reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Dziewczyny ja dzisiaj odebrałam opis pappa + usg prenatalnego
Wszystko wyglada chyba spoko🥰 i teraz szczerze mam zagwostkę czy robić nifty czy nie, bo przyznam ze znalazłabym sporo zastosowań dla tych 2T które miałabym wydać na badania…
Jak myślicie? Przeziernosc 1.79
Myślę że to bardzo trudne pytanie :)
Rób co Ci podpowiada intuicja bo są to serio spore pieniądze do wydania. Ale skoro lekarz mówi że wszystko jest ok to można mu zaufać :)

Ja też dziś wizytowałam. Z om 11+4, ale z USG zawsze wychodzi o 4 dni młodszy/a. Crl 4,5 cm, ❤️ ładnie bije. Dopytywałam o nt, ale Pani doktor stwierdziła, że zrobią mi dokładne badania w teście Pappa, ale wygląda na to, że wszystko jest ok. Także muszę jeszcze tydzień czekać na USG z testu podwójnego. Ogólnie mamy w domu armagedon, na dodatek mój mąż 2 tygodnie złamał nogę, więc wszystko spadło na mnie. Nawet położna stwierdziła, że wyglądam na zmęczoną 😜
To Cię mąż urządził 😆
 
reklama
Dziewczyny ja dzisiaj odebrałam opis pappa + usg prenatalnego
Wszystko wyglada chyba spoko🥰 i teraz szczerze mam zagwostkę czy robić nifty czy nie, bo przyznam ze znalazłabym sporo zastosowań dla tych 2T które miałabym wydać na badania…
Jak myślicie? Przeziernosc 1.79
Jestem dokładnie w tej samej sytuacji. Właśnie dostałam smsa z poradni o tym że inwazyjne metody nie są potrzebne (amnio). I tylko w mojej gestii jest wykonanie nipt. Jeszcze chyba mam chwilkę na zastanowienie się, ale myślę że 70/30
 
Basiu, no ja tez raczej na nie, ale poczekam z ostateczna decyzja do kolejnej wizyty i zobaczę co moja gin na to. Na razie cieszę się ze dzidzia zdrowa i nie mam w sobie obaw 🥰 Gratulacje, cieszę się ze u Ciebie wszystko dobrze i ze tez chłopak 💪
 
Hej dziewczyny,
Ja właśnie wróciłam z USG prenatalnego 🥰 Wszystko wygląda bardzo dobrze, bobas rośnie i jest dobrym tancerzem bo nie chciał się dać zmierzyć,trzeba było trochę powalczyć 😀

Szczerze muszę przyznać, że trafiłam na mało przyjemnego lekarza.. niby wszystko opowiadał co widzi, co jest co.. ale sam z siebie nie dał takiego poczucia że wszystko ok. Dopiero jak zaczęłam dopytywać to mi powiedział, że wszystko wygląda dobrze. Gdyby nie to, że mam już NIFTY za sobą to wyszłabym załamana..
Strasznie nie lubię kiedy muszę szukać potwierdzenia u lekarza, że wszystko wygląda dobrze :(

Tak czy inaczej cieszę się, że na koniec usłyszałam, że bobas jest zdrowy i wszystko wygląda prawidłowo.

Teraz trzymam kciuki za Was! 😍
Super ❤️ teraz niech się zdrowo rozwija dalej w brzuszku 🙂
 
Powiem Wam że tak jak miałam przeczucie co do tego lekarza to się nie myliłam.. okazało się że lekarz zapomniał wpisać w opis części wyników i właśnie czekam w kolejce na powtórkę badania 🤦🏼‍♀️
Najgorsze jest to że sama na to wpadłam i zadzwoniłam z pytaniem czy ten opis jest ok.. po szybkiej weryfikacji okazało się że są braki.

Czasami jednak internet się przydaje. W końcu nie muszę wiedzieć ze wynik NT - przezierności karku musi być w opisie... Jestem załamana że lekarz to zlekceważył i szczęśliwa że sama to odkryłam 🤦🏼‍♀️
Masakra ... I to lekarz który robi tak ważne badanie 🤦mam nadzieję że nie często mu się to zdarza.
 
reklama
Hej

dziś miała USG prenatalne i test z krwi. Na wyniki krwi trzeba czekać ale wg USG jest wszystko ok. Mały człowiek ma już ponad 6 cm i serce jak dzwoń Rączki są, nóżki są. Pomiary prawdiłowe, przepływy prawidłowe. Generalnie to mi wystarczy i już nawet te wyniki krwi mnie średnio interesują.
Na łózku od USG jak lekarz powiedział, że jest ok to dosłownie słyszałam jak spadł mi wielki kamień z serca. Wracałam z aucie jak na haju ahaah. Teraz czuję,że odżyję i w końcu zacznę sie cieszyć.
Termin zostaje okolice 12-15.03

Co do płci powiedział,że nie daje 100%( wiadomka) ale na tą chwilę wszystko idzie ku dziewczynce. I uwaga ! Wcale się nie ciesze. Czemu? Bo tak bardzo marzę o córcę, że nie chce się jednak do tego info przywiązywać, wolę się cieszyć, że po prostu jest zdrowe i cudowne. Jak sie na półwkowym potwierdzi, że jednak laseczka to wtedy dopiero zrobie bal hahahaha




Dziewczyny ja dzisiaj odebrałam opis pappa + usg prenatalnego
Wszystko wyglada chyba spoko🥰 i teraz szczerze mam zagwostkę czy robić nifty czy nie, bo przyznam ze znalazłabym sporo zastosowań dla tych 2T które miałabym wydać na badania…
Jak myślicie? Przeziernosc 1.79
Wiesz co powiem Ci co ja bym zrobiła. Ja bym zrezygnowała z dodatkowych badan, aleeeee ja to ja. Ty musisz pomysleć i sama podjąc decyzje. Tak aby była zgodna z Twoim sumieniem i przeczuciem.
Hej, my wczoraj mieliśmy prenatalne rośnie zdrowy chłopczyk 😍 termin z prenatalnych wychodzi na 11 marca no i teraz już jestem spokojniejsza 😊
nie no nie wierze. znowu siurek ? no gratuluję ale to chyba jakiś spisek, zeby tylu chłopców było. No tylko żeby potem ze te 2 msc się połowa z tych chłopaków z laski nie pozamieniała hahaha
 
Do góry