reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Jestem szczęśliwa bo właśnie montują mi klimatyzację do domu 🥰 Miałam bardzo ciepło po 29°C, wkoncu będzie można zyc w te upały.

Planujecie wakacje? Myśmy chcieli jechać nad morze w sierpniu a mamy cała Polskę do przejechania i zastanawiam się czy to dobry pomysł 🙃
Ja 1 sierpnia zaczynam urlop i jadę m.in. nad morze. Jedziemy z psem i chomikiem, więc czuję, że będzie wesoło. 😅
 
reklama
Jestem szczęśliwa bo właśnie montują mi klimatyzację do domu 🥰 Miałam bardzo ciepło po 29°C, wkoncu będzie można zyc w te upały.

Planujecie wakacje? Myśmy chcieli jechać nad morze w sierpniu a mamy cała Polskę do przejechania i zastanawiam się czy to dobry pomysł 🙃
My nie. Ja powiedziałam dziś w pracy o ciąży i mnie poinformowali, że nie przedłużą umowy ze mną.
 
Jestem szczęśliwa bo właśnie montują mi klimatyzację do domu 🥰 Miałam bardzo ciepło po 29°C, wkoncu będzie można zyc w te upały.

Planujecie wakacje? Myśmy chcieli jechać nad morze w sierpniu a mamy cała Polskę do przejechania i zastanawiam się czy to dobry pomysł 🙃
my urlop zaczynamy we wrześniu dopiero wiec zobaczymy jak to będzie 🙃
 
My jedziemy na mazury pod koniec lipca. W październiku/listopadzie mieliśmy w planach moje wymarzone Filipiny, ale już wiem że musimy to odłożyć na najbliższe kilka lat, bo to zbyt wyczerpująca podróż jak na ten stan :(
 
Hej dziewczyny! Ja od rana mam lekkie zawroty głowy (najlepsze porównanie: jak wypijesz za dużo i na drugi dzień za wcześnie wstaniesz i jeszcze jesteś lekko pijana - tak mam jak chodzę 😂), jak siedzę jest ok. My urlop zaczynamy w sobotę i wyjazd na Eurotrip! 🚙
 
Jestem szczęśliwa bo właśnie montują mi klimatyzację do domu 🥰 Miałam bardzo ciepło po 29°C, wkoncu będzie można zyc w te upały.

Planujecie wakacje? Myśmy chcieli jechać nad morze w sierpniu a mamy cała Polskę do przejechania i zastanawiam się czy to dobry pomysł 🙃
zadro tej klimy 😍
My już mamy wakacje zaplanowane. Zawsze planujemy wiosną. Jedziemy rodzinnie.
 
Hej dziewczyny! Ja od rana mam lekkie zawroty głowy (najlepsze porównanie: jak wypijesz za dużo i na drugi dzień za wcześnie wstaniesz i jeszcze jesteś lekko pijana - tak mam jak chodzę 😂), jak siedzę jest ok. My urlop zaczynamy w sobotę i wyjazd na Eurotrip! 🚙
zazdroszczę Wam jakichkolwiek wakacji. Ja nigdy nigdzie nie byłam. I pewnie nigdzie nie pojedziemy.
 
My nie. Ja powiedziałam dziś w pracy o ciąży i mnie poinformowali, że nie przedłużą umowy ze mną.
Przykro mi, masz czyste sumienie że nie zatailas przynajmniej.

Hej dziewczyny! Ja od rana mam lekkie zawroty głowy (najlepsze porównanie: jak wypijesz za dużo i na drugi dzień za wcześnie wstaniesz i jeszcze jesteś lekko pijana - tak mam jak chodzę 😂), jak siedzę jest ok. My urlop zaczynamy w sobotę i wyjazd na Eurotrip! 🚙
Mnie też dziś dopadly dziś zawroty głowy i mdłości mam ale póki co nie wymiotuje.
 
reklama
Do góry