reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
rane, mam to samo. Cokolwiek mam zrobić, to sobie myślę, że jak się lepiej będę czuła i wszystko odkładam…
Mam tak samo 🤦‍♀️ Nie mam na nic siły nie wiem już czy to przez stan czy upały 🤦‍♀️
Wczoraj planowałam posprzątać, nie dałam rady, myśle pójdę wcześniej spać wstanę rano i ogarnę jak będzie chlodno- tez nie dałam rady… wiec pojechałam szybciej do pracy z myślą ze posprzatam po i siedzę na kanapie i zaraz zasnę 😂
Lodówka pusta, bajzel, obiadu brak także czekam z niecierpliwością do 14 tygodnia z nadzieją, że znowu będzie mi się chcieć 🤭
 
reklama
Do góry