reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Hej dziewczyny,
Byłam dzisiaj na wizycie i słyszałam ❤️ bicie 🥰 to jest chyba najpiękniejsze co może być.
Termin z USG bo to w sumie jedyny jaki mam na ten moment waha się między 28-30.03 więc teoretycznie chyba zamykam wątek.
Dzisiaj 9tc6d i 3 cm 🥰
Już umówiłam się na prenatalne na 20.09
Ja mam termin 29-30 a badanie prenatalne tez na 20, oby to byl nasz szczęśliwy dzien 😇
 
reklama
Hej dziewczyny,
Ja właśnie wróciłam z USG prenatalnego 🥰 Wszystko wygląda bardzo dobrze, bobas rośnie i jest dobrym tancerzem bo nie chciał się dać zmierzyć,trzeba było trochę powalczyć 😀

Szczerze muszę przyznać, że trafiłam na mało przyjemnego lekarza.. niby wszystko opowiadał co widzi, co jest co.. ale sam z siebie nie dał takiego poczucia że wszystko ok. Dopiero jak zaczęłam dopytywać to mi powiedział, że wszystko wygląda dobrze. Gdyby nie to, że mam już NIFTY za sobą to wyszłabym załamana..
Strasznie nie lubię kiedy muszę szukać potwierdzenia u lekarza, że wszystko wygląda dobrze :(

Tak czy inaczej cieszę się, że na koniec usłyszałam, że bobas jest zdrowy i wszystko wygląda prawidłowo.

Teraz trzymam kciuki za Was! 😍
 
Hej dziewczyny,
Ja właśnie wróciłam z USG prenatalnego 🥰 Wszystko wygląda bardzo dobrze, bobas rośnie i jest dobrym tancerzem bo nie chciał się dać zmierzyć,trzeba było trochę powalczyć 😀

Szczerze muszę przyznać, że trafiłam na mało przyjemnego lekarza.. niby wszystko opowiadał co widzi, co jest co.. ale sam z siebie nie dał takiego poczucia że wszystko ok. Dopiero jak zaczęłam dopytywać to mi powiedział, że wszystko wygląda dobrze. Gdyby nie to, że mam już NIFTY za sobą to wyszłabym załamana..
Strasznie nie lubię kiedy muszę szukać potwierdzenia u lekarza, że wszystko wygląda dobrze :(

Tak czy inaczej cieszę się, że na koniec usłyszałam, że bobas jest zdrowy i wszystko wygląda prawidłowo.

Teraz trzymam kciuki za Was! 😍
Super. Możesz odetchnąć. U mnie i z tego co pamiętam u jeszcze kilku osób badanie jutro... Przy okazji ostatniej wizyty na NFZ dostałam info o liczbach wskazujących o nadczynności. Więc w poniedziałek czeka mnie endokrynolog. Oby i tu było dobrze. Pocieszające jest to, że lekarz wychwycił te nieprawidłowości i teraz można działać. Swoją drogą przenoszę się także do innej pani doktor z wizytami prywatnymi. I już nie mogę się doczekać wizyty u niej, bo z poprzednim jakoś niewiele mnie połączyło😉
 
Super. Możesz odetchnąć. U mnie i z tego co pamiętam u jeszcze kilku osób badanie jutro... Przy okazji ostatniej wizyty na NFZ dostałam info o liczbach wskazujących o nadczynności. Więc w poniedziałek czeka mnie endokrynolog. Oby i tu było dobrze. Pocieszające jest to, że lekarz wychwycił te nieprawidłowości i teraz można działać. Swoją drogą przenoszę się także do innej pani doktor z wizytami prywatnymi. I już nie mogę się doczekać wizyty u niej, bo z poprzednim jakoś niewiele mnie połączyło😉
Powiem Wam że tak jak miałam przeczucie co do tego lekarza to się nie myliłam.. okazało się że lekarz zapomniał wpisać w opis części wyników i właśnie czekam w kolejce na powtórkę badania 🤦🏼‍♀️
Najgorsze jest to że sama na to wpadłam i zadzwoniłam z pytaniem czy ten opis jest ok.. po szybkiej weryfikacji okazało się że są braki.

Czasami jednak internet się przydaje. W końcu nie muszę wiedzieć ze wynik NT - przezierności karku musi być w opisie... Jestem załamana że lekarz to zlekceważył i szczęśliwa że sama to odkryłam 🤦🏼‍♀️
 
@Kasia.dobry, ojejku to się dzisiaj nachodzisz 🙁. Ciekawe, czy chociaż przeprosi za zamieszanie. W końcu to Twój czas.
Ja mam wizytę na 16-tą, ale już się stresuję i odliczam godziny. 🤔
 
reklama
Do góry