reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Hej hej dziewczyny, wybaczcie ale miałam wczoraj ciężki dzień, posypało mi się kilka spraw prywatnie I musiałam się na tym skupić. Wizyte miałam w innej placówce Medicoveru I... okazało się że tam również lekarz nie ma sprzętu USG w gabinecie 😐🤦🏼‍♀️ to jest jakieś chore. Z plusow- udało mi się uzyskać sporo skierowań na badania które mam w pakiecie (wiec nie będę musiała ich robić prywatnie za kase) w tym m.in USG genetyczne I Pappe ( w klinice musiałabym wybulić łącznie 600zl 😒) takze tutaj jestem mega zadowolona. Dostałam tez zaświadczenie o ciąży (tak ma wszelki wypadek gdybym zdecydowała się powiedzieć w robo, a oni by tego oczekiwali. No i dowiedziałam się że ta lekarka ktora sobie wybralam (swoja droga jakos mnie do siebie nie przekonala, niby mila ale jakos tak no nie wiem, mam wrazenie ze w klinice Ci lekarza maja inny poziom profesjonalizmu 🤷🏼‍♀️) będzie przyjmowac tylko do końca roku. Takze to bez sensu bo na końcówce ciąży musiałabym szukać nowego lekarza. Takze temat nadal otwarty... No i niestety nie wiem nic więcej niż wiedziałam w zeszłym tyg. Mam nadzieję że maluch nadal jest że mną i że wszystko jest ok 😔 wizytę w klinice mam 16go, a na USG genetyczne umówiłam się 24.08. ( to bedzie 12+1) Do tego czasu mam też nadzieję że już będę miała wyniki NIPT. No i nadal nie podjęłam decyzji na które się zdecydować 🙃 to tyle u mnie. 3mam za Was wszystkie mocno kciuki ale chyba nie będę miała w najbliższych dniach czasu Was zbytnio podczytywac bo misze ogarnąć swój prywatny bajzel 😜 No i do pracy nadal chodzę takze czasu na ogarnianie nie mam zbyt wiele. Ściskam całuję I w ogole!!! 😘
Ahh ten Medicover. Totalnie nie jestem w stanie tego zrozumieć :(
Niby ta sama sieć a tak różne standardy. Jestem w szoku.
 
reklama
Do góry