reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Pytanie do doświadczonych mamusiek :)
Czy warto inwestować w poduszkę do spania dla ciężarnych? Chodzi mi o te poduszki typu rogal (jakkolwiek się zwą 😆).
Jeżeli tak to czy macie coś godnego polecenia?
Tak, my używamy do tej pory, najpierw na niej w ciąży leżakowałam, później służyła do obkładania małego jak jeszcze nie był mobilny, a teraz jak czasem idę z nim na drzemkę to też się na niej układam. Ja mamą z firmy Bololo, polecam po jakimś 1,5 roku jest dalej sprężysta, zdejmuje tylko poszewkę do prania :) Link do: Poduchy C - Bololo - Poduszki dla Kobiet w Ciąży
 
A ma któraś z Was smak na gorzkie? Ja codziennie marzę o grejpfrucie, albo soku z niego, jeszcze przeszedł mi przez myśl tonik, ale to już bardziej nie fit opcja :D
 
Dziewczyny miałam dziś wizytę, termin w końcu jak z miesiączki, na poprzedniej wizycie była ciąża młodsza. Maluszek ma 5,6 cm pięknie rośnie, słyszałam dziś serduszko 167
 

Załączniki

  • 20220810_144945.jpg
    20220810_144945.jpg
    923,1 KB · Wyświetleń: 61
Jejku ale szybciutko no super 😍
Myśle, że jak już coś tam zobaczyła to chyba już nie zniknie 🤪 chyba że to nie było to ☺️
Jak chłopak to będziesz w drugim trymestrze wyglądać jak miss 😍
Na razie to się patrzy na tzw. Wyrostki płciowe ( pod jakim kątem są ułożone).
Dziewczyny miałam dziś wizytę, termin w końcu jak z miesiączki, na poprzedniej wizycie była ciąża młodsza. Maluszek ma 5,6 cm pięknie rośnie, słyszałam dziś serduszko 167
Ale duży bobas! To Ty lutowa jesteś a nie marcowa :)
 
reklama
Do góry