reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

U mnie dzisiaj bardzo słonecznie, chociaż chłodnawo czuć w powietrzu jesień. Również zauważyłam, że ostatnio coś cisza, myślałam, że każdy chce odpocząć w weekend.
 
reklama
U mnie już jeden przedszkolak w domu ... Katar i kaszel się pojawił. Duża część dziewczyn pewnie jeszcze pracuje a możliwe że duża część też przeszła na zamknięty wątek.
Kwestia wątku prywatnego chyba się nie zmieniła.
Dziewczyny postanowiły nie dodawać kolenych osób..

Zazwyczaj przy weekendzie robi się tu cisza. Wszyscy odpoczywają i ładują bateryjki na kolejny tydzień :)

Ja przebieram nóżkami bo mam wizytę u lekarza dzisiaj o 15 :)
 
Hej, u mnie cisza była ze względu na małe choróbsko. Właśnie kończę moje pierwsze ciążowe przeziębienie, do tego włączył mi sie chyba syndrom wicia gniazdka 😅 i robię porządki w domu, a potem już nie mam siły na nic hahaha
 
Ja nadal czekam na 2 wizyte, 20 wrzesnia badania prenatalne. Staram sie myśleć pozytywnie ale tez chce byc gotowa na najgorsza mozliwosc. Tym bardziej ze mnie ostatnio brzuch I jajniki pobolewaja 😔
 
reklama
Do góry