reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ahh ten Medicover. Totalnie nie jestem w stanie tego zrozumieć :(
Niby ta sama sieć a tak różne standardy. Jestem w szoku.
dzis dowiedziałam że w biurowcu w którym pracuje (tzn jak nie jestem na H.O. 😝) są gabinety z USG 🙄 a przynajmniej jeden lekarz który ma mnie jutro obejrzeć (udało mi się dorwac wizytę bo muszę jechać do biura wiec pomyslalam ze moze sie coś tafi) podobna ma mieć. Mam nadzieję że nie będzie kręcił nosem i mi zrobi podgląd malucha 😶 bo ja już naprawdę zaczynam wątpić w tą niby "prywatna" opiekę. Czasem gorzej niż na NFZ.
😵‍💫😵‍💫😵‍💫
Mi wychodzi chłopak!
Przez was teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekać kiedy będzie widać na usg 🤣

Sprawdziłam siebie i moje rodzeństwo - wszystko się zgadza. Aż mnie zaintrygowało 🤣
mi wyszła dziewczynka 😜 ale czuję że to chłop we mnie rośnie 🤪 dowiem się (mam nadzieję że będzie mi dane) za 2 tyg 😁
 
reklama
Nie dostałam nic do zrobienia pilnego.
Wszystkie wyniki badań mam przynieść na kolejną wizytę i tyle :)
Kasia a te badania to kazala Ci zrobić odrazu po 1 wizycie czy chwile przed drugą ?
Kurcze ja mam zrobić tydzień przed, ale to już będzie 13 tydzień to chyba trochę późno jak na te zakazne badania ... :/
Teraz o tym myśle.
 
Dziewczyny,
Może któraś ma z Was problemy z bezsennością w ciąży?

Ja już nawet nie potrafię iść na popołudniową drzemkę.. a nawet jak się uda a są nikłe szanse to noc mam z głowy.. zasnę ok 3/4.. jak nie idę na drzemkę zasypiam 1-2:30..
 
reklama
Kasia a te badania to kazala Ci zrobić odrazu po 1 wizycie czy chwile przed drugą ?
Kurcze ja mam zrobić tydzień przed, ale to już będzie 13 tydzień to chyba trochę późno jak na te zakazne badania ... :/
Teraz o tym myśle.
Nic mi lekarz nie mówił kiedy mam zrobić, ale doczytałam gdzieś w necie że warto je zrobić ok 8-9 tygodnia i tak też zrobiłam.
Ale nie wiem, nie znam się :D
Tak wydało mi się rozsądnie.
 
Do góry