reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
"Schowanie się" w prywatnym wątku bez odpowiadania na pytania na jego temat jest słabe, ale nazywanie tych dziewczyn zeschizowanymi jest jeszcze słabsze. Raczej każda z nas mając taką okazję, schowa się do prywatnego wątku, żeby móc uciec od trolli internetowych, słabym jest tworzenie takiego wątku tylko dla wybranych, bez możliwość dołączenia innych osób, które nie pojawiły się wcześniej i nie miały okazji podzielić się swoją historią, lub były zajęte pracą i nie miały na to zbyt wiele czasu.
Pozdrawiam, mam nadzieję że żadnym swoim wpisem nikogo nie uraziłam, po prostu widząc sytuację, która się bezpośrednio mnie nie tyczy, (bo powinnam być w grupie mam lutowych) stwierdziłam, że mogę sie wypowiedzieć obiektywnie :)
 
Swędzenie skóry też miałam :D ale przeszło. Bóle brzucha w dole czasem nadal mam, takie kłucia.
Mi Pani doktor mówiła że swędzieć może skóra od braku wody w organizmie. Możliwe że za mało płynów jest spożywanych :) a brzuchol też mnie czasami ciągnie. Niby to normalne lekarka dzień mówiła, a człowiek się stresuję i tak.
 
Hej, myśle ze nie ma o co kruszyć kopii, myśle ze może dziewczyny jak nabiorą do nas zaufania to może zaprosza więcej osób do tej zamkniętej grupy? Szczerze mówiąc nie wiem jak to tutaj działa. Ja na forum jestem zupełnie nowa i dopiero od jakiegoś tygodnia ponieważ zwyczajnie nie chciałam sie od początku nakręcać bo wiadomo - na początku ryzyko poronienia jest większe. Nie chciałam sie od razu z Wami żegnać jak m.in. autorka tego wątku. W każdym razie, zamierzam uczestniczyć w wątku o wymieniać sie doświadczeniami z osobami które będą miały taka chęć. Do grupy prywatnej chętnie również dołączę :) pozdrawiam Was kochane🤰 najważniejsze żeby nasze bąbelki były całe i zdrowe.
 
Hej, myśle ze nie ma o co kruszyć kopii, myśle ze może dziewczyny jak nabiorą do nas zaufania to może zaprosza więcej osób do tej zamkniętej grupy? Szczerze mówiąc nie wiem jak to tutaj działa. Ja na forum jestem zupełnie nowa i dopiero od jakiegoś tygodnia ponieważ zwyczajnie nie chciałam sie od początku nakręcać bo wiadomo - na początku ryzyko poronienia jest większe. Nie chciałam sie od razu z Wami żegnać jak m.in. autorka tego wątku. W każdym razie, zamierzam uczestniczyć w wątku o wymieniać sie doświadczeniami z osobami które będą miały taka chęć. Do grupy prywatnej chętnie również dołączę :) pozdrawiam Was kochane🤰 najważniejsze żeby nasze bąbelki były całe i zdrowe.
Zgadzam się w 10000%❤️☺️
 
Hej, myśle ze nie ma o co kruszyć kopii, myśle ze może dziewczyny jak nabiorą do nas zaufania to może zaprosza więcej osób do tej zamkniętej grupy? Szczerze mówiąc nie wiem jak to tutaj działa. Ja na forum jestem zupełnie nowa i dopiero od jakiegoś tygodnia ponieważ zwyczajnie nie chciałam sie od początku nakręcać bo wiadomo - na początku ryzyko poronienia jest większe. Nie chciałam sie od razu z Wami żegnać jak m.in. autorka tego wątku. W każdym razie, zamierzam uczestniczyć w wątku o wymieniać sie doświadczeniami z osobami które będą miały taka chęć. Do grupy prywatnej chętnie również dołączę :) pozdrawiam Was kochane🤰 najważniejsze żeby nasze bąbelki były całe i zdrowe.
Ja pamiętam, jak na marcowe mamy 2020 dotarlam na forum otwarte dopiero ok 4 miesiąca ciazy, a przygode z forum zaczelam niestety od watku amniopunkcji. Ale mniejsza o to. Potem ja i pare dziewczyn chcialymy dolaczyc do prywatnego i te najbardziej aktuwne dodaly i tak o to mimo, ze dottlam tam pozno, piszemy z garstką mam do dzisiaj i fajnie patrzeć jak maluchy rosną i sie rozwjaja i yez co u nas słychać 😊 myślę ze tutaj yez tk będzie 😊
 
Ja pamiętam, jak na marcowe mamy 2020 dotarlam na forum otwarte dopiero ok 4 miesiąca ciazy, a przygode z forum zaczelam niestety od watku amniopunkcji. Ale mniejsza o to. Potem ja i pare dziewczyn chcialymy dolaczyc do prywatnego i te najbardziej aktuwne dodaly i tak o to mimo, ze dottlam tam pozno, piszemy z garstką mam do dzisiaj i fajnie patrzeć jak maluchy rosną i sie rozwjaja i yez co u nas słychać 😊 myślę ze tutaj yez tk będzie 😊
Nikt tego nie wyklucza właśnie ❤️
 
Dziewczyny jest mi tak niedobrze że masakra 😭 odnoszę wrażenie że jednego dnia dolegliwości mijają a na następny pojawiają się że zdwojoną siła ...
 
Nie jesteś w tej grupie dziewczyn a siejesz zamęt najbardziej chyba.
Także jednak dobrze sprawdzić kogo się dodaje do prywatnego😁
po jednym zdaniu sieję zamęt :)? Rozumiem, że ma być cukierkowo albo wcale ;p?
Po prostu byłam rok temu na marcówkach i grupę prywatną zrobiono na jakimś poziomie. Tyle ode mnie, bo widzę, że i mnie się zaraz dostanie
 
reklama
po jednym zdaniu sieję zamęt :)? Rozumiem, że ma być cukierkowo albo wcale ;p?
Po prostu byłam rok temu na marcówkach i grupę prywatną zrobiono na jakimś poziomie. Tyle ode mnie, bo widzę, że i mnie się zaraz dostanie
Szkoda,że wszystkie wypowiedzi tu nie są na poziomie.
Można wyrazić swoje zdanie nie obrażając nikogo. A Ty nam wyskakujesz z zeschizowanymi mamuśkami. No słabe to było. Pozdrawiam .
 
Do góry