reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Hej. Jeżeli mogę jeszcze do was tutaj dołączyć to byłoby mi bardzo miło ☺️Jestem w drugiej ciąży (pierwsza poronienie zatrzymane na 7tc) było to 4 miesiące temu. W czerwcu zobaczyłam dwie kreski. Termin wychodzi na 16.03. Byłam na wizycie w zeszły czwartek był 9tc serduszko nadal biło ❤️. Mam pytanie tez do was. Czy tez macie takie ciągnięcia jakby w środku?
tak ja mam o za cholerę nie mogę sobie przypomnieć czy miałam tak w dwóch poprzednich ciążach. Często jak się ruszę czy kichne to mnie nagle tak kłuje, ciągnie w jajniku.
No i witaj.
Ja też dziś dołączyłam do forum
 
reklama
Poczytaj sobie moje wypowiedzi od początku, widocznie ta jedna Cię urazila. Rozumiem, ze jesteś na forum prywatnym i może dlatego :)? Jestem na forum od 2020, mam dużo wpisów, możesz sprawdzić, że do nikogo nie napisałam wcześniej z nerwami. Dopiero tutaj sytuacja wyprowadziła mnie z równowagi, bo jak nie ubrać słów najładniej żaby nikogo nie urazić to nadal uważam, że było to mega SŁABE, więc tym bardziej nie chcę być w tamtej grupie. Obecny skład jest bardzo ok, szkoda, że nie jest nas jakoś bardzo dużo ale może jeszcze ktoś dołączy i będzie mu dane uczestniczyc nawet jesli dojdzie w 4miesiącu a nie 3 dni po okresie.
Ja dołączyłam do forum 3 dni po okresie. W czym jestem gorsza, żeby z tego kpić? W czym są lepsze, bardziej zrównoważone dziewczyny, które dołącza w 4 MSC ciąży??
 
Ja dołączyłam do forum 3 dni po okresie. W czym jestem gorsza, żeby z tego kpić? W czym są lepsze, bardziej zrównoważone dziewczyny, które dołącza w 4 MSC ciąży??
Dlaczego uważasz, ze jesteś gorsza ? Chyba lepsza bo miałaś szanse zdazyc wdrożyć się w prywatna grupę, ja dołączyłam gdzieś tydzień po okresie i już temat był zamknięty
 
To mnie dziewczyny trochę uspokoiłyście, bo to takie jakby w środku pochwy ciągnięcia 🤔 Przyznam się, ze czytam was już od dłuższego czasu, ale nie mogłam się przełamać, żeby dołączyć. Jednak fajna sprawa kiedy my babeczki możemy się powymieniać objawami, przeżyciami i uspokoić siebie nawzajem. Czytając Google z objawami jeszcze bardziej się człowiek stresuje niż uspokaja 😁
 
A ja dziewczyny pochwale się, że kupiłam kilka ciuszków dla mojego maluszka 🥰 są taaakie słodkie i malutkie.. wiem, ze jest wcześnie, ale chcialam takie symboliczne spioszki miec :D . I jakoś tak mój wzrok kieruje się bardziej na chłopięce ubranka 😁 znając moje szczęście to będę córcię ubierać w chłopięce ciuszki hehe 😉
Fajnie tak, ❤️❤️❤️ to trzeba kupić uniwersalne, jak to mój mówi najlepiej "beżowe" bo to i dla chłopca i dziewczynki 🙂
 
naprawdę dołączyłaś tydzień po okresie?
O ciąży dowiedziałam się jakoś dzień spodziewanej miesiączki, do forum dołączyłam jakoś tydzień później, było to w formie przywitania, byłam bardzo mało aktywna bo zwyczajnie miałam swoje problemy osobiste, ciąża przyszła niespodziewanie. Chęci były duże aby dołączyć, trudno już za późno
 
reklama
O ciąży dowiedziałam się jakoś dzień spodziewanej miesiączki, do forum dołączyłam jakoś tydzień później, było to w formie przywitania, byłam bardzo mało aktywna bo zwyczajnie miałam swoje problemy osobiste, ciąża przyszła niespodziewanie. Chęci były duże aby dołączyć, trudno już za późno
sorry, ale skoro 27 lipca był tydzień po Twoim okresie, to chyba nie jesteś marcówką, tylko kwietniówką co najmniej.
 
Do góry