reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Kochane, łapie mnie co rusz opryszczka na wardze, lekarz zasugerował wczoraj heviran 400 3x1, ktoś brał to w ciąży? Bo wujek google to takie rzeczy wypisuje strasz czytać 🤔
Erazaban 10% krem położna mi poleciła bez recepty, bezpieczne dla ciężarnych. Kup i nie mecz się, jak się zacznie paprać to najgorzej tak chodzić z taka raną
 
reklama
No to tak.. wszystko na swoim miejscu, łącznie z siusiakiem😉. Wieczorem tylko telefon od genetyka w sprawie wyników pappa. A te ze względu na wiek pewnie wyjdą średnie, więc spodziewam się pozniejrzych działań w postaci amnio. Ale to później.. dziś jest pięknie 😁
Witamy kolejnego gentlemana w grupie :D
 
No to tak.. wszystko na swoim miejscu, łącznie z siusiakiem😉. Wieczorem tylko telefon od genetyka w sprawie wyników pappa. A te ze względu na wiek pewnie wyjdą średnie, więc spodziewam się pozniejrzych działań w postaci amnio. Ale to później.. dziś jest pięknie 😁
Kurde i znowu chłopak, no obrodziło w siurki :p
 
No to tak.. wszystko na swoim miejscu, łącznie z siusiakiem😉. Wieczorem tylko telefon od genetyka w sprawie wyników pappa. A te ze względu na wiek pewnie wyjdą średnie, więc spodziewam się pozniejrzych działań w postaci amnio. Ale to później.. dziś jest pięknie 😁
Który u Ciebie tydzień? Ja miałam prenatalne 12+5 i powiedział że jest za wcześnie na płeć...
 
Który u Ciebie tydzień? Ja miałam prenatalne 12+5 i powiedział że jest za wcześnie na płeć...
Wiesz co wielu lekarzy jednak na tak wczesnym etapie nie chce mówić o płci żeby potem na półwkowym nie bybło zmian. A nadal dośc często się to zdarza. Sporo też zależy od samego sprzętu no i doświadczenia lekarza. W tym tyg zarówno chłopiec jak i dziewczynka mają podobne narządy więc o pomyłkę łatwo, tym bardziej jak dziecko nie jest ułożone " idealnie " do określenia płci.
Ja jak miałam USG w 10,3 to lekarza powiedział, że jest " siusiak" między nogami ale nie widzi pod jakim kontem ułożony więc nie potwiedzi płci.
 
Wszystko zależy od sprzętu i oka lekarza :) jeśli dzidzia się dobrze ułoży to 12+5 to wcale nie za wcześnie na określenie płci ;)
Jest pewna rozbieżność co do wieku, wg om 12+4, wg wielkości płodu 13+1. Ja sama też nie okresle, bo moje cykle żyły własnym życiem 😉. Co do plci- nazwał to sugestią płci, więc pewnie jest jakieś prawdopodobieństwo że jest pomyłka..
 
Dziewczyny ja dzisiaj odebrałam opis pappa + usg prenatalnego
Wszystko wyglada chyba spoko🥰 i teraz szczerze mam zagwostkę czy robić nifty czy nie, bo przyznam ze znalazłabym sporo zastosowań dla tych 2T które miałabym wydać na badania…
Jak myślicie? Przeziernosc 1.79
 

Załączniki

  • F38BD31B-20B7-4CE0-903F-EC7F54429BFD.jpeg
    F38BD31B-20B7-4CE0-903F-EC7F54429BFD.jpeg
    47,2 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Ja też dziś wizytowałam. Z om 11+4, ale z USG zawsze wychodzi o 4 dni młodszy/a. Crl 4,5 cm, ❤️ ładnie bije. Dopytywałam o nt, ale Pani doktor stwierdziła, że zrobią mi dokładne badania w teście Pappa, ale wygląda na to, że wszystko jest ok. Także muszę jeszcze tydzień czekać na USG z testu podwójnego. Ogólnie mamy w domu armagedon, na dodatek mój mąż 2 tygodnie złamał nogę, więc wszystko spadło na mnie. Nawet położna stwierdziła, że wyglądam na zmęczoną 😜
 
Do góry