reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Hej dziewczyny,
Byłam dzisiaj na wizycie i słyszałam ❤️ bicie 🥰 to jest chyba najpiękniejsze co może być.
Termin z USG bo to w sumie jedyny jaki mam na ten moment waha się między 28-30.03 więc teoretycznie chyba zamykam wątek.
Dzisiaj 9tc6d i 3 cm 🥰
Już umówiłam się na prenatalne na 20.09
 
reklama
Co do wyprawki to powiem szczerze że przy 1 ciąży wyprawkę ogarniałam początkiem 3 trymestru. Oczywiście miałam listę rzeczy potrzebnych i tego się trzymałam a życie i tak zweryfikowało. Przy 2 ciąży odnoszę wrażenie że od początku zbierałam rzeczy bo małą różnica wieku między dziećmi więc trwało to całą ciążę. Przy 1 ciąży spakowana do szpitala byłam w 32tc przy 2 ciąży 37tc.
I w sumie teraz obawiam się że jak się zacznie poród to ja zacznę się pakować bo cały czas brakuje mi czasu 🤣😝
 
Hej dziewczyny,
Byłam dzisiaj na wizycie i słyszałam ❤️ bicie 🥰 to jest chyba najpiękniejsze co może być.
Termin z USG bo to w sumie jedyny jaki mam na ten moment waha się między 28-30.03 więc teoretycznie chyba zamykam wątek.
Dzisiaj 9tc6d i 3 cm 🥰
Już umówiłam się na prenatalne na 20.09
Gratulacje 🥰 najmłodszy bąbel w grupie 😘
 
reklama
Do góry