest już 12+1. Poszło OK. Czekam jeszcze na wynik Pappy i PLGF, który dodatkowo zlecił mi lekarz. Termin porodu wychodzi mi 02.03.2023. Trzymam kciuki za Was wszystkie i wszystkie Nasze bobasy, życzę też dużo spokoju i cierpliwości :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny! Długo Mnie tu nie było, niestety nie czułam się najlepiej, codziennie wymioty i mdłości i te upały swoje zrobiły. :) Czy któraś z was ma problemy z cukrem i stosuje dietę?
 
Cześć Dziewczyny! Jeśli mogę, chętnie dołączyłabym do forum :) O mnie - 31 lat, pierwsza ciąża, wyczekiwana od 1,5 roku. Przyznaję, że obserwuję Was prawie od początku, bo bardzo szybko zorientowałam się o ciąży. Miałam natomiast kilka przeciwności losu, może też za bardzo panikowałam i jakoś nie miałam odwagi tu dołączyć ;-) Teraz już jestem spokojniejsza - byłam wczoraj na badaniach pierwszego trymestru, gdyż wg USG u mnie jest już 12+1. Poszło OK. Czekam jeszcze na wynik Pappy i PLGF, który dodatkowo zlecił mi lekarz. Termin porodu wychodzi mi 02.03.2023. Trzymam kciuki za Was wszystkie i wszystkie Nasze bobasy, życzę też dużo spokoju i cierpliwości :)
Witamy w grupie :)
Cudownie że wszystko u Was dobrze!
 
Hej dziewczyny! Długo Mnie tu nie było, niestety nie czułam się najlepiej, codziennie wymioty i mdłości i te upały swoje zrobiły. :) Czy któraś z was ma problemy z cukrem i stosuje dietę?
Ja nie mam, ale nie jestem najszczuplejsza i wkurza mnie bo prawie kazdy zaglada mi do talerza i kaze jesc to, ni esc tego.
 
Ja melduje się po wizycie. Wszystko w porządku, mój maluszek skakał jak szalony 🥰 machał rączkami i nóżkami, mam nawet takie zdjęcie gdzie widać dokładnie wszystkie paluszki, szok! Byłam też na pobraniu krwi na test Pappa, w środę usg. Termin porodu wg dzisiejszego usg wychodzi 10 marca, tak jak ostatnio:)
 
Ja nie mam, ale nie jestem najszczuplejsza i wkurza mnie bo prawie kazdy zaglada mi do talerza i kaze jesc to, ni esc tego.
grrrr nie pozwalaj na to, bo później przy karmieniu dziecka tylko gorzej będzie. Jedna z moim forumowych koleżanek mało w depresję nie wpadła, bo mąż z teściową całą „dietę dla karmiącej” jej ustawili. Dla mnie to przemoc.
 
Hej dziewczyny! Długo Mnie tu nie było, niestety nie czułam się najlepiej, codziennie wymioty i mdłości i te upały swoje zrobiły. :) Czy któraś z was ma problemy z cukrem i stosuje dietę?
Ja bo na czczo wyszla mi glukoza 97 później 95 i 91 , po niedzieli robię krzywą i będę wiedziała wkoncu tak czy tak....bo mnie to bardzo męczy.
grrrr nie pozwalaj na to, bo później przy karmieniu dziecka tylko gorzej będzie. Jedna z moim forumowych koleżanek mało w depresję nie wpadła, bo mąż z teściową całą „dietę dla karmiącej” jej ustawili. Dla mnie to przemoc.
Boże ja bym takich ludzi z planety usunęła ,masz rację duzo osób pozniej popada w depresję ,ja nie karmiłam córki piersią mimo że próbowałam i tak samo mój mąż jak i moja mama nie cisnęli mnie żebym próbowała kolejne miesiące ,ja tego nie czułam ,nie chciałam ale próbowałam dla małej. Po ponad miesiącu zrezygnowałam ,przeszła na mm. Gdyby oni mi tak cisnęli ,to sama bym depresję miała...
 
A jak wasza dieta? Powiem wam że ja jestem załamana. Cukier mam 92 na czczo(ostatni posiłek o 20) a jak zjem w nocy herbatnika bo czasami głód już mnie budzi ok.1-2 to cukier 87. Ciężko mi bardzo bo nie mam aptetu na to zdrowe jedzenie które najczęściej i tak oddaje🤮
Też się wybieram na krzywa cukrową i do diabetologa.
Nie spodziewałam się że będę miała kiedykolwiek podejrzenie cukrzycy.
 
reklama
A jak wasza dieta? Powiem wam że ja jestem załamana. Cukier mam 92 na czczo(ostatni posiłek o 20) a jak zjem w nocy herbatnika bo czasami głód już mnie budzi ok.1-2 to cukier 87. Ciężko mi bardzo bo nie mam aptetu na to zdrowe jedzenie które najczęściej i tak oddaje🤮
Też się wybieram na krzywa cukrową i do diabetologa.
Nie spodziewałam się że będę miała kiedykolwiek podejrzenie cukrzycy.
Ja na czczo z glukometru mam niskie cukry rano,80/83 . Ja też nie mam ochoty na to zdrowe ,ale jak mierze np po ziemniakach że smażonym filetem z kurczaka plus surówka to cukry mam idealne po 1h i po 2, tak samo zjadłam pomidorówke z jasnym makaronem i też git. Mam nadzieję ,że krzywa wyjdzie jednak ok ...ja najpierw krzywa ,jak wyjdzie źle wtedy doabetolog
 
Do góry