reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ja pamiętam, jak na marcowe mamy 2020 dotarlam na forum otwarte dopiero ok 4 miesiąca ciazy, a przygode z forum zaczelam niestety od watku amniopunkcji. Ale mniejsza o to. Potem ja i pare dziewczyn chcialymy dolaczyc do prywatnego i te najbardziej aktuwne dodaly i tak o to mimo, ze dottlam tam pozno, piszemy z garstką mam do dzisiaj i fajnie patrzeć jak maluchy rosną i sie rozwjaja i yez co u nas słychać 😊 myślę ze tutaj yez tk będzie 😊
Też mam kontakt z mamami z grudnia 2017
Co prawda na czacie na FB ale cały czas jest kontakt 🙂
Dziewczyny muszą podjąć decyzję czy będą dodawać osoby aktywne czy zostają w określonym gronie. Z doświadczenia wiem że ciężko jest być na bieżąco w 2 wątkach.
 
reklama
Pytanie do bardziej doświadczonych mam, upłynął mi 10 tydz, czy to wpływanie na badania ? Jutro dopiero idę na toksoplazmozę i we, hcv
Hej, ja Toksoplazmozę igm, igg, cmv miałam w równo 10 tygodniu ciąży, te kolejne typu hiv mam zrobić ok 13 tygodnia. Wydawało mi się to późno, ale lekarz twierdzi że tak ma być 😅
 
Mi odpuściło na dwa tygodnie całkiem , ale wróciło. Mdłości po jedzeniu najszybciej,plus szybkie męczenie się.
Naprawdę czasami płacze z bezsilności. Stojąc w kuchni potrafię się położyć na podłodze bo nagle jest mi wszystko na raz ...
Teraz usypiam dzieci i siedzę a w sumie leżę między pokojami bo nie mam siły siedzieć i nawet bajki nie umiem przeczytać bo mnie mdli i zaciąga 😭
 
Tak, właśnie.. zeschizowane. Pochowały się na prywatnej grupie, bez zadnej informacji. To naprawdę mogło być przykre dla dziewczyn, ktore byly juz dlugo a nie dostały nawet informacji o liscie osób. Slabe jak dla mnie
tak naprawdę przecież żadne dziewczyny z wątku ogólnego nie zniknęły, dalej tutaj jest ruch jak nie wiem, czasami aż ciężko nadrobić. I nie wydaje mi się aby chodziło o zeschizowane baby tylko o chęć poczucia bezpieczeństwa i trochę prywatności. Tak jak jedna dziewczyna napisała, prywatny wątek to jest coś prywatnego co nie koniecznie musi być ogólnodostępne i widoczne po wpisaniu w Google i tyle. A dziewczyny którym jest przykro czy innym które nakręcają całą aferę moim zdaniem chodzi dokładnie o to samo. Prywatność. No chyba że boją się że na prywatnym będą jakieś newsy które je ominą. Tak jak napisałam, ten wątek przecież nie umarł z tego powodu i dalej żyje i jest zarówno wymiana informacji dla przyszłych mam, porad, jak i prywatnych spraw oraz relacji z wizyt
 
Naprawdę czasami płacze z bezsilności. Stojąc w kuchni potrafię się położyć na podłodze bo nagle jest mi wszystko na raz ...
Teraz usypiam dzieci i siedzę a w sumie leżę między pokojami bo nie mam siły siedzieć i nawet bajki nie umiem przeczytać bo mnie mdli i zaciąga 😭
Dobra wiadomość jest taka,że kiedyś wkońcu ustąpi ❤️
 
Cześć dziewczyny ❤️
Jesteśmy po wizycie u lekarza. Serduszko bije !! Nie zatrzymało się ❤️ nie mogłam spać przez tą myśl. Według USG 8t4d termin na 25.03 :) zobaczymy czy się sprawdzi 😁
Za 4 tygodnie pierwsze prenatalne. Z racji tego że jestem rok przed 35 urodzinami 🙈 muszę za badania prenatalne zapłacić. Choć choruje na nadciśnienie i cukrzycę to NFZ i tak mi nie refunduje. Moje pytanie brzmi kochane czy place tylko za badania dodatkowe z krwi czy za USG też? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam moja ginekolog. Na szczęście kolejna wizyta 07.09 to może dopytam :) gratuluję wszystkim dobrych wizyt, trzymam kciuki za resztę 😘❤️
Ja ze względu na cukrzycę w każdej ciąży dostawałam skierowanie na bezpłatne badania prenatalne (w I trymestrze Test Pappa, w II - USG serca). Teraz też już otrzymałam ze wskazaniem właśnie na cukrzycę typu 1.
 
reklama
Do góry