reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Hej.
Miałam dziś wizytę u prywatnego lekarza. Jest wszytko w porządku. Słuchaliśmy przez chwilę serduszka ❤️. Maluszek ma 2,11 cm.

Lekarz pytał czy chcę zwolnienie, ale nie chciałam. Ja dopóki zdrowie pozwoli i nie będzie przeciwwskazań to chcę pracować.

Co do piwa zero to mi się też czasem zdarza wypić jak się nie mogę niczym napić w czasie upału.

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dzisiaj. Niech będą same dobre wieści 🍀
 
Mam ten sam dylemat.. co ja będę robiła całymi dniami jak wszyscy są w robocie 🤷‍♀️
A ja powiem Wam że od września planowałam iść do pracy 😛
Dzieci do przedszkola a ja po 5 latach "siedzenia" w domu chciałam iść do pracy no ale życie miało inny plan dla mnie.
Od niedawna mieszkamy w domu i żyjemy nadal na kartonach, dochodzi opieka nad 2 dzieci, bieżące sprawy więc w sumie ja to na brak zajęcia długo nie będę narzekać 😂
 
Mi powiedziała babka od zapisów że lepiej 12 tydzień, w 13+4 już nie za bardzo chciała mnie zapisać...ale nie w sumie dlaczego. Moja gin jak pytała o prenatalne i powiedziałam że mam w 12 to mówiła że najlepszy czas.
Ja się zapisałam na 12+2, ale z om wychodzi, że będzie to 11+5.
Najważniejsze, żeby zmieścić się w tych widełkach.
 
To chyba jakaś nowa zmienia bo urodziłam rok temu i przy wartości 3,5 już miałam robione dokładniejsze badania czy nie wpłynęło to na dziecko. Im niższe tym lepiej.
To są chyba zmiany z tego roku, ja miałam 4,0 i ginekolog mi zwiększył dawkę z 88 na 125 mg a endokrynolog powiedziała mi właśnie wtedy ze nie jest tragiczne to tsh bo zmieniły się normy ale jak już zwiększył to zostańmy na tej dawce i zobaczymy za kolejne 4 tygodnie. Uspokoiła mnie nie ukrywam, bo tez znałam ta poprzednia normę, a tydzień wcześniej robiłam badania nie wiedząc jeszcze o ciąży (tydzień przed miesiączka) i miałam tsh 1,3 w ciągu tygodnia podskoczyło do 4,0 🙈
 
Właśnie dołączam do mamusiek z problemem z tarczycą.
Dostałam wyniki i jestem lekko ponad granice - 2,866 uIU/ml (I trymestr 0,01 - 2,32).

Czekam teraz na wizytę u endokrynologa :(
Ja miałam normy napisane dla ciąży i było 1 trymestr 2.32 dokładnie jak napisałaś,a ja miałam 2.70 ,kazała mi zrobić FT3 FT4 ,ft4 wyszło mi ledwo w normie od 0.90norma a ja miałam 0.96 czyli w dolnej granicy. Dostałam tabletki u Endo narazie na miesiąc,dawke 50. Fajnie jak byś na wizytę u edno miała już FT3 FT4 zrobione
 
reklama
Hej.
Miałam dziś wizytę u prywatnego lekarza. Jest wszytko w porządku. Słuchaliśmy przez chwilę serduszka ❤️. Maluszek ma 2,11 cm.

Lekarz pytał czy chcę zwolnienie, ale nie chciałam. Ja dopóki zdrowie pozwoli i nie będzie przeciwwskazań to chcę pracować.

Co do piwa zero to mi się też czasem zdarza wypić jak się nie mogę niczym napić w czasie upału.

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dzisiaj. Niech będą same dobre wieści 🍀
To Ty Aniu miałaś ciążę młodszą o tydzień?
 
Do góry