reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

Oj kochna nie jestes sama. Ja tez tak mam, po nocah nie spie. Żołądek, migreny. Tez mam dzieci. Szkoda, ze ode mnie z rodziny nikt ne rozumie. Ale poradzę sobie ze wszystkim 😉
Oczywiście że sobie poradzisz! Tak jak każda z nas! jest ciężko, w końcu to ciąża wiec jak to mówi moja babcia ma prawo ciążyć 🙂
 
reklama
sorry, ale skoro 27 lipca był tydzień po Twoim okresie, to chyba nie jesteś marcówką, tylko kwietniówką co najmniej.
Faktycznie trochę dluzej, pierwszy wpis z 27, aż tez weszłam sprawdzić. Tydzień czy 2,5 tyg… dla mnie zleciało to mega szybko, nie liczyłam tego na kalkulatorze ani w kalendarzu ale czułam jakby to było zaraz jakiś tydzień po teście ciążowym. Ale co wymagać od osoby, która przegapiła, ze do 10 tyg powinna zrobić niektóre badania. Czasami i teraz zapominam, ze jestem w ciąży przez to ile ostatnio dzieje się u mnie :) poszło to jakoś mega szybko, wpisów było tez już bardzo dużo jak przyszłam, naprawdę byłam mega zdziwiona, ze tak prężnie to działa, nawet nie próbowałam nadrobić, nie byłoby szans.
Mam nadzieję, ze na tym forum będziemy zgraną grupą, bo bardzo miło wspominam to ile dało mi forum przy pierwszym dziecku :) idę spać, dobranoc dziewczyny. Rano wstaniemy z nową lepsza energią
 
Hej. Jeżeli mogę jeszcze do was tutaj dołączyć to byłoby mi bardzo miło ☺️Jestem w drugiej ciąży (pierwsza poronienie zatrzymane na 7tc) było to 4 miesiące temu. W czerwcu zobaczyłam dwie kreski. Termin wychodzi na 16.03. Byłam na wizycie w zeszły czwartek był 9tc serduszko nadal biło ❤️. Mam pytanie tez do was. Czy tez macie takie ciągnięcia jakby w środku?
Gratulacje i Witaj w naszym gronie.
Szczerze to ja chyba mam wszystkie objawy jakie tylko mogą istnieć. A że 3 ciąża to ciągnięcie, kłucie czy pobolewania to normalny stan jak dla mnie 🙈
 
sorry, ale skoro 27 lipca był tydzień po Twoim okresie, to chyba nie jesteś marcówką, tylko kwietniówką co najmniej.
aż zadałam sobie tyle trudu, żeby policzyć kto nadaje się do marcówek 😂 i wychodzi na to, że marcówki obecnie moga być najmniej w 7+5, najwyżej 11+2 o ile dobrze liczę. Czyli 6 czy 12 tydzień to już nie my.
 
aż zadałam sobie tyle trudu, żeby policzyć kto nadaje się do marcówek 😂 i wychodzi na to, że marcówki obecnie moga być najmniej w 7+5, najwyżej 11+2 o ile dobrze liczę. Czyli 6 czy 12 tydzień to już nie my.
Przy synu wypadło, ze jednak zostałam kwietniówką, ale byłam tylko na forum marcowym :)
 
Fajnie tak, ❤️❤️❤️ to trzeba kupić uniwersalne, jak to mój mówi najlepiej "beżowe" bo to i dla chłopca i dziewczynki 🙂
tak właśnie kupiłam póki co, ale te najsłodsze ubranka są albo typowo dziewczęce różowe albo chłopięce;) chociaż wydaje mi się, że te dla chłopców są bardziej uniwersalne. Nie wiem czemu, ale dziewczynka w niebieskim bardziej mi pasuje niż chlopiec w różu. Nie mam nic przeciwko oczywiście, każdy ubiera jak mu się podoba :)
Tak w ogóle to dziś wypiłam kawę po długiej przerwie i czuje się o niebo lepiej! Weszła mi tylko mrożona. I mam wrażenie, że czuję się już z dnia na dzień coraz lepiej. W sumie u mnie niedługo II trymestr 😀
 
aż zadałam sobie tyle trudu, żeby policzyć kto nadaje się do marcówek 😂 i wychodzi na to, że marcówki obecnie moga być najmniej w 7+5, najwyżej 11+2 o ile dobrze liczę. Czyli 6 czy 12 tydzień to już nie my.
coś chyba nie tak, bo ja wg OM mam termin 6 marca i jestem 11t 2d. Czyli jak ktoś ma np. na samym początku marca termin to jest więcej niż 11t2d
 
tak właśnie kupiłam póki co, ale te najsłodsze ubranka są albo typowo dziewczęce różowe albo chłopięce;) chociaż wydaje mi się, że te dla chłopców są bardziej uniwersalne. Nie wiem czemu, ale dziewczynka w niebieskim bardziej mi pasuje niż chlopiec w różu. Nie mam nic przeciwko oczywiście, każdy ubiera jak mu się podoba :)
Tak w ogóle to dziś wypiłam kawę po długiej przerwie i czuje się o niebo lepiej! Weszła mi tylko mrożona. I mam wrażenie, że czuję się już z dnia na dzień coraz lepiej. W sumie u mnie niedługo II trymestr 😀
U mnie wózek niebieski ;p ciekawe co się wykluje, dowiem się pewnie 7 września :) jakoś w duszy liczę na drugiego syna, chociaż wszyscy kibicują mi córki
 
reklama
Do góry