reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Ekstra! Dzięki dziewczyny!
Właśnie jak jest upał, dzialka, grill czy mecz w tv to sobie chętnie takie piwko 0% wypije. Wiec teraz bez obaw :)
O winie 0% też słyszałam! Super sprawa ;)

Tak, te okna to tez kwestia krążenia, obciążenia i zasłabnięcia. Ja się czuje słabo, mam niskie ciśnienie i leczę się u kardiologa, wiec tym bardziej słucham takich dobrych rad.
Nawet jeśli to przeżyje brudne szafki, nie mieszkam w muzeum 🤣
 
Właśnie dołączam do mamusiek z problemem z tarczycą.
Dostałam wyniki i jestem lekko ponad granice - 2,866 uIU/ml (I trymestr 0,01 - 2,32).

Czekam teraz na wizytę u endokrynologa :(
 
Właśnie dołączam do mamusiek z problemem z tarczycą.
Dostałam wyniki i jestem lekko ponad granice - 2,866 uIU/ml (I trymestr 0,01 - 2,32).

Czekam teraz na wizytę u endokrynologa :(
Zakres się zmienił z tego co pamietam w I trymestrze jest do 3,2 wiec się nie martw 😘 myśle ze nie dostaniesz narazie leków bo wynik jest w normie :)
 
Żeby wódkę 0 kupować, to już chyba problem trzeba mieć :D
Jeżeli któraś z Was lubi prosecco, to polecam mionetto 0,0%. Jest bardzo dobre i prawdziwe 0.
a winko 0% jakie polecacie? Bo szczerze to jakiego bym nie próbowała to jest straszne. Wiem że do smaku prawdziwego wina to daleko, ale może chociaż jakieś które ma namiastkę?😜
 
W ciąży norma jest najlepiej do 1,5- max 2. Leki na pewno zostaną wdrożone.
Taki jest zakres do zajścia w ciąże, w 1 trymestrze do 3,18 ostatnio mi endokrynolog mowila o tej zmianie poniżej screen
 

Załączniki

  • BD6340BF-8CA2-40FA-88DF-7D28AF025EB8.jpeg
    BD6340BF-8CA2-40FA-88DF-7D28AF025EB8.jpeg
    113,2 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry