reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
A ja dziś musiałam założyć holtera ciśnieniowego. U położnej ciśnienie 140/100 no i lekarz kazał to zbadać😀więc noc nieprzespana 😀
Trzymam mocno kciuki ✊ ja na nadciśnienie choruję od 20 lat już więc spokojnie da się z tym żyć ☺️ po prostu na spokojniej. Postaraj się zrelaksować i myśleć że to tylko jednorazowa akcja :)
 
Trzymam mocno kciuki ✊ ja na nadciśnienie choruję od 20 lat już więc spokojnie da się z tym żyć ☺️ po prostu na spokojniej. Postaraj się zrelaksować i myśleć że to tylko jednorazowa akcja :)
Wiesz co podchodzę do tego właśnie na spokojnie😀może aż za😀no ale jak powiedział mój ginekolog najwyżej lykniesz tabletkę😂 w piątek mam wizytę u kardiologa i zobaczymy co on powie
 
Hej,
Mnie choróbsko dalej trzyma. Wszystko wskazuje na to, ze w pon wezme od gina L4, choć szczerze to psychicznie nie jestem jeszze na to gotowa. Miałam jutro jechać na badania krwi i moczu z rana bo w pon wizyta u gina ale nie ma sensu jak jestem chora. Najwyżej pojade w nast tyg i gin do mnie potem zadzwoni czy wszystko ok.
W piatek prenatalne, też bym najchętniej przełożyła ale juz nie bardzo mam czas.
No nic mam nadzieje, że jednak do piątku będzie mi dużo lepiej.


Hej dziewczyny,
Ja właśnie wróciłam z USG prenatalnego 🥰 Wszystko wygląda bardzo dobrze, bobas rośnie i jest dobrym tancerzem bo nie chciał się dać zmierzyć,trzeba było trochę powalczyć 😀

Szczerze muszę przyznać, że trafiłam na mało przyjemnego lekarza.. niby wszystko opowiadał co widzi, co jest co.. ale sam z siebie nie dał takiego poczucia że wszystko ok. Dopiero jak zaczęłam dopytywać to mi powiedział, że wszystko wygląda dobrze. Gdyby nie to, że mam już NIFTY za sobą to wyszłabym załamana..
Strasznie nie lubię kiedy muszę szukać potwierdzenia u lekarza, że wszystko wygląda dobrze :(

Tak czy inaczej cieszę się, że na koniec usłyszałam, że bobas jest zdrowy i wszystko wygląda prawidłowo.

Teraz trzymam kciuki za Was! 😍
Świetne wieści.
@Kasia.dobry, ojejku to się dzisiaj nachodzisz 🙁. Ciekawe, czy chociaż przeprosi za zamieszanie. W końcu to Twój czas.
Ja mam wizytę na 16-tą, ale już się stresuję i odliczam godziny. 🤔
czekamy na wieści.
 
Trzymam mocno kciuki ✊ ja na nadciśnienie choruję od 20 lat już więc spokojnie da się z tym żyć ☺️ po prostu na spokojniej. Postaraj się zrelaksować i myśleć że to tylko jednorazowa akcja :)
Kasia i co bierzesz na nadciśnienie? Ja mam póki co Dopegyt, ale w dwóch poprzednich ciążach mogłam go łykać jak cukierki i zbytnio mi ciśnienia nie obniżał... W ogóle to mamy podobny pakiet chorób 😜 Ja ct1 + to właśnie nadciśnienie.
 
reklama
Do góry