reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
gratulacje ❤️Ja mam dzisiaj 5t3d mam nadzieje ze w poniedziałek zobaczę serduszko chociaż lekarz mówił ze raczej nie ze dopiero w tygodniu od 18.07
Może zależy od sprzętu ? Moja dziś też mówi ,żeby się na dużo nie nastawiać,ale jednak się udało 🙂 mówię że widziałam a nie słyszałam, ponieważ mówiła że na tym etapie nie jest to korzystne dla dziecka.
 
z krwi robiłam, genetycznie było zdrowe.
To zaufaj, ze będzie dobrze. Wiem, ze ciężko, ale chociaż Ty masz dowod na to ze to nie genetyka. Jak ronilam to rozmawiałam z położnymi i one same powiedziały ze od covida zauważają znaczny wzrost wczesnych poronien także domyślam się ze w Twoim wypadku Covid mógł mieć kluczowe znaczenie, skoro dziecko przestało się rozwijać…
 
To zaufaj, ze będzie dobrze. Wiem, ze ciężko, ale chociaż Ty masz dowod na to ze to nie genetyka. Jak ronilam to rozmawiałam z położnymi i one same powiedziały ze od covida zauważają znaczny wzrost wczesnych poronien także domyślam się ze w Twoim wypadku Covid mógł mieć kluczowe znaczenie, skoro dziecko przestało się rozwijać…
Nie miałam covida.
 
serce przestało być w 22 tc
Przepraszam raz jeszcze, gdzies, może i tu wyczytałam, ze dziewczyna straciła ciaze, ponieważ przeszła covid a później dzieciątko nie urosło, rozwój się zatrzymał….

U mnie to akurat normalne, w każdej ciąży kręcę 😂

To wysoko było…. Ale skoro wady genetycznej nie było to jest nadzieja. Wiem ze trudno, ale podtrzymuj ja ❤️
 
matko Wy już tak daleko, a u mnie dopiero 4+2 😛
zobaczysz szybko zleci- ja pamiętam jak śledziłam na innym wątku dziewczyny po in vitro które już miały wyniki bet, za chwilę widziały serduszko a ja bylam świeżo po transferze i wydawało mi się ze to wieki minął nim ja będę mogła zrobić pierwszego sikanca a pozniej betę. A teraz już 5+2 😊 ale nóżkami już przebieram bo dopiero 19go będę miała kolejna wizytę 🙈 takze rozumiem niecoerpliwosc 😅
 
reklama
Do góry