reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ja ze względu na cukrzycę w każdej ciąży dostawałam skierowanie na bezpłatne badania prenatalne (w I trymestrze Test Pappa, w II - USG serca). Teraz też już otrzymałam ze wskazaniem właśnie na cukrzycę typu 1.
Cukrzyca typu 1 tzn że nie jest to ciążowa tylko miałaś stwierdzoną już wcześniej tak?
 
reklama
Szkoda,że wszystkie wypowiedzi tu nie są na poziomie.
Można wyrazić swoje zdanie nie obrażając nikogo. A Ty nam wyskakujesz z zeschizowanymi mamuśkami. No słabe to było. Pozdrawiam
Poczytaj sobie moje wypowiedzi od początku, widocznie ta jedna Cię urazila. Rozumiem, ze jesteś na forum prywatnym i może dlatego :)? Jestem na forum od 2020, mam dużo wpisów, możesz sprawdzić, że do nikogo nie napisałam wcześniej z nerwami. Dopiero tutaj sytuacja wyprowadziła mnie z równowagi, bo jak nie ubrać słów najładniej żaby nikogo nie urazić to nadal uważam, że było to mega SŁABE, więc tym bardziej nie chcę być w tamtej grupie. Obecny skład jest bardzo ok, szkoda, że nie jest nas jakoś bardzo dużo ale może jeszcze ktoś dołączy i będzie mu dane uczestniczyc nawet jesli dojdzie w 4miesiącu a nie 3 dni po okresie.
 
tak naprawdę przecież żadne dziewczyny z wątku ogólnego nie zniknęły, dalej tutaj jest ruch jak nie wiem, czasami aż ciężko nadrobić. I nie wydaje mi się aby chodziło o zeschizowane baby tylko o chęć poczucia bezpieczeństwa i trochę prywatności. Tak jak jedna dziewczyna napisała, prywatny wątek to jest coś prywatnego co nie koniecznie musi być ogólnodostępne i widoczne po wpisaniu w Google i tyle. A dziewczyny którym jest przykro czy innym które nakręcają całą aferę moim zdaniem chodzi dokładnie o to samo. Prywatność. No chyba że boją się że na prywatnym będą jakieś newsy które je ominą. Tak jak napisałam, ten wątek przecież nie umarł z tego powodu i dalej żyje i jest zarówno wymiana informacji dla przyszłych mam, porad, jak i prywatnych spraw oraz relacji z wizyt
I np bardzo mnie cieszy, że tutaj jest ruch i tego Wam życzę, żeby wątek nie umarł, bo lutowe mimo reanimacji nie żyją już od tygodnia :)
 
Hej, ja Toksoplazmozę igm, igg, cmv miałam w równo 10 tygodniu ciąży, te kolejne typu hiv mam zrobić ok 13 tygodnia. Wydawało mi się to późno, ale lekarz twierdzi że tak ma być 😅
spokojnie, ja też dopiero teraz będę robić HIV, HCV, VDRL, HBS, a już od piątku bedzie leciał 13 tydzień. Toksoplazmozę i cytomegalie robiłam do 10 tyg. Różyczki teraz w ogóle bo robiłam pół roku temu w poprzedniej ciąży. A że przeszłam już i mam przeciwciała to teraz nie musiałam
 
A ja dziewczyny pochwale się, że kupiłam kilka ciuszków dla mojego maluszka 🥰 są taaakie słodkie i malutkie.. wiem, ze jest wcześnie, ale chcialam takie symboliczne spioszki miec :D . I jakoś tak mój wzrok kieruje się bardziej na chłopięce ubranka 😁 znając moje szczęście to będę córcię ubierać w chłopięce ciuszki hehe 😉
 
spokojnie, ja też dopiero teraz będę robić HIV, HCV, VDRL, HBS, a już od piątku bedzie leciał 13 tydzień. Toksoplazmozę i cytomegalie robiłam do 10 tyg. Różyczki teraz w ogóle bo robiłam pół roku temu w poprzedniej ciąży. A że przeszłam już i mam przeciwciała to teraz nie musiałam
Ooo dobrze wiedzieć, że nie jestem sama tak późno :D bo już byłam zła :p
 
Poczytaj sobie moje wypowiedzi od początku, widocznie ta jedna Cię urazila. Rozumiem, ze jesteś na forum prywatnym i może dlatego :)? Jestem na forum od 2020, mam dużo wpisów, możesz sprawdzić, że do nikogo nie napisałam wcześniej z nerwami. Dopiero tutaj sytuacja wyprowadziła mnie z równowagi, bo jak nie ubrać słów najładniej żaby nikogo nie urazić to nadal uważam, że było to mega SŁABE, więc tym bardziej nie chcę być w tamtej grupie. Obecny skład jest bardzo ok, szkoda, że nie jest nas jakoś bardzo dużo ale może jeszcze ktoś dołączy i będzie mu dane uczestniczyc nawet jesli dojdzie w 4miesiącu a nie 3 dni po okres
Z czym szacunkiem do Ciebie ,ale nie chce mi się dłużej na ten temat dyskutować.
Tak uraziło mnie słowo zeschizowane. Gdybyś śledziła nas od 1 strony , znała byś nasze historie.
I proszę Cię nie dyskutuję więcej na ten temat. Rozmowy mają być przecież na poziomie 🙂
 
Ja ze względu na cukrzycę w każdej ciąży dostawałam skierowanie na bezpłatne badania prenatalne (w I trymestrze Test Pappa, w II - USG serca). Teraz też już otrzymałam ze wskazaniem właśnie na cukrzycę typu 1.
No ja niestety mam cukrzycę typu 2 i nic takiego lekarka mi nie powiedziała. W sumie dostałam skierowanie tylko na USG pierwszego trymestru i powiedziała że jak chce zrobić pappa i coś jeszcze to koszt jest 450 zł. Trochę byłam dziś w emocjach i nie zrozumiałam jej do końca. Dopytam się 07.09 :)
 
reklama
Do góry