reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

U mnie wychodzi, że niby chłopiec, ale patrząc na mój wygląd jak mnie od miesiąca wysypała i od każdego słyszę, tylko jejku co Ci się stało, normalnie trądzik dostałam cała drogę i policzki to chyba nie wiem, czy się sprawdzi ta płeć ☺️
W ciąży z dziewczynką super cena, dużo się nie zmieniłam, może nawet gładsza cera- nie wierzcie w babcine przesądy 😆
 
reklama
U mnie wychodzi, że niby chłopiec, ale patrząc na mój wygląd jak mnie od miesiąca wysypała i od każdego słyszę, tylko jejku co Ci się stało, normalnie trądzik dostałam cała drogę i policzki to chyba nie wiem, czy się sprawdzi ta płeć ☺️
ja też mam pod tym względem straszne problemy. Już sobie w ogóle z twarzą poradzić nie mogę. Załamana jestem. Ale powiem Ci że w pierwszej ciąży miałam to samo i chłopczyk 🙈 więc chyba hormony
 
Pytanie do doświadczonych mamusiek :)
Czy warto inwestować w poduszkę do spania dla ciężarnych? Chodzi mi o te poduszki typu rogal (jakkolwiek się zwą 😆).
Jeżeli tak to czy macie coś godnego polecenia?
Tym razem sobie kupiłam, (w sumie to mąż mi kupił) taką lidlową, więc pewnie jakościowo w porównaniu do innych nie powala, ale śpi mi się niej super, żałuje że w poprzednich ciążach się nie zdecydowałam
Mi koleżanka pokazała kalendarz internetowy do obliczenia płci! Hahaha w pierwszej ciąży trafił kalendarz bo popatrzyłam z ciekawości😁
Mi wyszła dziewczynka🥰 sprawdziłam sobie poprzednie ciąże i zgadza się - obydwoje chłopcy, więc może.....☺️
W ciąży z dziewczynką super cena, dużo się nie zmieniłam, może nawet gładsza cera- nie wierzcie w babcine przesądy 😆
Ja wyglądałam tragicznie, miałam pełno krostek, skóra, nawet w makijażu, wydawała mi się taka szara, a mam chłopców...chociaż fakt, że są śliczni więc może faktycznie coś mi urody skradli 😉 teraz się nie maluje, a mam wrażenie, że wyglądam dużo lepiej mimo sporadycznych pryszczy...zobaczymy 🙂
 
Mam wyniki badań - nie mam HIV, kiły, toksoplazmozy i reszty, tylko przebyta różyczka :) podwyższone leukocyty ale pewnie przez infekcje, glukoza 85 :))
Tsh jeszcze niższe 0,04 ale już mi od kilku dni serducho wali wiec muszę chyba mieć zmniejszoną dawkę 🙁
 
reklama
Hejka kochane, padłam wczoraj przed 20. Codziennie mam te mdłości, chyba poproszę o jakiś lek na receptę bo praktycznie mało co jem i po prostu opadam z sił.
Z dzidziusiem ok, ma 11mm,serduszko bije. Ale wyszło że mam ciążę młodsza o tydzień. Więc już sama nie wiem jak na to patrzeć. Powinna być 8+3, a jest 7+2. Torbiel niby się zmniejszyła o 1cm ale powiedziała że rozmiar zależy od jej ułożenia. No i wyszedł mi cukier 93, więc powiedziała żeby na to zwrócił uwagę mój lekarz prowadzący. Nie dość że nic nie jem to jeszcze ten cukier....

A reszta badań dobrze ;)
Wizytę mam 16.08 więc zobaczymy, na pewno idę na zwolnienie, chyba że mi przejdą
🤢🤢
 
Do góry