reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Dziewczyny tutaj mówią, że niby można. Cóż, ja po poronieniu jednak słucham rad lekarza i mojej mamy :)
Wiec chętnie skorzystałam z pomocy mojej mamy, a do innych trudnych obowiązków wykorzystuję małża 🤣

Podśmiewali się ze mnie ostatnio, że tak to nawet wody w sklepie nie kupię, bo nie mogę nosić, ale pieska na ręce to biorę, wiec chyba trochę zmyślam Haha
To u mnie na odwrót wszyscy na mnie chuchają i dmuchają nawet odkurzacza mi podnieść nie można 😂
 
reklama
Dziewczyny, czy zaokrągla wam się brzuch? Trochę nie mogę uwierzyć, ale mi coś wybija i to nie są już chyba wzdęcia, bo rano też okrąglutki 😱
U mnie powiększony wieczorem brzuch dał mi do myślenia że chyba w ciąży jestem bo się w spodenki nie mogłam dopiąć. I później każdego dnia tak łączyłam te kropki które wskazywały ciążę 😂
 
Ja miałam ospę w przedszkolu.
Dziś się nakusiłam na kebaba, mineło 15 minut i odrazu rozwolnienie.
Raz kiedyś chcesz sobie coś zjeść i odrazu takie rzeczy 😅 najwidoczniej nie mogę, albo coś starego w nim było.
A Wy jak się dzisiaj czujecie ? :*
Hejka!
Jestem w tyle z postami bo weekend zajęty, a patrzę że też jak coś zjesz czasem to leci ale nie jak większość tu wymioty 😉 witaj w klubie!!! 😁
 
ja miałam i wiele dziewczyn tutaj 😘 jeśli się stresujesz to dzwoń, jeśli uważasz że że może być ok i że wytrzymasz do jutra to poczekaj 😊 gdyby się rozkręciło i było tego więcej lub bolalby Cie brzuch to jedz na izbę przyjęć. Lepiej się upewnić w takich przypadkach że wszystko jest ok.
upsi to ja nie wiedziałam że nie można 😑 no cóż... kolejne mycie okien widocznie spadnie na mojego lubego... ojejjj jakże mi przykro 😅🤣
Dzięki .. za otuchę ;) jeszcze dziś betę powtórzyłam jest 12 tys wiec poczekam do jutra bo rośnie .. narazie nie plamie może to jakaś jednorazowa akcja. Ale w głowie już najczarniejsze scenariusze zwłaszcza ze wczoraj na cito zęba ze znieczuleniem musiałam zrobić ... i od razu ze może przez to 😬😬
 
ojjj ja to sobie znajdę zajęcie na bank 😅 tym bardziej zw teraz po każdej aktywności musze odpocząć wiec u mnie np sprzątanie przeciąga się na cały dzień 🤦🏼‍♀️ a tak to wreszcie książki poczytam, poukładam w szafie- zrobię miejsce na większą rozmiarowo garderobę 😅 ojjj mam tyle rzeczy do zrobienia, który czekają na wolna chwile że boje się że nie zdążę odpocząć 🤣
Święte słowa i jakie prawdziwe ☺️
 
To u mnie na odwrót wszyscy na mnie chuchają i dmuchają nawet odkurzacza mi podnieść nie można 😂

Heh na mnie też! Dlatego mąż sam robi zakupy, żebym nie nosiła, nie pozwala mi na robienie porządków domowych z użyciem środków chemicznych i w ogóle dba!
A moja mama to w ogóle :)

Dlatego się posmiewali jak wzięłam psa na ręce 🤣
 
A jak już jesteśmy w temacie odżywiania i tego co można a co nie - widziałam, że jedna z Was wspomniała o piwku 0% - jaka jest Wasza wiedza i opinia w tym temacie? Można czy nie można? Słyszałam, że nawet te 0% mogą zawierać małe ilości alkoholu - prawda to?
Ja jestem fanką piwa 0%, wiec zastanawiałam się czy w ciąży muszę rezygnować z tego, że czasem sobie je wypije :)
 
reklama
Ja też z przyjemnością będę korzystać z uroków L4! Od 8 lat na obrotach 300% to jak zbawienie ;)
W końcu mam czas upiec szarlotkę mężowi, obejrzeć sobie coś, poleżeć, poczytać książkę. Potem zajmie mnie poszukiwanie wyprawki dla bobaska - istny raj! 🤗
Ja nie pracuje od początków ciąży iii... Jest cudownie🥳 polecam każdemu. Nie przejmujcie się za bardzo tym jak zareagują w pracy, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie pluł jadem. Ja jestem tak podniecona tym że w marcu poznam moje cudo, że nic innego nie jest w stanie przejąć moich myśli. Korzystajcie z tego że możecie i idźcie jak najszybciej na l4! Cieszcie się tym stanem, poświęćcie sobie i rodzinie więcej czasu.
 
Do góry