reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

dziewczyny czy rosną wam już brzuszki?
u mnie już zaczyna być widać.. nie wiem czy to nie za szybko hehe,
według miesiączki 11+6 według wielkości dzidzi 12+3
 
reklama
dziewczyny czy rosną wam już brzuszki?
u mnie już zaczyna być widać.. nie wiem czy to nie za szybko hehe,
według miesiączki 11+6 według wielkości dzidzi 12+3

U mnie 14+3 i brzuszek trochę się powiększył. Zaopatruje się pomalutku w ciążowe ciuchy. W moje zwykle spodnie już od dawna nie wchodzę, a że miałam większość jeansów albo takich z grubszego materiału to serio nie miałam już czego nosić. O ile było lato to mogłam biegać w sukienkach. Teraz dzidzię zaczną rosnąć szybciej 🥰
 
dziewczyny czy rosną wam już brzuszki?
u mnie już zaczyna być widać.. nie wiem czy to nie za szybko hehe,
według miesiączki 11+6 według wielkości dzidzi 12+3
U mnie 16tc i też brzuszka w ogóle nie ma koleżanki się śmieją, że one bez ciąży mają większy niż ja w ciąży 😂, a dodam, że jestem szczupła bo ważę 49 kg przy wzroście 170 cm. Dodam, że nigdy się nie odchudzałam jem za dwóch całe życie, poprostu taki typ. Siostra ma 176 cm i waży 50 kg. Więc myślałam, że jak jestem szczupła brzuszek będzie widać, a tu na razie w sumie nic. Wchodzę w te same jeansy, co przed ciążą i chyba jeszcze długo będę wchodziła.
 
U mnie 13+2 i musiałam kupić większe legginsy bo standardowe mnie uciskają :)
Też jestem z tych szczupłych, ale brzuszek szybko się pojawił.
 
Ja po prenatalnych :) wszystko ok, jednak chłopak będzie pomimo, ze prowadzący mówił ze raczej dziewczynka :)
Jak to prowdzący mówił, że dziewczyna?
Dziewczyny czy po tych prenatarnych po woli myślicie nad zakupem chociażby łóżeczka? Ja potrzebuję dwóch 😂i zastanawiam się czy można już powoli rozglądać się😀
Ja jak już pisałam powoli zbieram rzeczy, nie ma dla mnei znaczenia czy za wcześnie. Robie jak mi pasuję.
Ale jak kiedyś wspominałam jak nie kupuje nic nowego ( założenia ideologiczne). Pewnie gdybym kupowała nówki rzeczy to bym jeszcze nic nie kupiła a tak zbieram no bo np jak koleżanka chciała już się pozbyć wózka to wzięłam i już mam w głowy kombinowanie gondoli. Druga koleżanka ma łóżeczko więc tez już mam " zaklepane" tylko kiedys tam sobie odbiorę bo ona ma gdzie trzymać.
Muszę się wziąć za siebie po prostu. Chyba czasami trzeba się wygadać. Dzięki 😉
A nie masz może psa? Mnie spacer i trening z psem zawsze relaksuje, pozwoli oderwać się od stresu, smutku.
Ja jestem w innej sytuacji bo full rzeczy po roczniaku mam, ale czekam na płeć, żeby chociaż zrobić porządek w tym co juz odłożone i widzieć co dokupic :)

Jeszcze dodam, że nie ma co sugerować się innymi zarówno zrobienie wyprawki szybko jak i późno jest ok :D
Ja na płeć to czekam bardzo żeby zacząć szyć dla maluszka z włóczki.
dziewczyny czy rosną wam już brzuszki?
u mnie już zaczyna być widać.. nie wiem czy to nie za szybko hehe,
według miesiączki 11+6 według wielkości dzidzi 12+3
U mnie widać tzn ja widzę ale otoczenie jeszcze nie, choć niektórzy coś już podejrzewają ( tzn Ci co mnie widzą codziennie ). Jestem 13,3. Ale w poprzedniej ciąży w okolicach 12-13 też już było widać. Wiadomo, że to nie dziecko wypycha brzuch ale jednak macica inaczej się nieco układa, tłuszczyk itd
 
Jak to prowdzący mówił, że dziewczyna?

Ja jak już pisałam powoli zbieram rzeczy, nie ma dla mnei znaczenia czy za wcześnie. Robie jak mi pasuję.
Ale jak kiedyś wspominałam jak nie kupuje nic nowego ( założenia ideologiczne). Pewnie gdybym kupowała nówki rzeczy to bym jeszcze nic nie kupiła a tak zbieram no bo np jak koleżanka chciała już się pozbyć wózka to wzięłam i już mam w głowy kombinowanie gondoli. Druga koleżanka ma łóżeczko więc tez już mam " zaklepane" tylko kiedys tam sobie odbiorę bo ona ma gdzie trzymać.

A nie masz może psa? Mnie spacer i trening z psem zawsze relaksuje, pozwoli oderwać się od stresu, smutku.

Ja na płeć to czekam bardzo żeby zacząć szyć dla maluszka z włóczki.

U mnie widać tzn ja widzę ale otoczenie jeszcze nie, choć niektórzy coś już podejrzewają ( tzn Ci co mnie widzą codziennie ). Jestem 13,3. Ale w poprzedniej ciąży w okolicach 12-13 też już było widać. Wiadomo, że to nie dziecko wypycha brzuch ale jednak macica inaczej się nieco układa, tłuszczyk itd
Prowadzący lekarz na takim zwykłym usg co robi na każdej wizycie mówił ze dziewczyna a poszłam na prenatalne do innego i okazało się ze jednak chłopak :p
 
Ja już dziś po prenatalnych. Strasznie bałam się testu podwójnego, ze względu na choroby przewlekle i wiek (36 lat). Poza tym w żadnej z dwóch poprzednich ciąż nie robiłam testu Pappa właśnie ze względu na te błędy statystyczne, o których się naczytałam. Ale tak się cieszę, że tym razem się zdecydowałam 🙂 Dzidziuś pięknie rośnie (ma 5,7 cm), ❤️ 166 uderzeń na minutę, nt 1,2. Ryzyko skorygowane trisomii 21 wynosi 1:4112. Więc cały stres mnie póki co odpuścił 🙂 A co tam u Was? Czy któraś dzisiaj wizytuje? Trzymam mocno kciuki i dawajcie znać 🙂
 
reklama
Ja już dziś po prenatalnych. Strasznie bałam się testu podwójnego, ze względu na choroby przewlekle i wiek (36 lat). Poza tym w żadnej z dwóch poprzednich ciąż nie robiłam testu Pappa właśnie ze względu na te błędy statystyczne, o których się naczytałam. Ale tak się cieszę, że tym razem się zdecydowałam 🙂 Dzidziuś pięknie rośnie (ma 5,7 cm), ❤️ 166 uderzeń na minutę, nt 1,2. Ryzyko skorygowane trisomii 21 wynosi 1:4112. Więc cały stres mnie póki co odpuścił 🙂 A co tam u Was? Czy któraś dzisiaj wizytuje? Trzymam mocno kciuki i dawajcie znać 🙂
A który masz tydzień ciąży? Ja 12+4 dzidzius 6cm😀wyniki papa ,a 2tygodnie
 
Do góry