reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Witam się ;) choć trochę nie mogę w to uwierzyć.
Za mną ciąża biochemiczna i od razu w kolejnym cyklu ujrzałam dwie kreski.
Beta ponad 3000, więc trzymam kciuki, że tym razem się uda :)
to tak jak ja się zaskoczyłam jak wczoraj zobaczyłam dwie kreski, a ostatni cykl zakończyłam biochemem
 
Cześć wszystkim! Witam się bardzo nieśmiało. Dzisiaj powinnam dostać @, ale od 19 czerwca domyślam się, ze nie nadejdzie i oby tak pozostało do marca 2023. Jestem mama 2 wspaniałych dzieciaczków z ciaz zupełnie bezproblemowych ☺️ 3,5 roku temu postanowiliśmy z mężem, ze postaramy się o kolejna pociechę, ale jakoś nam nie wychodziło. W lutym 2021 okazało się ze się udało (plamienie implantacyjne) jednak poszło kilka dni po spodziewanej miesiączce… w pazdzierniku udało się poraz kolejny i na dniach zostalibyśmy rodzicami, ale los chciał nas bardziej doświadczyć i po świętach dowiedzieliśmy się o poronieniu chybionym. Ronilam „naturalnie” oczekując w domu. Czytam, ze boicie się porodu, ja się bałam 2 bo przy 1 byłam głupia i myslalam ze to większa „ku.pka”. Jednak poronienie 8tc przeciągało mnie gorzej niż oba porody razem. Także nie boje się porodu, ja się boje poronienia… Mam wielka nadzieje, ze żadnej z nas nie spotka taki los i wszystkie dotrwamy do marca 🙂 @MamaR kto by pomyślał ze się spotkamy na marcowkach? 😉
u mnie dzisiaj test pozytywny, nie tak ciemna ta kreseczka jak bym chciała, ale ewidentnie widoczna 😊 jutro i w piątek badam betę, żeby spać chociaż troszczkę spokojnie ☺️ Od 3 dni mdłości na wieczor, nic mi się nie chce i wieczorami jestem padnięta. Jedzenie również mi nie wchodzi.

Gratuluje wszystkim! 😘😘😘
Mam podobnie zmęczenie i brak apetytu i ciągnący brzuch ☺️
Gratulacje trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 😘
 
Ja bym nie rezygnowala ze ślubu, później będzie tylko ciężej 🙃

Iść powinien już być zarodek 😆


Witaj! Gratulacje i nudnej ciąży życzę 😘


Od którego tygodnia można robić Nifty? Też się zastanawiam czy nie zrobić.


Jest tak, korzystałam kilka razy, nie ważne który to tydzień 😆


Beta ok, bardziej ten progesteron mnie martwi bo mam na podobnym poziomie i biorę luteine 2x1


Bliźniaki? Ja bym chciała 😁
od 10go tygodnia, choć czytałam że lepiej zrobić nie wcześniej niż w 11 zeby było pewniejsze
ja jestem non stop głodna i rzucam się co godzina na jedzenie. Do tego senność. Dziś udało mi się z młodym 1,5h pospać, ale super było 😍

Hmmm to ja jakas dziwna jestem 😜 ani mdlosci ani nadmiernego apetytu- tak bym powiedziała standardowo 😅
Cześć wszystkim! Witam się bardzo nieśmiało. Dzisiaj powinnam dostać @, ale od 19 czerwca domyślam się, ze nie nadejdzie i oby tak pozostało do marca 2023. Jestem mama 2 wspaniałych dzieciaczków z ciaz zupełnie bezproblemowych ☺️ 3,5 roku temu postanowiliśmy z mężem, ze postaramy się o kolejna pociechę, ale jakoś nam nie wychodziło. W lutym 2021 okazało się ze się udało (plamienie implantacyjne) jednak poszło kilka dni po spodziewanej miesiączce… w pazdzierniku udało się poraz kolejny i na dniach zostalibyśmy rodzicami, ale los chciał nas bardziej doświadczyć i po świętach dowiedzieliśmy się o poronieniu chybionym. Ronilam „naturalnie” oczekując w domu. Czytam, ze boicie się porodu, ja się bałam 2 bo przy 1 byłam głupia i myslalam ze to większa „ku.pka”. Jednak poronienie 8tc przeciągało mnie gorzej niż oba porody razem. Także nie boje się porodu, ja się boje poronienia… Mam wielka nadzieje, ze żadnej z nas nie spotka taki los i wszystkie dotrwamy do marca 🙂 @MamaR kto by pomyślał ze się spotkamy na marcowkach? 😉
u mnie dzisiaj test pozytywny, nie tak ciemna ta kreseczka jak bym chciała, ale ewidentnie widoczna 😊 jutro i w piątek badam betę, żeby spać chociaż troszczkę spokojnie ☺️ Od 3 dni mdłości na wieczor, nic mi się nie chce i wieczorami jestem padnięta. Jedzenie również mi nie wchodzi.

Gratuluje wszystkim! 😘😘😘

Witamy Kochana i 3mamy kciuki żeby tym razem było wszystko szczęśliwie i zdrowo ❤️🍀
Witam się ;) choć trochę nie mogę w to uwierzyć.
Za mną ciąża biochemiczna i od razu w kolejnym cyklu ujrzałam dwie kreski.
Beta ponad 3000, więc trzymam kciuki, że tym razem się uda :)

No witamy na pokładzie! Również trzymamy mooocno kciuki! 🍀❤️
 
Kurczaki wszystkie narzekacie na pr9bkeny z jedzeniem (albo w jedną albo w drugą) a u mnie bez sensacji 😜 albo jeszcze mnie dopadnie ale jakas inna jestem 😅🤷🏼‍♀️
 
No dobra jest jedną rzecz na którą mam mega ochotę 😅 zawsze i wszędzie od tygodnia- cukierki owocowe (mentosy i fruttella 😜) I to jakby tyle 🤣🤷🏼‍♀️
 
Kurczaki wszystkie narzekacie na pr9bkeny z jedzeniem (albo w jedną albo w drugą) a u mnie bez sensacji 😜 albo jeszcze mnie dopadnie ale jakas inna jestem 😅🤷🏼‍♀️
Ciesz się ze Ci nic nie jest bo może się to zmienić za kilka dni 😂 tak mi dzisiaj endokrynolog powiedziała zd fajnie ze tylko śpię i nie mam mdłości zachcianek itd ale może się to zmienić z dnia na dzień wiec cieszę się tym jak jest teraz 😂
 
Ciesz się ze Ci nic nie jest bo może się to zmienić za kilka dni 😂 tak mi dzisiaj endokrynolog powiedziała zd fajnie ze tylko śpię i nie mam mdłości zachcianek itd ale może się to zmienić z dnia na dzień wiec cieszę się tym jak jest teraz 😂
he he może masz racje 😁 a jak pp wizycie? Czegoś się dowiedziałaś? Jakieś leki - coś nowego, czy wszystko jest ok?
 
he he może masz racje 😁 a jak pp wizycie? Czegoś się dowiedziałaś? Jakieś leki - coś nowego, czy wszystko jest ok?
Dawkę mam zobaczyć ta co biorę i co 4 tygodnie badania i dawać znać na maila i będziemy zmieniać dawki jeśli trzeba i widzimy się po rozwiązaniu :)
Mam wspaniała lekarkę, nie naciąga ! :)
Mowila żeby odpoczywać, unikać szkodliwych substancji i infekcji w tych 2-3 miesiacach bo są najważniejsze i większość wad bierze się właśnie z takich rzeczy.
Już czekam na kolejny poniedziałek żeby zobaczyć czy na usg będzie więcej widać 🤪
 
reklama
Jestem szczęśliwa bo właśnie montują mi klimatyzację do domu 🥰 Miałam bardzo ciepło po 29°C, wkoncu będzie można zyc w te upały.

Planujecie wakacje? Myśmy chcieli jechać nad morze w sierpniu a mamy cała Polskę do przejechania i zastanawiam się czy to dobry pomysł 🙃
 
Do góry