reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Była tu taka Natalia, ogólnie pojawiała się i znikała, zazwyczaj jej posty były baardzo depresyjne - że nie chce tego dziecka, że się boi przytyć, że nie ma nadziei na zdrowe dziecko, próbowała też jakoś radzić innym, wiele dziewczyn też okazało jej wsparcie i poświęciło czas. I to jak dziewczyny zaczęły już się sobie bardziej zwierzać. Okazało się, że jej historie brzmia podobnie do dziewczyny, która okazała się być zmyślona i była mężczyzna.
chyba trochę inaczej;) bo mezczyzna okazała się członkini, która wszczynała awantury na wątku o rozszerzeniu diety. Ale fakt, że Natalia miała identyczna historie jak mysza, a mówiła, że to nie ona. Jej posty były budzące zamęt i niepokoj.
Ja na wątku nie byłam od samego początku, bo o ciazy dowiedziałam się dość późno (jak na mnie;)) ale byłam wcześniej, zanim akcją z Natalią wyszła na jaw. Udzielam się jam mi zdrowie i czas pozwala, a lubię być częścią takiej społeczności, tym bardziej w ciazy, kiedy wartościowe jest wymienianie się doświadczeniami. Bo mimo, że to moja 3 ciaza to ciągłe pojawiają się nowe pytania :D
 
To chyba uroki ciąży ❤️❤️❤️
Haha tak. Chociaż jak wczoraj zobaczyłam na USG moje małe dzieciątko, jak się poruszało, dotykalo rączka główki, to powiedziałam potem do męża że uwielbiam być w ciąży dla takich momentów 🥰 pierwsze tygodnie nie były lekkie, ale wszystkie te małe niedogodności dadzą nam najcudowniejsza nagrodę
 
Szczerze…dla mnie wlasnie po to powstala prywatna grupa. Ja wiem, ze temat grupy prywatnej budzi kontrowersje (sama jestem “stara” i nie jestem na niej, przynajmniej jeszcze nie…?), ale taka odpowiedz tez jest przykra. I nie na miejscu, bo jednak nikt nikogo nie obraził, a teraz pojawia się epitet “zeschizowane” czy że wymyślaja dolegliwości na siłę…to nie jest okej.
Bo takie były nasze poczatki i nie oszukujmy się - u większości okazały się zasadne. Więc to boli również i jest niesmaczne.

Powiem Wam z punktu widzenia wlasnie kogos, kto byl tutaj w sumie od poczatku - jak dla mnie dziewczyny z watku prywatnego maja racje, pojawilo sie wiele dziewczyn wlasciwie w tym samym momencie, zaraz po Natalii-trollu. Więc ja się nie dziwię…
Tak, właśnie.. zeschizowane. Pochowały się na prywatnej grupie, bez zadnej informacji. To naprawdę mogło być przykre dla dziewczyn, ktore byly juz dlugo a nie dostały nawet informacji o liscie osób. Slabe jak dla mnie
 
A ja czekam do piątku 🙈 już naprawdę nie potrafię się doczekać. Boje się ... Wiem że będzie dobrze a i tak się boje. Powiem Wam że ten czas strasznie mi się dłuży...
 
Tak, właśnie.. zeschizowane. Pochowały się na prywatnej grupie, bez zadnej informacji. To naprawdę mogło być przykre dla dziewczyn, ktore byly juz dlugo a nie dostały nawet informacji o liscie osób. Slabe jak dla mnie
Dziewczyny ale szanujmy się :)

Możemy nie rozumieć różnych decyzji, możemy się z nimi nie zgadzać. Ale zamiast wypisywać epitety po prostu porozmawiajmy i wyjaśnijmy ;)
Wszystkie błędy/niezrozumiałe decyzję da się wyjaśnić.

Pamiętajmy jaki jest cel tego forum - WSPARCIE ❤️
 
Tak, właśnie.. zeschizowane. Pochowały się na prywatnej grupie, bez zadnej informacji. To naprawdę mogło być przykre dla dziewczyn, ktore byly juz dlugo a nie dostały nawet informacji o liscie osób. Slabe jak dla mnie
Nie jesteś w tej grupie dziewczyn a siejesz zamęt najbardziej chyba.
Także jednak dobrze sprawdzić kogo się dodaje do prywatnego😁
 
reklama
Do góry