reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny mam pytanie, dziś przebywałam około 2 godzin w świeżo pomolowanym pokoju, pokój był malowany wczoraj, zapach ciągle się unosił. Teraz się zastanawiam czy nie zaszkodziłam tym dziecku?
Myślę że wszystko powinno być ok.
Ja kilka dni temu szorowałam łazienkę domestosem co skończyło się strasznym bólem głowy i nauczką że jednak chemia to chemia i trzeba sobie dawkować takie przyjemności :)
 
Dziś po prenetalnych ;)

Dr mówil że na 80% chłopiec ;D
Taki zuch ;)
 

Załączniki

  • IMG_20220908_183705.jpg
    IMG_20220908_183705.jpg
    84,3 KB · Wyświetleń: 90
dziewczyny a powiedzcie mi w swoich kalendarzach wpisujecie wiek dziecka według miesiączki czy usg?
Ja akurat zawsze posluguje sie tylko terminem z USG i to z tego pierwszego USG bo ona jest najbardziej wiarygodne, ale u mnie miesiaczka jest nieregularna i zawsze na poczatku ciazy jest problem z okresleniem wieku.
Gdybym miala miesiaczki regularne to trzymalabym sie terminu wg okresu i tego ustalonego z ginem.
Nie ma sensu kierowac sie USG i co badanie zmieniac bo teraz te wymiary beda sie roznily nie raz i zrobisz sobie balagan.
 
reklama
Dziewczyny zestresowałam się, nie mam jeszcze dokładnego wyniku od genetyka ale moja beta hcg wynosi tylko 8,34 iu/l w 13 ponad tyg gdzie w poprzedniej młodszej ciąży wynosiło aż 28
 
Do góry