reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Mnie brzuch cały czas boli i mam zgagę 😆 To moja 5 ciąża więc już się przyzwyczaiłam.
Na wizytę pójdę dopiero 20.07 będzie to 6+1 😁
to na kiedy Ty masz termin? Bo mi kalendarz mówi, że 20.07 mam 6+2 😝 Ja do lekarza pójdę dopiero po urlopie, wiec to już będzie 7 tydzień 😁
Objawów to mnie właśnie podbrzusze ciągnie i krzyż, a z apetytem to zauważyłam, że nagle łapie mnie taki wilczy głód, łapię coś do jedzenia, podjem trochę i za jakoś czas to samo 😂 Dzisiaj cały dzień tak mam 😂
 
reklama
Dziewczyny macie już pierwsze wizyty za sobą ? Ja byłam dzisiaj i był tylko mini pęcherzyk, wg aplikacji dzisiaj 5+2d. Jak u was ?
ja wizyta 25.07. Nie chcę iść za wcześnie, bo chcę mieć pewność, że już serduszko zobaczę. Poza tym ja prywatnie chodzę i nie chcę zbankrutować przez wizyty co tydzień lub dwa.
 
to na kiedy Ty masz termin? Bo mi kalendarz mówi, że 20.07 mam 6+2 😝 Ja do lekarza pójdę dopiero po urlopie, wiec to już będzie 7 tydzień 😁
Objawów to mnie właśnie podbrzusze ciągnie i krzyż, a z apetytem to zauważyłam, że nagle łapie mnie taki wilczy głód, łapię coś do jedzenia, podjem trochę i za jakoś czas to samo 😂 Dzisiaj cały dzień tak mam 😂
23.06 miałam owulację, termin na połowę marca apka wylicza 😆 Racjonalnie byłoby iść 27.07 ale ja niecierpliwa jestem 😁 Najchętniej to bym jutro poszła 🤣
 
Hejo. Ja już po lekarzu. Ale nic wiele widać nie było. Jednak za wcześnie. Pęcherzyk ma 0.16cm. Gin powiedział żebym wróciła za tydzień Ale nie wiem czy to dalej nie za szybko bedzie. Bo w sumie na dzisiaj mam 4+5d
 
Cześć wszystkim! Witam się bardzo nieśmiało. Dzisiaj powinnam dostać @, ale od 19 czerwca domyślam się, ze nie nadejdzie i oby tak pozostało do marca 2023. Jestem mama 2 wspaniałych dzieciaczków z ciaz zupełnie bezproblemowych ☺️ 3,5 roku temu postanowiliśmy z mężem, ze postaramy się o kolejna pociechę, ale jakoś nam nie wychodziło. W lutym 2021 okazało się ze się udało (plamienie implantacyjne) jednak poszło kilka dni po spodziewanej miesiączce… w pazdzierniku udało się poraz kolejny i na dniach zostalibyśmy rodzicami, ale los chciał nas bardziej doświadczyć i po świętach dowiedzieliśmy się o poronieniu chybionym. Ronilam „naturalnie” oczekując w domu. Czytam, ze boicie się porodu, ja się bałam 2 bo przy 1 byłam głupia i myslalam ze to większa „ku.pka”. Jednak poronienie 8tc przeciągało mnie gorzej niż oba porody razem. Także nie boje się porodu, ja się boje poronienia… Mam wielka nadzieje, ze żadnej z nas nie spotka taki los i wszystkie dotrwamy do marca 🙂 @MamaR kto by pomyślał ze się spotkamy na marcowkach? 😉
u mnie dzisiaj test pozytywny, nie tak ciemna ta kreseczka jak bym chciała, ale ewidentnie widoczna 😊 jutro i w piątek badam betę, żeby spać chociaż troszczkę spokojnie ☺️ Od 3 dni mdłości na wieczor, nic mi się nie chce i wieczorami jestem padnięta. Jedzenie również mi nie wchodzi.

Gratuluje wszystkim! 😘😘😘
 
reklama
Cześć wszystkim! Witam się bardzo nieśmiało. Dzisiaj powinnam dostać @, ale od 19 czerwca domyślam się, ze nie nadejdzie i oby tak pozostało do marca 2023. Jestem mama 2 wspaniałych dzieciaczków z ciaz zupełnie bezproblemowych ☺️ 3,5 roku temu postanowiliśmy z mężem, ze postaramy się o kolejna pociechę, ale jakoś nam nie wychodziło. W lutym 2021 okazało się ze się udało (plamienie implantacyjne) jednak poszło kilka dni po spodziewanej miesiączce… w pazdzierniku udało się poraz kolejny i na dniach zostalibyśmy rodzicami, ale los chciał nas bardziej doświadczyć i po świętach dowiedzieliśmy się o poronieniu chybionym. Ronilam „naturalnie” oczekując w domu. Czytam, ze boicie się porodu, ja się bałam 2 bo przy 1 byłam głupia i myslalam ze to większa „ku.pka”. Jednak poronienie 8tc przeciągało mnie gorzej niż oba porody razem. Także nie boje się porodu, ja się boje poronienia… Mam wielka nadzieje, ze żadnej z nas nie spotka taki los i wszystkie dotrwamy do marca 🙂 @MamaR kto by pomyślał ze się spotkamy na marcowkach? 😉
u mnie dzisiaj test pozytywny, nie tak ciemna ta kreseczka jak bym chciała, ale ewidentnie widoczna 😊 jutro i w piątek badam betę, żeby spać chociaż troszczkę spokojnie ☺️ Od 3 dni mdłości na wieczor, nic mi się nie chce i wieczorami jestem padnięta. Jedzenie również mi nie wchodzi.

Gratuluje wszystkim! 😘😘😘
Natalia ♥ Gratuluję i trzymam mocno kciuki byśmy w marcu chwalily się zdjęciami bobaskow 🥰 Też się boję kolejnej straty ale staram się o tym nie myśleć, nie mam na to wpływu. Jestem obstawiona lekami i liczę że tym razem będzie dobrze.
 
Do góry